Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Trafik Sorunları ve Çözüm Önerileri
« önceki   123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 35
Misafir c6a

6 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 14:32

sayın emre bey evet haklısınız. mesajı ilk okuduğunda insan kızıyor, fakat siteyi sürekli takip eden birisi olarak metin beyin görüşünüz az çok öğrendim. bilmiyorum ama yüksek ihtimal ile metin bey bu konuyu bir öneriden ziyade yapılmayan işler ve dikkate alınmayan olumlu önerilere farklı bir gözden baktığını zannediyorum. yani biraz mizahi bir dil kullanmış ekmek yoksa pasta yiyin gibi.

Misafir Berk

6 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 23:44

Emre cCc dediğiniz de hiç mantık var mı demişsiniz de arkadaşımızın bahsettiğini İtalya uygulamakta şuanda. Şehir merkezlerine giriş ücreti ödemeden giremiyorsunuz. O ücreti ödeseniz bile belli bir yere kadar araçla gidebiliyorsunuz. Her yerde kamera olduğu için ceza ödüyorsunuz. Bu sistem burada da uygulanabilir.

Misafir ed8

6 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 15:26

peki şehir içine araç sokmayacak kadar elde tramvay ve otobüs varmı . vatandaş aktarmasız her yere gidebilecekmi?

Misafir 020

6 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 17:52

33+14 adet tramvay var
otobüs ise
20+40+82 tane si yeni
50 adet izmirden gelen
15 adet esbb BMC

Emre cCc
6 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 20:58

Sırf bişeyleri savunacağım diye komik duruma düşüyorsunuz, Senin bahsettiğin italyadaki ulaşım imkanları ile burası aynı mı? Akşamları iş çıkışı otobüse bile binemezsin Eskişehir sandığınız gibi bir yer değil sizi burada yaşamaya davet ediyorum.

Misafir 6c0

6 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 22:49

Emre bey işte eskişehir için gerçek çözüm önerisi üretemeyenler B öyle saçma öneriler sunarlar. Merkeze araç girişin yasaklamakmış.

Misafir c6a

5 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 14:13

eskişehirde geniş caddelerde olsa farketmez:
Hasan Polatkan bulvarı
Şehit Yzb. T. Güngör Cd.
Atatür cad.
kavşak noktasında, kavşak daraldığı için açık olan Hasan Polatkan Bulvarı kavşakta tıkanyor.

lacoste33
3 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 19:15

kocaeliden bilecik adapazarı yolu üzerinden arabayla gelecez

eskişehir merkezde trafik çok mu sıkışık?

adapazarı bilecik yolu duble yol mudur?

bir de odunpazarı evlerine falan gideceğiz o civarda otoparklar var mı?

bülentD

3 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 23:32

Lacoste kardeş,merak etme izmitten Eskişehir'e kadar otoban kalitesinde,keyifli ve akıcı bir duble yol mevcut,şehir içi ülkemizin her büyükçe bir şehri kadar trafikce sıkışık,odunpazarı bölgesinde otopark var tabiki,sehir içinde gezecekseniz sayet yaya gezmenizi ve aracınızı otoparka birakmanizi tavsiye ederim.

lacoste33
3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 00:57

Bülent bey teşekkürler ibiste kalıcaz 2 gece 3 gün eskişehiri gezeceğiz. Yollar dar mı gemiş mi bilmiyorum ama gezeceğimiz yerler Sazova Parkı, Odunpazarı evleri civarı ve müzeler balmumu müzesi gibi. Oralarda prk edecek yer bulursak rahat olur. Bir de espark kanatlı avm civarı porsuk çayı kenarında yürüyüş kafeler çibörek vs yemeyi falan düşünüyoruz.

Bunun dışında bir öneriniz var mıdır?

sayfa 35
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM