Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Hava Durumu ve Tahminleri
« önceki   123 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 26
oktay1453

3 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 22:47

Gündüz sıcaklıkları 15-16 derece civarı. Geceleri ise sıfırın altına düşüyor. Sabahın erken saatlerinde oluşa kırağı ve donan arabalar buna kanıt. Kış gelmemesinin sebebi Istanbul kar tahminleri bölümünde var. Ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Şuan bu durum tüm yurt için geçerli.

Benim ocağın başlarından hiç umudum yok Geçen yılın hava olaylarına baktım, Ocak hep karlı geçmiştir. Ama bu sene ters giden birşeyler var.

Geçen sene Aralık sonu

(+)

En son oktay1453 tarafından Çrş 27 Arl 2017, 22:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Misafir dfa

3 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 22:53

Gaziantepte akdeniz iklimi yaşanır o yüzden kar yağmaz. İklim kışları yumuşak ılık yazları sıcaktır. Bahar mevsimi yazı andırır biraz yağmurludur. Gaziantepte kar olmaz. Olanda tutmaz havada kalır.

Misafir 6df

3 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 22:54

Misafir 4b4 sallama Erzurumda kar oldu bu sene yanlış bilgi verme.

Misafir 587

3 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 23:00

Kerim bey haklı kar yağması zor bir bölge. Akdeniz iklimi hakim bölgeye.

Misafir 10f

3 hafta önce - Prş 28 Arl 2017, 12:30

Gecen sene 10 güne yakın kar kaldi yerde Gaziantep'te. Bu sene daha kış görmedik pek ve ulkemiz bu sene ılıman gecirdi şimdilik kışı ama daha kis tam yuzunu gostermedi bence. Gecen sene kis cetin gecmisti

Kar berekettir Allahin bir nimetidir Gaziantep kar yagan bir memleket guzel ulkemizin geneli kar goruyor bence bu guzel. Kar Allahin bir mucizesidir bir seyir zevkidir.

sayfa 26
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP