Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Yeni Stadyum Projesi
« önceki   123 ... 242526 ... 404142   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 25
yyucel
11 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 12:27

Giresun stadı 20 binlik

ahmet sert
10 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 18:20

(+)

En sonunda biraz da olsun uğraşarak, karşılıklı sitem dolu mesajlaşmalardan sonra stadyum ve Balıkesir ili genelinde yürütülen / yürütülecek çalışmalarla ilgili cevabı aldım, yukarıda paylaştım.Bundan sonra bekleyip, takip edip, sonucunu görme aşaması kaldı, hayırlısı.

Erdal Düven

10 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 19:55

Anladığım kadarıyla 4 etap halinde yıkılarak aynı yerine yapılması planlanıyor yeni stadyumumuzun bu kesin gibi artık somut adımların atılması yakın gibi şimdiden hayırlısı olsun diyelim.

ahmet sert
10 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 20:02

İşin nasıl yapılacağı ve yeri belirlenmiş gibi.İş siyasi otoriteye ve takibine kalmış durumda Erdal.Dün gece Zekai Kafaoğlu'na sordular, yok seyirci sayısı, yok şimdilik bir şey yok vs. geçiştirdi, geçti,gitti.Seyirci sayısı, stadın dolması gibi kriterler baz alınacak olsa Türkiye'de en fazla bir iki yere stadyum yapılması gerekirdi. Yerel siyasi erkler biraz ağırdan alıyorlar, hatta hiç üstlerine alınmıyorlar, bastırsalar iş olacak aslında.

bahattin10

10 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 20:40

Ya bizim siyasetcilerimiz neden takoz oluyor herseye anlayamiyorum. Baska iller kapi asindirip biseyler yaptiriyor bunlar planlanan ise bile olumsuz yaklasip istemezuk diyorlar. Bu balikesirin siyasi olarak bahti kapali buna iyice inandim

Misafir ed3

9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 12:48

Gençlik ve Spor Bakanlığı bütçesiyle Toplu Konut İdaresi kaynaklarıyla Türk futboluna 6 yeni stadyum geliyor.

➖Ankara
➖Elazığ
➖Erzincan
➖Hakkari
➖Şırnak / Cizre
➖Edirne

GSB ve TOKİ imkanlarıyla inşa edilecek 6 yeni stat için 820 milyon liralık bütçe ayrıldı.

Elazığspor : 1. Lig
Erzincanspor : 3. Lig
Hakkarispor : Bölgesel Amatör Lig
Cizrespor : 3. Lig
Edirnespor : Bölgesel Amatör Lig.

Ama Balıkesir'e stadyum yok.
Hemde şehir bu hafta sonu Spor Bakanını ağırladı.
Bizden adam olmaz.

ahmet sert
9 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 19:30

Alıntı:
Ama Balıkesir'e stadyum yok.
Hemde şehir bu hafta sonu Spor Bakanını ağırladı.
Bizden adam olmaz.

Arkadaşlar konu ile ilgili, Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğüne bilgi edinme başvurusu yapın ve burada yazdıklarınızı orada da lisan-münasip ile yazın.Tarafıma verilen cevabı da bu başlıkta paylaşmıştım. Elazığ'dakine benzer şekilde 4 etap halinde stadın yıkılarak parça parça yapılması için bir proje bakanlıkta bekliyor.Yazın ve talep edin, hatta belediyeye de yazın.Ben 2014 ten beri her yıl defalarca başvuru yapıyorum bakanlığa, maalesef kamuoyu oluşmadan harekete geçen yok.Belediyeye, bakanlığa her yere yazarsanız bu konu bir yere gelecek.Yerden göğe kadar haklısınız ancak durum bu.Hatta başkana bakan hazır buraya kadar gelmişken bu konuyu, hatta Kurtdereli spor salonunun yenilenmesini de çıtlatın dedim ama dediğim gibi devamlı yazmak, hatırlatmak, anlatmak gerekiyor maalesef.

burakm10

9 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 15:08

BİMER’e dilekçemi ilettim

ahmet sert
9 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 15:13

Haydi bakalım, inşallah bu tür başvurular arttıkça artık daha fazla kayıtsız kalabileceklerini düşünmüyorum.

Balıkesir sporlu
9 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 15:18

Akhisar Belediyespor yıllardır nerdeyse boş tribünlere oynayan bir takımdı.
Yeni stad yapıldı, tribünler dopdolu. Düzgün zemin futbol kalitesini artırdı, yeni stad taraftarı da çekiyor. Kutu gibi, dik tribünler; Balıkesir'e böyle bir stad çok yakışır.

(+)

sayfa 25
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 242526 ... 404142   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET