Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Yatırım Haberleri
« önceki   123 ... 181920

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
ahmet sert

3 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 13:01

Bahattin Tatlıpınar'a yapılacak diye biliyorum ben, yanlış bilmiyorsam tabi ki.

osb 1012
3 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 10:53

YENİ HASTAHANE üçpınara başlanıyormuş sanırım inşaata arkdaşlar bilgisi olan

Misafir 707

3 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 12:17

Pazartesi en geç salı başlanıyor inşaata

ahmet sert

1 hafta önce - Pts 09 Nis 2018, 23:05

9-10 Mayıs'ta Balıkesir'de büyük şirketlerden yatırım çekmek üzere yatırım günleri toplantısı yapılacak. Umarım güzel bir katılım sağlanarak, sonucunda güzel yatırımlar çekmek nasip olsun.

https://www.balikesiryatirimgunleri.com

ueralp
3 gün önce - Pts 16 Nis 2018, 11:51

Ahmet Bey bu işin sonu yok gibi. Senelerdir Bandırmada yatirim yapilacak naralari atiliyor fakat bir arpa boyu yol katedildi mi? bilemiyorum. Son bir senedir her yerden tesvik haberleri yapiliyor, reel birsey var mi? yada soylenen rakamlar kadar hacim var mi supheliyim. Edip Bey Bandirma nufusunun 650 binlere cikacagindan bahsediyordu (2023 e kadar) sonrasinda bu sayi yaridan fazla dusuruldu. Liman yapacagiz dediler, iyi niyet anlasmalari yirtildi ses yok. Bir suru buyuk firma yer aldi, halki bolge kamulasacak diye aba altindan sopa gosterip arazi toplayanlar girla. IMES bolgeye tasinacak dediler, gecen gun Kemal Akar artik birseylere karar verilmesi lazim, tasinma ihtimali olan sanayici konu netlesmedigi icin yatirim yapmiyor diye gazetelere konustu. TKSD baskani Haluk Erceber (bir onceki dernek baskani da dahil) senelerdir kimya endustrisi icin yer talep ediyorlar (kamulastirma istiyorlar) hala sonut bir aksiyon yok. Bir ara araplari getirdiler gezdirdiler, okadar. Bazi yatirimcilarin Sirincavus-Hıdırköy arasindaki bazi araziler icin talepkar oldugu fakat Bakanliktan aldiklari kamulasacak haberleri sebebi ile vazgectikleri konusuluyor. Neden arazi sahiplerinin kendi tapulu mallarini satmalarina izin verilmiyor tabii ki bu da baska bir konu. 1/5000 lik planlar deseniz belirsiz. Sonrasinda 1/1000 likler calisilacak. Sonuc olarak her kafadan bir ses cikiyor ve ortalik kesmekes icinde.

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET