Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 313
Efe Elaldı

1 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 23:15

Alıntı:
Hazır tribünlerde yıkılıp ortalık açılmışken spor salonunu da başka alana kaydırırsak çok güzel bir alan Kültürpark'a katılmış olur. Umarım yeni başkan bu durumu göze alır.

ben hiç düşünmeden kültürparka dahil ederim artık güzelcene revize edip en azından parkın girişi düzenlenip daha cazip hale getirilir güzel bi havuzla açık alanıyla

murat159357
1 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 23:28

Cafelerin standlarin oldugu maydan olsa iyiydi insanlari oraya getrck bise olmasi lazm

Efe Elaldı

1 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 23:33

cafelerde inşaa edilebilir hilal şeklinde kafeler yapıp ortayı boş bırakırsın oturacak alanlar yaparsın vs büsürü şey düşünülür şuanki hali berbat ötesi

murat159357
1 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 01:51

Altiparmak eski cazibesine kavusmasi lazim insanlari o bolgeye cekicek bise gerekli o meydanda

Metin_16
1 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 23:15

Altıparmak Caddesine :
Zara
Bershka
Kofteci Yusuf
Carrefour -Gurme
Magnum Store
Media Mark

Gelirse cadde eski haline kavuşur.

Onur1678
1 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 04:43

Böyle devam ederse o saydiklarin değil suriye aile lokantası, suriye bakkal, suriye kundura, suriye köftecisi açılacak, bursa merkez artık eski cazibesini kaybetti yavaş yavaş merkezimiz heba oluyor ama malesef ki biz bunu hakettik siyasî rant uğruna burasayi mahvedenleri el üstünde tuttuk adamları cezalandiracagimiza hep ödüllendirdik böyle giderse bursa merkez de popülasyon ve eski insan kültürü iyice kaybolacak ama olsun nede olsa herkes hakettiğini yaşarmış.
Zamanında sesi cikmayanin sonradan ağlamaya hakkı yoktur.

brs1905

1 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 05:03

Bursaya 11 Şubat 2017 günü geziye gitmiştik uludağda kayak merkezinde 1 saat boyunca kaydık sonra akşam ben Bursaspor Fenerbahçe maçına timsah arenaya gittim ve şansıma son 1 bilet kalmıştı onuda ben aldıydım stada girdim gayet hoş ve güzel bir stat neyse maç bitti stattan çıktık otobüse bindim ve bu eski Atatürk stadının yanındaki kırcı otele kaldığımız otele gittim hamama falan girdim neyse sabah oldu herkes kahvaltı yapıyor otelde ben de bir stadyum merakı vardır her gittiğim şehirin stadını mutlaka gezerim hemen montu üstüme çektim ve Atatürk stadına gittim tribünler yıkılmıştı aklıma Ali samiyen stadı geldi Bursaspor taraftarı için çok önemli bir hatıraydı bu stat 2010 şampiyonluğu burada yaşandı yeni statları bence Türkiyenin en güzel stadı

(+)

erdinch

3 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 22:26

Stadın çevresine çok sayıda en az 10 yaşında çınarlar dikilmiş. Güney tarafındaki çamlık alan aydınlatma direğine kadar genişletilip toprak ile doldurulmuş. Bu haliyle Kültürparkın devamı görünümüne bürünmüş.

(+)

(+)

(+)

dream1988
3 hafta önce - Prş 28 Arl 2017, 10:34

O aydınlatma direklerini sökmeden, tribünlerde ve orta alanda düzenleme yapılmadan halen daha stadyum görüntüsü var. İşin açıkcası Alinur beyden sonra umutlanmıştım. Belki estetik bir dokunuş gelir demiştim fakat aynı tas aynı hamam. Hayal kırıklığına uğradım. Bizim stadyuma ihtiyacımız yok. Koşmak isteyen, spor yapmak isteyen girsin Kültürpar'ın içinde koşsun, Atıcılar Atletizm Pisti'ne gitsin veya Bursa içindeki yüzlerce park ve rekreasyon alanlarından faydalansın. Bursa merkezinin giriş bölgesi olan vitrin bir yere estetik bir meydan çalışması yapmak çok mu zor geldi. Bu kadar mı nitelikten yoksunuz? Kurtulun artık şu köy zihniyetinden

sayfa 313
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet