Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
KeNaN KöR
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 23:40
Kayseri - Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası

Alıntı:
Tarım İl Müdürlüğü:Yeni hizmet binasına kavuşuyor!

Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, yeni hizmet binasının temeli atıldı.

Konu ile ilgili Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden, yapılan açıklamada, şu ifadeler aktarıldı: “Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kampüs alanı içerisinde yapımı planlanan yaklaşık 11 bin metrekare alana sahip inşaatına başlandı. Türkiye'nin en büyük Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü olmaya aday hizmet binamızın Kayseri'mize ve Türk tarımına hayırlı olmasını diliyoruz."

Kurumların yeni ve modern binalara kavuşma süreci devam ediyor...

KeNaN KöR
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 23:53

Alıntı:

İl Müdürlüğümüz Yeni Hizmet Binası İnşaatı Hız Kesmeden Devam Ediyor

Yeni hizmet binamız bodrum artı zemin ve dört kattan oluşup binamızın toplam kullanım alanı 10.600m² dir. Bodrum, zemin ve birinci katın tabliye betonları dökülmüş olup zemin kat ve ara bölme duvarları devam etmektedir.

İl Müdürümüz Özkan Kayacan, Müdür Yardımcısı İbrahim Acar ve Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Mümtaz Hacıpaşaoğlu yeni hizmet binamız inşaatını gezerek incelemelerde bulundular.

Yeni hizmet binamızın ihale tarihinden önce teslim edileceği tahmin edilmektedir.
https://kayseri.tarim.gov.tr/Haber/1106/Il-Mudurl ...vam-Ediyor

İnşaatta son durum...

Nazmi

9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 04:25

Hemen arkasına, Kayserigaz'ın yeni hizmet binası yapılıyor. Onun mimarisi de fena değil. İyi bir ikili olacaklardır

Suzi Dilara

9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 05:59

Orman Bölge Müdürlüğü de buraya taşınacak yakında ,bir hizmet binası ve lojman yaptı . Hemen yanındaki Köşebaşında Kayseri Doğal Gaz'la bitişik
Ben 3 kurumu da protesto ediyorum

Şehrin merkezinde Nefes alan kotarılmış 3er 5er katlı bir mahalleye bu yapılır mı 😒 (Benim mahallemin Fuar Kültür Merkezi & Havaalanı kavşağından sınırı olur öncelikle) Sn Cumhurbaşkanımızın dediği gibi resmen İHANET
Havaalanı'na giden tek Bulvarın da canına okuyacak bu 3 yeni bina ve yaratacağı trafik .
Zaten Kocasinan Belediyesi eliyle SÜMER Arazisinden sonra
SEYRANİ - HAVAALANI'NA kentsel dönüşüm de başladı 12 -14 er katlı ev ve işyerlerinin de önü açıldı Yandık desene

Sırf şimdiki arazi müsait diye sınır tanımıyor bu inşaat terörü ! Öyle 'bir semte değer katacak' numaralarına hiç gerek yok .
Biraz araştırma yapıp şehrin içinde Kamu kurum ve kuruluşlarının veya 1. /2.Çevreyol güzergahındaki veya yakınındaki parsellere kondursalardı muazzam dikey mimarilerini

Nazmi

9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 06:29

Orman Bölge Müdürlüğü'nün projesini görmedim. Ama, Kayserigaz'ın yeni hizmet binası 4 katlı olacak sanırım. Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğünün binasının da öyle yüksek olduğunu sanmıyorum. Görsel yanıltmış olabilir, taş çatlasa 5-6 katlı bir yapı gibi geldi bana. O yüzden fazla bir yoğunluğun oluşacağını düşünmüyorum

Kayserigaz'ın yeni hizmet binasının maketi.

Not: Gıda Tarım'la, Orman Bölge müdürlüğünü karıştırmış olabilirim. Kayserigaz'ın oraya yapılan Orman Bölge Müdürlüğü binasıydı. Gıda, tarım başka yere yapılıyor sanırım

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET