Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya - Horata Vadisi Projesi
« önceki   123 ... 3940414243   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 40
Misafir 551

9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 11:10

Orada arsasi olan yasadi m2 si 1000 tlden aciyorlar pazarligi... Dedelerimiz kucuk bir yer alaydi orada iyiydi😁

Sahinnn44
9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 00:43
Horata

Darendekozluca@hotmail.com horata vadisi aşağı baglar mahallede hissemi nasıl satabilirim

Misafir 0c4

9 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 16:16

m2 1500 civarıdır herrkese duyurulur yoğunluk artışıda yapıcak belediye

Misafir aab

9 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 23:34

Belediyenin imar çalışmaları proje alanı dışını yani tüm Konak'ı kapsayacak galiba. Yakında bölgeye yönelik topyekun bir çalışma yapılacağına dair duyumlar var, belediyeden detaylı haber alan varsa yazsın lütfen, arsa simsarları belirsizlikten nemalanmaya başlamış durumda.

Misafir e5e

9 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 22:06

Son gelismelere gore burda arsasi olanlar beklemeyimi tercih ediyor... Beklemelimiyim?? Yaza kadar hersey netlesirmi acaba😕

Misafir a39

9 ay önce - Çrş 17 Oca 2018, 14:59

Büyükşehirin bişeyden anladığı bişey yaptığı yok benimde arsam var en az 10 kere gittim hep çalışmalarımız sürüyor ama boş boş oturmaktan başka işleri yok şu belediyede ciddi bir temizleme şart

Misafir aab

8 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 10:25

Proje bölgesi ile ilgili ve Konak'ın geleceği ile ilgili neyin planlandığını çıkıp Ahmet Çakır'ın açıklaması gerekiyor. Zira sayın Başkan 4-5 yıldır medya önünde defalarca bu bölge ile ilgili devasa projelerinden bahsetti. Gelinen noktada "anket yaptırdık halk istemiyor, o yüzden..." cümleleri durumu çözmüyor. Şehrin dibindeki bu bölge hakkında nasıl bir çalışma, uygulama olacak?

Misafir 51f

8 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 14:30

Yeter milleti oyaladıkları artık herkeste kuzu kuzu bekliyor tepkinizi göstersenize arsa sahipleri orası size ananızın sütü kadar helal

Misafir 678

8 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 15:40

Orası büyük bir arazi ve kamulaştırma değeri yüksek bunun için bütçe olduğunu sanmıyorum, zaten vazgeçtiklerini de belirttiler. Ben bu proje ilk açıklandığında imkansız olduğunu düşünmüştüm. O bölgeye ancak özel müteahhitler girerse hareketlenme olur. Tahminim bu da uzun zaman alır.

Misafir 0e6

8 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 16:33

Vazgeçtiler ama onu bile doğru dürüst ifade etmediler. Projeye benzer bi şeyleri özel sektör marifetiyle uygulamaya çalışacaklar galiba.Malatya Belediyesinin web sitesinde anasayfada Horata Vadisi Projesi görseli duruyor hala. Artık bir yetkili çıksın ve şu sorulara doğru düzgün cevaplar versin: 1- Proje alanına ne yapılacak, nasıl bir imar çalışması olacak? 2- Proje alanı dışında Konak'a nasıl bir imar çalışması yapılacak? 3-Horata çayı ve etrafı dışında Konak'ta ekilmeyen biçilmeyen, yeşili olmayan zemini sağlam geniş alanlar var. Şehrin dibindeki bu alanlarla ilgili nasıl bir çalışma düşünülüyor?

sayfa 40
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 3940414243   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET