Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 344
sebasteia
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 22:38

Alıntı:
2017 yılında tam 1 Milyon yeşili toprakla buluşturduk. "Yeni yılda Sivas için yapacak daha çok işimiz var"


yukarıdaki ifade sivas belediyesi'nin web sitesinden alıntıdır.

http://sivas.bel.tr/icerik/6/3517/1-milyon-yesili ...urduk.aspx

haberin başlığı da aynen böyle güler misin ağlar mısın? bir milyon yeşil neyyyy?!

keşke 1 milyon fidan veya ağaç deseydiniz ama bunu diyecek yüz yok sizde. muhtemelen diktiğiniz çalı çırpı, gül, çiçek böcek her şeyi saydınız ve 1 milyon yeşil diyerek, sanki 1 milyon ağaç dikilmiş gibi bir hava yaratarak algı yapıyorsunuz ve puan toplamaya çalışıyorsunuz.

çalışarak iş yapmazsan, böyle kelime oyunlarıyla zevahiri kurtarmak zorunda kalırsın işte... yazık ya hu, yazık bu şehire... şehirde adam akıllı bir ağaçlandırma çalışması yapmıyorsunuz belediye olarak. yazıklar olsun size!!


ihsan gulbilge
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 23:13

https://mobile.twitter.com/mimarsamiaydin/Reklam_link/ ...7147779072


Buyrun bunu zamanında Sami Aydın paylaşmıştı aklıma geldi *


Ömer Mete
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 23:42

Aslında ektirdiği çimenleri falan da saydırsa iyi olurmuş. Belki o zaman Türkiye’de yeşile en fazla önem veren belediye diye haber falan olurdu değil mi?ihsan gulbilge
8 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 00:16

Bu döneminde başkanın seçim vaatleri tam liste alıntıdır *

Sami Aydın'ın yeni dönem için hazırlığını yaptığı projeler ise şöyle;

4 Eylül Meydanı Projesi - Kepenek Meydanı Projesi - Sultanşehir Meydanı Projesi, Kale Projesi - Şems-i Sivasi Meydanı Projesi, Ulaşım Master Planı Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Projesi, Kuzey Çevre Yolu Projesi, Mevlana Tüneli Projesi, Karşıyaka Köprüsü ve Kavşağı Projesi, Kepenek Meydanı Yeraltı Otopark Projesi, Sultanşehir Meydanı Yeraltı Otopark Projesi, 4 Eylül Meydanı Yeraltı Otopark Projesi, Şemsi Sivasi Meydanı Yeraltı Otopark Projesi, Kışla Meydanı Yeraltı Otopark Projesi, Özbelsan'ı Güçlendirme Projesi, Seyfebeli Küçük Sanayi Siteleri Bölgesi, Sivas'a AVM Projesi, Turistik Otel Projesi, Sıcak Çermik TermalKent Projesi, Kızılırmak Sahil Projesi, Kentsel Dönüşüm Projeleri - Sosyal Konutlar Projesi - Çöken Mevkii Revizyon Planı Projesi, Serpincik Göleti Çevre Düzenlemesi Projesi, Gölpark Mesire Alanı Projesi, Rasathane Parkı Projesi, Yeni Belediye Hizmet Binası Projesi, Eski Sanayi Siteleri Yerine Yerleşim Alanları Projesi, Şehir SeyirKulesi Projesi, Teleferik Projesi, Yukarı Tekke Yeni Camii Projesi, Ozanlar Evi Projesi, Hobi Bahçeleri Projesi, Engelliler Kültür ve Yaşam Merkezi, Katılımcı Yönetim Meclisleri Projesi, Bölge Spor Parkları, Semt Evleri ve Bölge Parkları Projesi, Yaşlıya Hizmet Projesi, Şefkat Konağı Projesi, Gökkubbe Bilim Merkezi, Gençlik Bilgi, Kültür ve Yaşam Merkezleri, Okul ve İbadethane, Çevre düzenlenmesi Projesi, Madde Bağımlıları Rehabilitasyon Merkezi, Hanımeli İş Merkezi Projesi, Şehir Müzesi, Afacanlar Bilim Merkezi, Köy Ürünleri PazarıProjesi, Tuzlugöl Sağlık Kompleks, Sivas Meslek Edindirme Kursları Projesi, Kültür ve Sanat Sokağı Projesi, Aile Yaşam Merkezi, Sivas Kültür Yayıncılığı Projesi Gerçekleştireceğiz.


Halili58
8 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 00:30

Açikcasi bir şey beklemiyorum artik.
Sadece en azindan ağaç dikin eski sivasi özledik, en azindan nefes alalim yeter.
Ağaç katilleri sizi.
Ha bi de sami bey
Istifa et.
Yillardir sivas olduğu gibi
Her yil da kazanan ayni parti
Sonra neden herkez sivastan gidi..sayfa 344
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler