Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya - Çevreyolu
« önceki   123 ... 60616263   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 61
Misafir 40e

10 ay önce - Cmt 16 Eyl 2017, 07:41

Mehmet kardes biz Malatya ahalisi olarak maalesef yapilan yapilmayan bir cok iste tepki gostermeyi bilmiyoruz. Belediye meclisinde alinan kararlarda ne kadar tepki gosteren insan var belliki hic yok. Ortada bir yanlis varsa bunu duzeltmek icin caba gosteriyoruz en azindan ben caba gosterdim vakti zamaninda. Bir cok eksigi yanlisi cagri merkezine ilettim. Geldigimiz durum maalesef icler acisi. Kandirilmaya cok musait bir yapimiz var Malatya ahalisi olarak. Tabiki her sey cok kotu rezil degil guzel ve kaliteli isler de var ama bunu sayarken 2 ve 3 sayisini gecemiyorum. Mevcut bazi carklar belki simdi isliyor gibi gorunebilir fakat yillar sonra bir cok yerde aksamalar baslayacak. (Zamaninda) ve (duzgun) yapilmasi gereken mevcut kalitesiz isler tek tek ortaya cikacak.Hep diyorum ya bu manzaranin sorumlusu Malatya halkidir. Kurunun yaninda yas da yaniyor o ayri mevzu ona yapacak bir sey yok

Herkesi memnun etmek zor diye gecistirebilirler bu en kolay yol. Hatalari tekrar etmemek en onemlisi is bilen insanlar sahada olmali ama goruyorum ki yapilan bir cok yanlisi savunabilecek duruma gelebilmis insanlar bu gercekten korkunc. Ama inanin uzulmuyorum ben kendi adima oz elestirimi yaptim yillar oncesine kadar ben de koyu fanatiktim laf soyletmezdim bunlara ama sinek kucuktur mide bulandirir lafi gercekten dogruymus.Bazi hatalarimi kabulettim Ve zamanla elestirmek zorunda kaldigimi gordum. Elestirdigim insanlari belki imaji ya da o makami haketmedigini dusundugum icin daha cok elestirdim. Dogru ve hakkini teslim ederek konusmaya gayret edecegim her daim. Bundan baska da yasanan rezillikler icin soyleyecek sozum yok

AhmetDemir

Hüseyin_44
9 ay önce - Cmt 23 Eyl 2017, 07:55

(+)

Hüseyin_44
8 ay önce - Prş 26 Ekm 2017, 21:02

(+)

Malet civarı

semih_44
6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 20:21

Alıntı

AhmetB_44