Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
« önceki   123 ... 676869

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 69
AhmetDemir

5 ay önce - Prş 17 Ağu 2017, 14:04

Hakan sen bir de millete sor bizim millete anlatinca eskiden hastane mi vardi diyorlar Ya bizim yapilana itirazimiz yok hatta daha iyisi daha buyugu yapilsin. Bizim insanimiz fotografa bakiyor ne yazik ki. Yapildi mi? Yapildi. O zaman gerisi bos

Misafir adc

5 ay önce - Prş 17 Ağu 2017, 14:06

Hadi diğerlerini bir ölçüde anlarım da şu hastanenin mimarisine bile laf attınız ya işte orada samimiyet tamamen kayboldu. Hastanenin hem içeriden hem dışarıdan oldukça modern bir mimarisi var. Bölümleri bulmak oldukça kolay yönlendirmeleri takip etmek yeterli. Bodrumla ilgili şu ana kadar hiç sorun duymadım. Gelenlerden görenlerden kullananlardan hiç bir kötü yorum almadım hastaneyle ilgili. Heleki şehre ilk defa gelen misafirlerim hastaneyi dışarıdan görünce çok etkileniyorlar. Gerçekten modern etkileyici bir mimarisi var.

Ama bu sitede kimseden duymadığım yorumları görüyorum ve üzülüyorum. Biraz daha hakkaniyetli yorumlar görmeyi beklerdim. Saygılar.

44hakan
5 ay önce - Prş 17 Ağu 2017, 14:33

Mimarisini ve hastane icindeki bolumlemeleri begenmeyip hastane acildiktan hemen sonra bastan sona tadilata aldiklarini ve mevcut sartlarda daha fazla iyilestirmeye gidilemeyecegini ve artik bu sekilde hizmet vermeye devam edecek diye aciklama yapanlari da unuttunuz mu.

Alıntı:
Heleki şehre ilk defa gelen misafirlerim hastaneyi dışarıdan görünce çok etkileniyorlar. Gerçekten modern etkileyici bir mimarisi var.

Davulun sesi uzaktan hos gelirmis.Hele bir de icini gorseler.Sekil var sadece hastanede.
Ozene bezene ciltlenmis sadece ama icerik amator.

Bizim her seyimiz boyle gerci.Goruntu var ama icerik yok.
Avrupa Birligine goruntu ve sekil uzerinden benzemeye calisiyorsunuz ama icerik ve kalitede cok cok geridesiniz demisti zamaninda Avrupa birliginden bir raportör.

Bizim hastane de aynen oyle....

En son 44hakan tarafından Prş 17 Ağu 2017, 20:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

AhmetDemir

5 ay önce - Prş 17 Ağu 2017, 15:06

İki sene once tatile gelmistim cildiyeye gideyim dedim hooop hemencicik buldum sankim planini ben cizmisim gibi hissettim Akil ne buyuk nimettir yarabbi. Sen bizi zekamizdan mahrum etme

semih_44
3 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 20:03

(+)

Misafir 3da

3 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 20:42

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde silahlı çatışma çıktı. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre, dün gece saatlerinde Malatya Şehirler Arası Otobüs Terminalinde (MAŞTİ) yaşanan silahlı kavgada yaralanarak hastaneye kaldırılan 2 kişinin yakınları, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Devlet Hastanesi) bahçesinde karşılaştı. Kısa sürede tartışmaya başlayan taraflar birbirlerine ateş etmeye başladı.

Ölen ya da yaralananın olmadığı olayda hastane bahçesinde bulunan birçok araca kurşun isabet etti. Hastane güvenliğinin polis ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda takviye ekip yönlendirildi.

Polis ekiplerince olay yerinde yapılan incelemede çok sayıda mermikovanı bulunurken, olayla ilgi 5 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

semih_44
2 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 19:58

(+)

Ek binaların inşaatları

sayfa 69
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 676869
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET