Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun Kürtün Katlı Kavşağı
« önceki   123 ... 678 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7
samet13579
10 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 22:56

Önümüzdeki 5 10 yıl içinde bu kavşak o bölgeye yeterli gelmeyebilir . Daha şu anda özellikle akşam trafik sıkısıyor. Keskin virajlar ve yolun bir anda tek seride dusmesi hiç iyi olmamış. Maalesef is işten geçti şu an yapılacak hicbirsey yok. burayı yapan mühendis yetkili her kimse sanki sürücülerle alay etmiş. Dönme dolap gibi dönüp duruyoruz sürekli
ayrıca Samsun a yapılan diğer yol çalışmalarında Kirazlık bölgesi ve Tekkeköy kavşağında. Ki köprüler çok güzel oldu ayrıca genişler. Daha önce yapılan belediye evleri katlı yolu da keşke 3 şerit olsaydı.

Misafir 3f9

10 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 23:02

Bizim insanımıza ne yapsan yaranamadığın için bu 100 küsür kişiye yapılan komik anket de şaşırtıcı değil.

Haritaci

10 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 00:42

Eğer dikkatle bakarsan sadece 45 dakikada o kadar oy kullanıldığını anlarsın, şuanda da 500 e yakın oy var ama sonuç değişmiyor. 100 bin kişide oy kullansa emin ol çok fazla değişmez.

Misafir 418

10 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 00:46

100 değil 500 de kullansa değisen bir sey olmaz kafalarda. dediğim gibi ne yapsan yaranamazsın. olabilecek en iyi en makul kavsak düzenlemesi yapıldı ama yine olmadı. en iyisi eski halinde kalmasıydı iste o zaman bize hak olurdu

samet13579
10 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 08:27

Aynı anketi kirazlik bölgesindeki katlı yollar için de yapmak gerek. Bakalım kafalar değişiyor mu

Haritaci

10 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 09:10

Benim için kürtün kavşağı da, kirazlık, Tekkeköy viyadükleri de yanlış.

Siyasilerin ve yöneticilerin yukarıya bastıramama durumlarından, doğu çevre yolunu askıya alarak uyguladıkları geçici bir çözümdü. Olimpiyatlar vs. düşünüldüğünde, günü kurtarmış mıdır, orası muhakkak.
Bu yapılan iş nedeniyle doğu çevre yolu projesi 15-20 yıl, belki de daha fazla gündemden kalkmış mıdır, orası da muhakkak. Bakalım batı çevre yolunun akıbeti ne olacak.

Ne yalan söyleyim, Ordu'nun çevre yolu projesini görünce, hele de bir ilçe olan Ünye'nin, Merzifon'un çevre yolu projelerini görünce imrenmiyor değilim... Bize reva görülen çözüm de ortada...

Bu yapılan işleri beğenenler, neden beğeniyor falan demiyorum, kimse yanlış anlamasın, sırf muhalefet olsun diye de bunları dillendirmiyorum, sadece ben şehrime en iyisinin yapılmasını istiyorum, hepsi bu...

samet13579
10 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 12:01

Doğu çevre yolu dediginiz yol. Nereden nereye çıkacak ki. Belli mi. Şimdiki arka yol çevre yolu değil mi

Haritaci

10 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 13:45

Batı çevre yolu ile birlikte 7-8 yıl önce gündemdeydi, Gazi köy civarından, Belediye evleri, Kirazlık ve Tekkeköy'ün arkasından geçip Gelemen-Havaalanı kavşağı arasından mevcut yola bağlanılacaktı, 3-4 tünel ile...
Batı çevre yolu uygulama projeleri 5 yıl önce tamamlandı ama doğu çevre yolu yüksek maliyet bahaneleri ile askıya alındı. Oysa Ordu çevre yolu da yüksek maliyetli ve orada da tüneller viyadükler var ama kimse yüksek maliyet bahanesi ile mevcut yolu katlı yola çevirmedi.

yalcinn

10 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 14:41

O kavsak daha detayli levhalandirilmali , gerekirse hiz dusurucu konmali .

Sefer GİRİŞEN

9 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 23:39

Alıntı:
O kavsak daha detayli levhalandirilmali , gerekirse hiz dusurucu konmali .

Geç bile kalındı.Kazalar çoktan başladı bile.Yeterli uyarı yok. Mutlaka ışıklı uyarı olmalı.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 678 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM