Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun Kürtün Katlı Kavşağı
« önceki   123 ... 131415 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 14
Haritaci

6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 09:10

Benim için kürtün kavşağı da, kirazlık, Tekkeköy viyadükleri de yanlış.

Siyasilerin ve yöneticilerin yukarıya bastıramama durumlarından, doğu çevre yolunu askıya alarak uyguladıkları geçici bir çözümdü. Olimpiyatlar vs. düşünüldüğünde, günü kurtarmış mıdır, orası muhakkak.
Bu yapılan iş nedeniyle doğu çevre yolu projesi 15-20 yıl, belki de daha fazla gündemden kalkmış mıdır, orası da muhakkak. Bakalım batı çevre yolunun akıbeti ne olacak.

Ne yalan söyleyim, Ordu'nun çevre yolu projesini görünce, hele de bir ilçe olan Ünye'nin, Merzifon'un çevre yolu projelerini görünce imrenmiyor değilim... Bize reva görülen çözüm de ortada...

Bu yapılan işleri beğenenler, neden beğeniyor falan demiyorum, kimse yanlış anlamasın, sırf muhalefet olsun diye de bunları dillendirmiyorum, sadece ben şehrime en iyisinin yapılmasını istiyorum, hepsi bu...

samet13579
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 12:01

Doğu çevre yolu dediginiz yol. Nereden nereye çıkacak ki. Belli mi. Şimdiki arka yol çevre yolu değil mi

Haritaci

6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 13:45

Batı çevre yolu ile birlikte 7-8 yıl önce gündemdeydi, Gazi köy civarından, Belediye evleri, Kirazlık ve Tekkeköy'ün arkasından geçip Gelemen-Havaalanı kavşağı arasından mevcut yola bağlanılacaktı, 3-4 tünel ile...
Batı çevre yolu uygulama projeleri 5 yıl önce tamamlandı ama doğu çevre yolu yüksek maliyet bahaneleri ile askıya alındı. Oysa Ordu çevre yolu da yüksek maliyetli ve orada da tüneller viyadükler var ama kimse yüksek maliyet bahanesi ile mevcut yolu katlı yola çevirmedi.

yalcinn

6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 14:41

O kavsak daha detayli levhalandirilmali , gerekirse hiz dusurucu konmali .

Sefer GİRİŞEN

6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 23:39

Alıntı:
O kavsak daha detayli levhalandirilmali , gerekirse hiz dusurucu konmali .

Geç bile kalındı.Kazalar çoktan başladı bile.Yeterli uyarı yok. Mutlaka ışıklı uyarı olmalı.

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler