Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir bbf

9 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 18:20

Bursaya kayınpedere gelmiştik. Sarı halılarla doluydu. Küçükken de gelmiştim ama unutmuşum. Baya değişmiş. Baya korkmuştum

Misafir 975

9 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 19:44

Bursa izmiri geçecek buda son günlerin şehir efsanesi

Misafir efa

5 ay önce - Pzr 20 May 2018, 22:51

2016 da ben yegenim ve arkadasim bursaya geldik gece 3 4 gibiydi ertesi gun abimin mahkemesi vardi gece gec oldugundan emir sultan hzlerini ziyaret edelim dedik gittik turbeye turbe kapaliydi alt tarafinda mezaelik vardi otoparkin yani gecerken bi ses duydum mezarliktan duvara ciktim ve bi mezarin icinden inleme sesi geliyordu yegeni cagardim oda duydu arkadasi cagardim oda duydu korktuk ve orda az ilerde 3 kisi banktaydi otoruyordu 2 si sarhos biri ayik oranin yerlisi ve ayik olan adamda yanimiza geldi oda duydu mezardan gelen sesi ve o geldi 10 15 saniye sonra ses kesildi adam ve biz sok olduk ben yillardir burdayim bu mezarda ilk defa boyle bi ses duyduk dedi ama direk mezarin icinden geliyordu telefon isigini yakip baktim belki bi canli vardir diye ama etrafinda ne insan ne hayvan gorduk ve mezarin icinden geldigini iyice kesinlestirdik allah hayr etsin halen unutamadigim bi olay dir

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet