Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 2c2

2 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:02

Gerçekten büyüyen ve gelişen Salihli'ye yakışacak bir taşla iki kuş vurduracak bir proje ile iki sorununu kökten çözecek hem otopark sıkıntısına ilaç gibi gelecek hem de virane ve köhne bir pazar yerinden kurtaracak bir proje maşallah diyelim de nazar değmesin

tarzanlar
1 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 13:51

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde Salihli’ye kazandırılacak olan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısını inceleyen Başkan Kayda, proje çalışmalarında sona doğru gelindiğini söyleyerek en kısa zamanda hizmete açılacağını belirtti.
(+)

(+)

(+)

(+)
(+)

(+)


tarzanlar
1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 19:42

MODERN PAZARYERİ İNŞAATINDA SONA YAKLAŞILIYOR
Her geçen gün büyüyen ve gelişen Salihli’nin yıllardır çözülmeyen otopark sorununu çözmek artan pazar yeri ihtiyacını karşılamak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde ilçeye kazandırılacak olan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı inşaatında hızla sona yaklaşılıyor. Tamamlanma aşamasına gelen dev projenin içerisinde 500 araçlık kapalı otopark, 700 tezgâhlı modern pazaryeri, 40 bedesten dükkânı, mescid, bebek bakım odası, kafeterya gibi sosyal yaşam alanları da yer alıyor.
Çalışmaların hızla devam ettiğini söyleyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “ Salihli’mizin hak ettiği projeleri bir bir hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün kentimizi daha yaşanılabilir ve modern bir seviyeye ulaştırmak için çalışmalarımız dört bir koldan tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün katkılarıyla en kısa zamanda hizmete açacağımız Modern Pazaryerimiz Salihli’mize, esnaflarımıza ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)Misafir 92d

1 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 20:20

Yürek dolusu selamlar olsun sana başkanım sizin sayenizde Salihli'de yatırımlar şekilleniyor Salihli bu yatırımlarla daha bayındır hale geliyor şimdiki hedefimiz bir 5 yıl daha Salihli'de üç hilalli bayrağı dalgalandırmak ve Salihli'yi 2023'e daha kararlı ve daha emin adımlarla taşımaktır tüm kalbimizle seninleyiz başkanım

Misafir 997

4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 16:12

O belediye binasında ampullü bayrak dalgalanacaktarzanlar
3 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 17:38


(+)

(+)

(+)

(+)

(+)


dadaşlar
1 hafta önce - Pzr 14 Oca 2018, 21:57

Çalışmalar gıcır gıcır ilerliyor hayırlı olsun Salihli'yesayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET