Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

Hangi Belediye Daha Başarılı?
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 53.8%  53.8%  [71]
Tepebaşı Belediyesi 13.6%  13.6%  [18]
Odunpazarı Belediyesi 6.8%  6.8%  [9]
Hepsi Başarılı 6.8%  6.8%  [9]
Hiçbiri Başarılı Değil 18.9%  18.9%  [25]
Toplam Oy : 132

26METİN
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 16:13

Alıntı:
Yılmaz Büyükerşen tabi ki Bir Bursalı olarak imreniyorum...

sayın serky45 size diyecek bir sözüm yok davulun sesi uzaktan hoş gelir.
gelin birde burda yaşayın fikriniz birde o zaman dinlemek isterim.
ayrıca başlıkta hangi başkan demiyor
hangi belediye diyor.

Misafir ed8

6 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 13:09

Eskişehirde en başarılı belediye başkanı
Odunpazarı Belediye Başk. sayın: Kazım KURT'dur.
2019 da Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek isteriz.

fatihyesil
6 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 00:25

Yılmaz Büyükerşen 2 dönem çalıştı şehir merkezinde güzel çalışmalar yaptı yalnız daha sonraki dönmelerde pek bişey görmedik eskişehir 2-3 tane cadde 2 tane parktan ibaret değil şehir merkezi hariç birkaç mahalle hariç her yer çukur kazılan yer kapatılmıyor araçla gezilmiyor. Trafik her geçen gün içinden çıkılmaz bir hale geliyor tek çözümü araç kullanmayın diyor.
Bende bi eskişehir liyim ama eskişehir halkının kendini beğenmişlini anlamış değilim sanırım kimse etrafına bakmıyor veya şehirden dışarı çıkmıyor imar planlamamız tam bi rezalet sokaklar çok dar kenar mahallelerde bunu düzeltmek için elimizde bi fırsat varken basiretsiz yöneticiler yüzünden bunuda kaybettik
Ankara ve Konya gibi bahçeli nizam imara geçebilirdik şirintepe çamlıca emek gibi mahallerde 10 sene önce 0 dan planlama yapılsaydı parseller sil baştan cizilseydi böyle olmazdı ama ama olup olmadık şekilde binalar inşa edildi 100-150 metrakarelik apartmanlar var ve bunlar hala yapılıyor kaldırımı olmıcak darlıkta sokaklar var binanızın altında garaj var ama sokak manevra yapamıcak kadar dar olduğu için kullanılmıyor ve bu binalar hep yeni yapıldı bu şehre ihanettir kimse bana eskişehir avrupa kenti demesin ankarada konyada kentsel dönüşüm nasıl oldu inceleyin ve bu hata uzun yıllar düzeltilemicek.
Gelelim kazım kurt a belediye başkanlığıyla alakası yok bence kendi çevresine çıkar menfaat sağlamaktan başka bi işe yaradığını düşünmüyorum hamamyolu projesini de başarısz buluyorum hamamyolundaki kilit taşlar gayet güzel ve yeniydi bunları söktürdü daha kalitesiz hertarafı göçük bi yol yaptırdı eski demiryolunu betonla kapladınız deyip eleştiren kişi, sanırım plastiği betondan daha sağlıklı olduğunu zannediyor hazır yeşiil olan alanın üstünü plastikle kapladı, o köprü bence sırf altına dükkan yapmak için dikti direk dükkan yapsaydı tepki çekcekti hamamyoluna yapılan dükkanlar emin olun ki çok şeffaf bir şekilde tarafsız şekilde kiraya verilcek demek geçiyor içimden ama yanılacağımı şimdiden tahmin edebiliyorum bu dükkanlarda tahmin edebilceğimiz gibi sembolik rakamlara belirli insanlara verilecek ve burdan menfaat elde etmeleri sağlancak Yılmz Büyükerşen ve Kazım Kurt un halka hizmet için çalıştıklarını düşünmüyorum halka tepeden bakma ve kibirli bi halleri var Ahmet ATAÇ çok daha farklı mütavazi ve halkla iç içe bi başkan ama ne yazııkı onuda harcıyorlar

Misafir e54

5 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 21:09

En başarılı belediye başkanı Sayın kazım kurt 'tur
3 yıl içinde başarılı işlere imza attı .
En önemlisi mahalleler arasında ayrım yapmadan çalışması halk arasında beğenilmeye başlamıştır.

Misafir 153

5 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 21:46

Ne yazık 2000li yıllarda hala yol yapmayı ve çöp toplamayı iyi belediyecilik olarak adlediyoruz!

Misafir 1a1

5 ay önce - Pts 22 Oca 2018, 00:40

Sayın misafir e54,
Umarım yazdıklarınız sadece ironiden ibarettir. Sayın Kurt'un başarılarını şöyle bir sıralasanızda hepimiz sizin Bilge kişiliğinizden faydalanarak aydınlanalım. Sayın Kurt hizmet süresince ne yapmıştır. Bir arkadaşın burda yazdığı gibi 21.yüzyılda çöp toplama ve park yapma belediyecilik sayılıyorsa buda zaten ancak bizlere yakışır. Gerçi bunlarıda yapamiyorlar. Yollarda yamadan gidilmiyor. Trafik sıkışık yollar dar. Neyse siz birkaç hizmet yazın bakalım.

1905Alper1905
5 ay önce - Pts 22 Oca 2018, 23:27

Alıntı:
mahalleler arasında ayrım yapmadan çalışması

2,5 yıldır Deliklitaş Mahallesinde ikâmet ediyorum yollara yama yapmaktan başka bir icraatini görmedim

osman yörükoğlu
5 ay önce - Pts 22 Oca 2018, 23:31

Kazım Kurt ayrımcı olduğunu nasıl belli edecek ki daha.Hadi bizim mahallede asfaltı değiştirdi eyvallah ama Eskişehir bizim mahalleden ibaret değil ki ya diğer mahalleler oralardaki çamurlu çukurlu sokaklar.Kazım Kurt diğer seçimde gereken cevabı alacaktır eğer aday olursa.Yerinde olsam diğer seçimde aday olmazdım herhalde.

Misafir ed8

5 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 07:57

il ( büyükşehir ) ve ilçe belediyesinin görev yetkileri aynı değildir.
neden aynı ankette değerlendiriliyor ki

nasıl ki büyükşehir belediyesinden temizlik işleri beklenmez ise
ilçe belediyesinden de ulaşım hizmeti beklenmez.

Misafir 96f

5 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 08:01

Bu dönem en başarılı belediye başkanı Kazım Kurt

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET