Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Çiğli
« önceki   123 ... 111213   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
Apollon35M
2 yıl önce - Prş 18 Hzr 2015, 14:22

İşte bende bunu diyorum. İzmir Büyükşehir belediyesi Çiğli'yi hiç önemsemiyor. Güya burası inciraltı olacak. Çiğli'ye bir tane bile palmiye ağacı dikmeyen Aziz Kocaoğlu, bornova ankara caddesinin ortasındaki bir avuç refüje 10 metrelik Palmiye ağaçları dikiyor sıra ile. Büyük çogunluğu yerin darlığı nedeniyle kuruyacak bu ağaçların oralara milyarlar yatırılmasını anlamıyorum. Şehrin girişi diyorlar, Çiğli'de şehrin girişi neden Anadolu Caddesine dikmiyorlar sağlı sollu bu palmiyeleri? Bırakın orasını Şaşalı parkın haline bakın. Aziz Kocaoğlu önce ilçeler arasında ayrımcılık yapmamayı öğrensin. Mallarının bulunduğu bornovaya para yağdırıyor Aziz Kocaoğlu. Zengin mahallelere para yağdıran böyle bir belediye başkanı istemiyoruz biz. Rahmetli Ahmet Priştinayı örnek alsın.

Umut_Kaynak30
1 yıl önce - Sal 24 May 2016, 19:54

Çiğli'ye gerçekten önem verilmiyor Güzeltepe-Şirintepe tarafı rezalet bir yer...

Misafir 72b

1 yıl önce - Çrş 16 Ksm 2016, 12:25

neyseki güzeltepe gecekondu kentsel yenileme projesi bakanlık tarafından kabul edilmiş. yakında burasıda çevredeki Egekent vs. gibi yeni modern semtler gibi olacak. İzmirin yeni vitrin projesi.

Bosnak Selin
3 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 14:46

çiğliden ev almak istiyorum ancak (efecity den) ancak çöp kokusu gelir mi(harmandalı çöplüğünden) bilgisi olan var mı ?istanbuldayım.çiğlide efecity kısmını bilmiyorum:( sevgiler.

Bosnak Selin
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 11:41

evet 1 koca hafta olmuş cvp veren yok.Teşekkürler İzmirliler!
insanlık yine ben de kalsın başka bir arkadaşa yardımı dokunur belki
1-efecity çiğli de koku var.metan gazı kokusu.
2-efecity çiğli konum olarak çöplüğe daha yakın oldugundan bu kokuda azalma olmaz hatta artma olabilir.(çünkü yeni dairelere yeni aileler taşınıyor.çıkan çöp miktarı artıyor.)
3-ülkedeki bu konjüktürde harmandalı çöplüğü + kokusu çözülecek gibi durmuyor.

bu nedenlerle rotamdan çiğliyi ve efecity i komple çıkarıyorum.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR