Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'in En Güzel Semti Neresidir? NEDEN?
« önceki   123 ... 212223

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
Misafir da5

4 ay önce - Sal 28 Ksm 2017, 20:21

poligan iyidir

kaan0703
4 ay önce - Sal 28 Ksm 2017, 20:28

guzelbahce ..
narli dere..favorim

Bosnak Selin
3 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 10:46

beyler çiğliden (efe city) daire alınır mı.Gözüme bi daire kestirdim ancak netten biraz araştırma yapınca çöplükten (harmandalı çöplüğü) koku geldiğini okudum.Haberlerde öyle bir geniş alana koku yayıldığı yazılmış ki yeni yapılan bir dolu site var.insanlar bu kokuyu göre göre mi daire alıyorlar çiğliden acaba?özellikle çiğlide efe city yakınlarında yaz kış oturan (yazın varmış koku cam pencere açtırmıyormuş özellikle geceleri artıyormuş??)arkadaşlar yorum yazarsa memnun olurum.neticede tüm birikimimizle bir daire almaya karar verdik gel gör ki bu koku haberleri midemi bulandırdı.hatta harmandalı çöplüğü için belgesel çekilmiş 3 yıl olmuş.belki çöplük kalkar alayım desem 25 yıl olmuş kalkmıyormuş.e çevrede tam gaz siteler yapılıyor nufus artıyor koku daha da artar diye dusunuyorum.belki madem bu kadar sorun ettin alma diceksiniz ama daireyi siteyi begendik.fiyata da yetişebiliriz ödeyebileceğimiz bir miktar dedik niyetlendik.bunun dışında efe city hakkında bilgisi yorumu olacak arkadasların da yorumlarını okumak isterim.sevgiler.

alen Doğu Gencer
3 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 13:31

Güzelyalı : çok sıkışık ama denize yakınlıgı, her ihtiyaca cevap vermesi, inanılmaz ulaşım kolaylıgı ve tabiki klasikleşmiş her yıl yapılan 14 haziran göztepe kutlamaları.

Narlıdere: çook pahalı. Denize yakın, hava kirliliği az. neredeyse her apartmanın yeşil alanı ve otoparkı var. sıkışıklık yok. sıkışıklık olmadıgı için hem denizden ,hemde dagdan gelen havayı alıyor. otoban bağlantısı var. artıları eksilerinden çok fazla olan bir favori ilçemizdir.

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet