Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
tarzanlar
1 yıl önce - Pzr 23 Tem 2017, 15:56
Manisa Tarık Almış Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu(+)
(+)
(+)
(+)
(+)


tarzanlar
1 yıl önce - Çrş 30 Ağu 2017, 20:30

Sultanlar, yeni sezona hazırlanıyor
Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu'nda mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2017-2018 sezonu öncesi antrenmanlarını sürdürüyor.
Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2017-2018 sezonu öncesi antrenmanlarını sürdürüyor. 2 haftalık anatomik adaptasyon sürecini geride bırakan yeşil beyazlı ekip, yoğun bir antrenman periyodu ile yeni sezona hazırlanıyor.
2017-2018 sezonunda Voleybol Bayanlar 1. Ligi A Grubu’nda mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını Tarık Almış Spor Salonu’nda sürdürüyor. Baş Antrenör Aykut Lale yönetiminde gerçekleşen antrenmanda açma germe hareketlerinin ardından toplu egzersizler yapılıyor. Antrenman planlaması hakkında bilgiler veren Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı Baş Antrenörü Aykut Lale, takımın sezonu açmasının ardından geçen iki haftalık sürecin anatomik adaptasyonla geçtiğini söyledi. Yoğun bir antrenman programı yaptıklarını belirten Lale, “Antrenman programımızın 3’ncü ve 4’ncü haftalarında maksimal kuvvet çalışmaları ile devam edeceğiz. Sezon başı olması itibariyle güç ağırlıklı antrenmanlar yapıyoruz. Oyuncularımız da bu süreçte oldukça istekliler. Antrenmanlarımız güzel gidiyor” diye konuştu.
Baş Antrenör Aykut Lale, yeşil beyazlı ekibin 2 hazırlık turnuvasına katılabileceğini söyledi. Çanakkale ve İstanbul’dan turnuva teklifi aldıklarını dile getiren Lale, “Takvimimize uyarsa, Çanakkale, ardından da İstanbul’da bir turnuvaya katılabiliriz. Netleştiği zaman kamuoyu ile bu turnuvaların programını paylaşacağız” diye konuştu.


tarzanlar
1 yıl önce - Çrş 30 Ağu 2017, 20:38


(+)

(+)
tarzanlar
1 yıl önce - Sal 05 Eyl 2017, 23:22

Manisa Büyükşehir Belediyespor Federasyon Başkanını Ağırladı(+)


Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2017-2018 sezonu öncesinde Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı ağırladı. Federasyon Başkanı Üstündağ, oyunculara başarı dileklerini iletti.
Manisa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını Tarık Almış Spor Salonu’nda sürdürüyor. Baş Antrenör Aykut Lale yönetiminde gerçekleşen antrenmanda açma germe hareketlerinin ardından toplu egzersizler yapıldı. Tesislerde devam eden antrenmanlarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ziyaret ederek, Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan’dan takımın durumu hakkında bilgi aldı. Üstündağ’a Türkiye Voleybol Federasyonu Asbaşkanı Ahmet Göksu eşlik etti.
Bir süre Tolga Tunç Çalışkan ile görüşen ve daha sonra oyuncuların yanına sahaya inen Federasyon Başkanı Üstündağ, oyunculara başarılar diledi. Üstündağ, “Bayram münasebetiyle hem sizleri ziyaret edelim, bayramınızı kutlayalım hem de başarılar dileyim dedim. Yolunuz açık olsun. Yoğun bir sezon geçirdiniz, geçireceksiniz. Yatırım yapan kulüpler için kolay maç yok. Hedef yukarı çıkmak, şampiyonluk olunca dolayısıyla engeller çok çıkıyor. Onları aşacak güçtesiniz, başarılar diliyorum” dedi. Oyunculardan bir isteklerinin olup olmadığını soran Üstündağ, oyunculara yeni sezonda başarı dileklerini ileterek, tesislerden ayrıldı.


tarzanlar
1 yıl önce - Cum 08 Eyl 2017, 15:06

Sultanların antrenmanlarında tempo yükseldi
Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu'nda mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.
Yeşil Beyazlıların antrenmanını Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan da izledi.
2017-2018 sezonunda Voleybol Bayanlar 1. Ligi A Grubunda mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Tarık Almış Spor Tesislerindeki antrenmanı Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu üyesi Özcan Nalbantlar da izledi. Baş Antrenör Aykut Lale antrenmanda tempo yükseltti. Yoğun bir antrenman programı yaptıklarını belirten Lale, “Hedef başarmak ise, bunun öncesinde daha çok çalışmak gerekir. Antrenmanlarda oyuncularımızın çok istekli olması, beni sevindiriyor. Antrenmanlarımız sıklaşacak. Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetimimiz de bizleri yalnız bırakmıyor” dedi.

tarzanlar
1 yıl önce - Pts 13 Ksm 2017, 17:16

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, ligin yedinci haftasında Yeşil Bayramiç ile karşı karşıya geldi. Rakibini 25-16, 23-25, 25-15 ve 25-20 skorlarla geçen Büyükşehir’in Sultanları, ligde 7’de 7 yaparak yoluna devam etti.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, yedinci hafta karşılaşmasında Çanakkale temsilcisi Yeşil Bayramiç ile mücadele etti. Tarık Almış Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç ile Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda voleybolsever izledi. Karşılaşmanın ilk setine iyi başlayan Büyükşehir’in Sultanları 25-16 skorla 1-0 öne geçti. İkinci sette ise 23-25 geride kalan Büyükşehir’in sultanları rakibe set verdi. Üçüncü sette 25-15 gibi yüksek bir skor alan Büyükşehir’in sultanları döndüncü seti ise 25-20’lik skorla geçerek, serisini sürdürdü. Büyükşehir Belediyespor bayan voleybol takımı bu skarla 7’de 7 yaparak yoluna devam etti.
Salon : Tarık Almış Spor Salonu
Manisa Büyükşehir Belediyespor: Aybüke, Seden, Gülem, Duygu, Wilson, Asli, Buse, Melis, Selin, Selen
Baş Antrenör: Aykut Lale
Yeşil Bayramiç: Sedef, Ahsen, Sevdanur, Canan, Merve, Neslihan, Damla, Ebru, Kadi
Baş Antrenör: Yüksel Türk
Setler: 25-16 (1-0), 23-25 (1-1), 25-15 (2-1), 25-20 (3-1)

(+)
(+)
(+)
(+)


(+)
(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)
tarzanlar
1 yıl önce - Pzr 26 Ksm 2017, 20:22

Büyükşehir’in Sultanları, 1 Puanla Yetindi
Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, ligin 9’ncu haftasında İstanbul temsilcisi Bahçelievler Voleybol takımını konuk etti. Karşılaşmayı 2-0 önde götüren Manisa Büyükşehir Belediyespor, üçüncü ve dördüncü sette hakemlerin maçın seyrini değiştiren hataları ve bireysel hataların üst üste gelmesiyle 2-3 kaybetti. Bu sonuçla Manisa Büyükşehir Belediyespor bu sezon evinde ilk kez mağlubiyetle tanıştı. Yeşil beyazlı temsilcimiz haftayı ikinci sırada kapadı.
Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor, Bahçelievler Voleybol takımı ile karşılaştı. Tarık Almış Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan, yönetim kurulu üyeleri, Kaynak ve İştirakler Daire Başkanı Halis Satılmış ve Manisalı voleybol severler izledi.
2-0’dan 2-3’e
Manisa Büyükşehir Belediyespor, karşılaşmanın ilk setine iyi başladı. Etkili oyunu ile rakibini durduran yeşil beyazlı temsilcimiz, 25-17’lik skorla 1-0 öne geçti. İkinci seti de önde bitiren Büyükşehir’in Sultanları, 25-19’luk skorla durumu 2-0 yaptı. Üçüncü sette karşılaşmanın seyrini değiştiren hakem hatalarına sahne oldu. Bahçelievler Voleybol takımının 24-23 önde olduğu sırada Manisa Büyükşehir Belediyespor, servis kullandı. Bahçelievler Voleybol takımı servisi karşılarken topa 4 kez dokunarak hücum yaptı. Takımımızın itirazlarına kulak asmayan karşılaşmanın hakemleri seti 23-25 Bahçelievler Voleybol lehine bitirdi, 2-1. Dördüncü sette yeşil beyazlı temsilcimiz bariz servis hataları yaptı. Çizgi hakemlerinin de içeri düşen topları görmemesi, setin sonucunu çabuk getirdi 2-2. Tie break seti de 09-15’lik skorla Bahçelievler Voleybol lehine sonuçlandı, 2-3. Bu sonucun Manisa Büyükşehir Belediyespor, bu sezon evinde ilk kez mağlubiyetle tanıştı.
Salon: Tarık Almış Spor Salonu
Hakemler: Turgut Uzunparmak, Kazım Pehlivan
Manisa Büyükşehir Belediyespor: Aybüke, Seden, Gülem, Duygu, Wilson, Asli, Buse, Melis, Selin, Selen, Merve, Ece, Herrera.
Baş Antrenör: Aykut Lale
Bahçelievler Voleybol: Ece, Halime, Bilge, Tülin, Bahar, Bulet, Derya, Büşra, Elif, Ebrar
Baş Antrenör: Nursan Güllü


(+)
(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)

(+)
(+)


tarzanlar
1 yıl önce - Pzr 10 Arl 2017, 16:49


(+)


tarzanlar
1 yıl önce - Pzr 10 Arl 2017, 20:01

Manisa BBSK 2-3 THY
Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, 11’nci hafta müsabakasında Türk Hava Yolları (THY) ile karşılaştı. Temsilcimiz karşılaşmadan 2-3 mağlubiyetle ayrıldı.
Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu müsabakasında Manisa Büyükşehir Belediyespor, Türk Hava Yolları’nı konuk etti. Tarık Almış Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı yönetim kurulu üyeleri Tolga Tunç Çalışkan, Özcan Nalbantlar, Gökmen Aytaç, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk ve Manisalı voleybol severler izledi. Karşılaşmaya yeşil beyazlı temsilcimiz iyi başladı. İlk seti 26-24 önde bitiren Manisa Büyükşehir Belediyespor, ikinci seti de 25-20 alarak; skoru 2-0 yaptı. Üçüncü set, karşılaşmanın kırılma noktası oldu. THY, 06-25, 23-25 ve 10-15’lik skorlarla biten setlerin ardından müsabakayı 2-3 kazandı. Manisa Büyükşehir Belediyespor, önümüzdeki hafta Karşıyaka’nın konuğu olacak, THY ise bir diğer Manisa temsilcisi Salihli Belediyespor’u evinde ağırlayacak.
Salon: Tarık Almış Spor Salonu
Hakemler: Cihat Küçükboyacı, Cevat Ülgen
Manisa Büyükşehir Belediyespor: Merve, Ece, Aybüke, Seden, Gülem, Duygu, Herrera, Erica, Aslı, Buse, Melis Ece, Selin, Selen
Baş Antrenör: Aykut Lale
THY: Zehra, Berin, Aneta, Yağmur, Neslişah, Gizem, Dilan, Jelena, Elif, Duygu, İrem, Cemre, Su, Hümay
Baş Antrenör: İsmail Şahin(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)


tarzanlar
11 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 17:59

Sultanlarımız, 2017’yi Galibiyetle Noktaladı
MANİSA Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, ilk yarının son haftasında İstanbul temsilcisi Yeşilyurt ile karşılaştı. Büyükşehir’in Sultanları, karşılaşmayı 3-1’lik net skorla kazanarak gruptaki puanını 28.3’e yükseltti.

Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu 13’ncü hafta karşılaşmasında Manisa Büyükşehir Belediyespor, Yeşilyurt’u konuk etti. Tarık Almış Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan, yönetim kurulu üyeleri ve Manisalı voleybol severler izledi.
İyi Oyun, Galibiyetle Süslendi
Manisa Büyükşehir Belediyespor karşılaşmaya Aybüke, Herrera, Erica, Aslı, Melis Ece, Selin (Libero Ece) altılısıyla başladı. Yeşilyurt takımı da; Burcu, Ecrin, Mine, Cansen, Büşra, Olena (Libero Buse) ile sahaya çıktı. İki takımın kontrollü oyunuyla başlayan müsabakayı, 25-22 Manisa Büyükşehir Belediyespor önde bitirdi 1-0. İkinci sette Manisa Büyükşehir Belediyespor, savunmada bireysel hatalar yaptı ve 17-25’lik skorla rakibinin setleri eşitlemesine izin verdi 1-1. Üçüncü sette iki takımın da öne geçtiği zamanlar oldu. Setin bir bölümünde Yeşilyurt, 7 sayılık avantaj yakalasa da Manisa Büyükşehir Belediyespor etkili servislerle önce rakibini yakaladı ardından da seti 25-21 kazanmasını bildi 2-1. Karşılaşmanın dördüncü setini de 25-20 önde bitiren Büyükşehir’in Sultanları karşılaşmanın sonucunu belirledi, 3-1. Bu sonucun ardından Manisa Büyükşehir Belediyespor gruptaki puanını 28.3’e yükseltti.
Salon : Tarık Almış Spor Salonu
Hakemler: Esra Ayacı, Şebnem Aracı
Manisa Büyükşehir Belediyespor: Merve, Ece, Aybüke, Seden, Duygu, Herrera, Erica, Aslı, Buse, Melis Ece, Selin, Selen, Gülem
Baş Antrenör: Erkal Can
Yeşilyurt : Fatma Nur, Burcu, Buse, İrem, Ecrin, Mine, Olena, Bensim, Cansen, İpek, Büşra, Naz
Baş Antrenör: Erdi Berber
Setler: 25-22, 17-25, 25-21, 25-20 (3-1)(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET