Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir İzulaş'ın Ağır Abileri: Volvo'lar
« önceki   123 ... 130131132

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 132
egebabacan
1 yıl önce - Pts 17 Nis 2017, 16:07

Tacettin abi senin Eshot şöförü olduğundan şüpheleniyorum
Trol hesap olma ihtimalin yüksek
Neymiş volvo sanosdan dayanıksızmış
O dh10a motor sanostaki man motora 10000000 basar
Biz diyoruz 24 yıl fire vermeden calıştı sen diyorsun sanostan dayanıksız
O yüzden kaç kişi mağdur oldu değil mi?
Sanos 94'te iyi otobüstü ama 5 yıl kullanılınca kalitesi ortaya çıktı. Hatta hayırlı olsun konvoyunda kapıları düştü diye hatırlıyorum.
Volvo, 0345 ve K modelleri, yeni conectolar bunlar çok dayanıklı otobüsler.

En son egebabacan tarafından Pts 17 Nis 2017, 23:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Pts 17 Nis 2017, 18:42

Hakkıma atılan İfitiralar ve yalanlar Nasıl olsa Dünya fani Ahirette görüşeceğiz İstediğiniz kadar iftira atın Benim alnım ak Ben kendi yolumda Doğru Temiz bir insanım Ayrıca Sizin o çok övdüğünüz volvoların hurdası bile kalmadı ancak Sanoslar 7 /12 durmaksızın ilçe belediyelerde hergün km lerce yol yapıyorlar bunun en büyük örneğide Urlada ......

Kaan7175
1 yıl önce - Pts 17 Nis 2017, 19:51

Volvoda paccsr motor yok volvo dh10a motor var

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Pts 17 Nis 2017, 23:27

Alıntı:
Volvoda paccsr motor yok volvo dh10a motor var

Bilmediği yerlere kulaç atıyor daha volvonun motorunu bilmiyor Sana burdan ekmek çıkmaz birde beni eleştiriyor Sen Trollun kıralısın 1. Malatyadayım diyorsun 2.Uzman Çavuşum diyorsun Afedersinde sen bizimi yiyorsun Herkesi yersin ama beni yiyemezsin çünkü benim adım Tacettin Ben Kül yutmam Uzman Çavuş devamlı Askeriyede olur Askeri lojmanlarda geçimini sürdürür Butür konularla ilgilenmek için ne vakti kalır ne hali Sen eski Atılan Ulaşımcı üyelerden birisisin daha öncede söylemiştim yine söylüyorum buraya yazıyorum Yakında Çıkar kokusu ortaya Birkaç aya yollarlar kapıya ......

gockhanpasa
6 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 00:21

tacettin sen hangi garajda hangi dönem çalıştın, volvo ları son kullanan devre benim, volvo' lar giderken biz kan ağladık, eğer volvo hakkında fikir yürüteceksen önce volvo yu kullanman lazım. sen heryerde sallayıp sallayıp duruyorsun, kent' e de sallamışsın sanki binip kullanmış gibi.. biraz anlasan kent' i eleştirmezsin zaten.

erkinalp
6 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 09:05

Çakalburnu garajında çalıştı. Sanos'lar ile aynı zamanda geldiklerini düşünürsek haklı olabilir.

sayfa 132
« önceki   123 ... 130131132
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege