Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
emreongan
1 yıl önce - Sal 11 Nis 2017, 15:35
Kuzeyşehir

Kuzeyşehir projesinin olduğu arazinin yanındaki araziyi satın aldı Yücesoy ve yeni bir projeyle mevcut proje birleşiyor.
http://www.hurriyet.com.tr/kuzeysehir-projesi-buy ...r-40422782
Ben Şubat ayında daire satın aldım. Sizin beklemenizin sebebi nedir?

Misafir 6fe

1 yıl önce - Sal 11 Nis 2017, 19:13

Konut sayısı 650 oldu. Gelecek yıllar icinde 10.000 konut yapılacakmıs Atatürk Mahallesinde.

Misafir 6b3

1 yıl önce - Cmt 22 Tem 2017, 15:40

merhabalar bizde oradan ev aldık; ancak bizim konumumuz ağaçlık alana bakarken önünün kapanmayacağını söylemişlerdi ve alım işleminin ilk aşamasını gerçekleştirdik; tekrar gittiğimizdeyse bu kez 2.proje ile önüne L şeklinde bir bina inşa edilmesinin yanında bir kaç havuz daha ekleneceğini öğrendik. İyi de söz verilmesinin uyulmamasını geçtikte o kadar havuzu bu insanlar ne yapacak sohbet için keyif için bahçeye inmek istediğimizde şenzlongda mı oturacaz hayır yani oturma alanlarına ihtiyaç varken ağaçlandırmayı bu şekilde kullanmak aç gözlülüktür.

Misafir 4eb

10 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 00:36

Projenin karşısındaki askeri arazinin bakırçay üniversitesinin tıp fakültesi kampüsü olacagı söyleniyor.Ayrıca 1000 konuta çıkacakmış yücesoy o bölgede.Katala ait yerdede katalla ortak proje yapabiliriz görüşüyoruz denildi.Bu arada 3+1 daire aldım ben alırken bunlardan bahsettiler.

Misafir af2

9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 16:25

Ben de gittim inceledim. İleride gelişecek ama şimdiden gelişmiş bölge fiyatları istiyorlar. 470 3+1 veya 325 2+1. Burasi gelişince burası 750000 mi olacak. Olacak ama çok uzun yıllar sonra. Bana pek mantıklı gelmedi. Otobana giden yol resmen uçurum. Direkler falan yoldan çıkmak çok kolay. Çok tehlikeli. Hoşuma gitmedi. Ha fiyat olsa 200 gibi mantıklı olurdu.

Bosnak Selin
9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 11:57

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satil ...4228/detay

3+1 395ooo denmiş izmirde emlakta durgunluk mu var? bende çiğliden daire alacaktım .çöplük kokusu varmıs vazgectim menemen villakent önümüzdeki 5 yılda fiyat artısı yapar mı acaba

alen Doğu Gencer
9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 15:14

EMlakta durgunlukla alakası yok. link attıgın ev/site menemen de. Nasıl istanbulda beylikdüzü ile merkezi ilçelerin fiyatları bir değilse. izmirde de aynı. çiğliye yaklaştıkça bu fiyatlara ev bulunmaz. mesela torbalı da triyanda masal diye bir site yapıldı. oldukça güzel. 350.000 civarına güzel konumlu 3+1 almak mümkün ama aynı siteyi alın gaziemire koyun. en az 2 katı fiyatı olur.

villakent bugüne kadar kayda değer bir fiyat artışı yaşamadı. bundan sonra da yaşayacagını pek sanmıyorum.

Misafir 1e0

9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 20:40

izmirde rant yüzünden en uzuc yerler pahalılaştı izmirde her yer aynı fiyattadır

Bosnak Selin
9 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 16:16

üstelik villakentin doğusu ve güney doğusunda koku yoktur.genelde ezber ve toptancı bir anlayışımız var.
demişler bu topikte.
ben villakentten villa almaya niyetlendim.
ancak netten araştırma yaptıkça şu bilgilere ulaştım.
1-köpek havlaması nedenli gece sessizliği yok uyku uyunamıyor?(bu doğru olabilir mi?)
2-horoz besleyenler var malumunuz horozlar ezanda oter ve susmaz( villa da horoz beslenir mi kardeşim?)
3-insan neden villa alır .sessiz sakin yaşayayım diye dimi.villa kent bana sessiz sabahlar ve geceler veremez mi gercekten?
4-koku! yukarda da belirttiğim üzere birisi doğusu ve güneydoğusunda koku yoktur demiş.bu ne kadar doğrudur.koku arıtma tesisinden kuzey batı?? mi gelmektedir acaba?yoksa tam olarak kuzeyden mi gelmektedir.kısacası koku tam olarak hangi kurumdan nereden gelmektedir???(istanbulluyum o sebeple bilmemem normal)
5-dogalgaz baglanacak denmiş.bunun garantisi var mı.resmi bir belge sundu mu dogalgaz firması acaba?

villakente gidip bakmadan evvel bilgi topluyorum.mesela birisi dedi ki gittiğinde koku olmaz.evi alırsın oturursun.rüzgar tersten eser koku olur şaşırırsın dedi.bu doğru mudur.o vakit evi nasıl seçmem gerekecek.ayrıca bu koku insan sağlığına zarar verir mi? bunu araştıran oldu mu?

umarım villakenti bilen birileri cevaplar ki bende villa alıp almamaya karar verebilirim.

Misafir 90a

9 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 20:26

yanınızda ekspertiz bulundurun internette izmir için de atıp tutuyorlar sosyal medyada şişirdikleri gibi sadece balondan başka bir şey değil.
Ekspertiz size her konuda yardımcı olacaktır. Yol gösterme adına, kat mülkiyeti olmayan hiç bir tapuya paranızı yatırmayın.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet