Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Kent Estetiği
« önceki   123 ... 181920

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
Cüneyt5316

6 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 11:49

Kesinlikle katılıyorum. Araba tamircileri kaldırımlardan arabaların kolay çıkması için beton dökerler ve mahvederler. Belediye şuan Çevreyolu altına değer veriyor gibi. Çünkü bütün projeler orada başladı.

Resul GUL

6 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 12:32

Alıntı:
Her tarafın hele ki yeşil-beyaza boyanması hele ki son zamanlarda yol kenarlarındaki bariyerlerin bile yeşile(hem de koyu yeşil) boyanması artık hakikaten tat kaçırmaya ve de zevksizliğe doğru gitmekte.Tamam Bursaspor hepimizin ama artık kabak tadı vermeye başladı.Uluslararası normlar ne ise onu yapalım.(Sarı-beyaz vs)


Malesef aynı sorun Adana da da vardı Biraz olsun tepkiler üzerine durdurdular Gerçekten çağ dışı Avrupa da böyle bir şey yok denecek kadar az belki hiç yok Bu tarz kaldırım ve Bariyer boyamalarını biraz daha geri kalmış ve küçük Şehirlerde görüyoruz..

Bunlar Ufak şeyler gibi Ama rahatsız edici oluyor

Burada da Her yer Turuncu beyaz Ya da Mavi lacivert Bereket versin artık kaldırımlar düz taş renginde ya da sade kırmızı renk taş yapılmaya devam ediyor..

Eski bir Fotoğraf


(+)


Bu da Aynı güzergahta daha yakın bir Zamanda çekilmiş fotoğraf(+)


mehmet karakas7
2 ay önce - Cmt 28 Nis 2018, 11:58

EVRİM ERDEM Bey Sivas sayfalarımız dada sizin sayfanızdan konu başlığı oluşturmuş olup sizin açılış yazınızı Sivas 'a uyarladım çalışmalarınızda başarılar dilerim teşekkür ederim
Ayrıca bizim sayfa dada yazarsanız memnun olurum. SAYGILAR.sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet