Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Van'a 2. Havalimanı
« önceki   12

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir 886

2 yıl önce - Pts 10 Ağu 2015, 12:57

Ben acıklıyım tahmınıme göre 2.havlimanı askerı olacak tıpkı dıyarbakırdakı gıbı bir üs planlanıyor bence neticede van irana sınır ve amerika uzun vadedr irana da saldırmayı planladıgından van daki üslerle vurack tıpkı incirlikten ırak ve surıyeyı vurdugu gıbı tabı bu benım dusuncem saygılar

cevdetpaşa
1 yıl önce - Prş 02 Hzr 2016, 12:03

van'a 2. havaalanı yapılacak galiba.

En son cevdetpaşa tarafından Prş 02 Hzr 2016, 14:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cemoli D18
1 yıl önce - Prş 02 Hzr 2016, 12:12

Van'a bile ikinci havalimanı vay anasını

Umut_Kaynak30
1 yıl önce - Prş 02 Hzr 2016, 12:14

Cem Bey,Van'a bile demeniz sizinde çok şaşırtıcı çünkü Van Doğu'nun en kalabalık ve en gelişmiş büyük şehridir.

iği_
1 yıl önce - Prş 02 Hzr 2016, 12:44

Erçek gölü neden? Niye mevcut havaalanının 10-15km. ötesine ikincisi yapılıyorki Van gibi 500bin nüfuslu bir şehre? Ben olsa olsa Erçiş civarına yapılır diye tahmin ederdim.

Misafir 2f2

1 yıl önce - Prş 02 Hzr 2016, 14:39

Van'a 2. havaalanı için şartname bu gün gazetede yayınlandı. toplam 7.000 dönüm arazi kamulaştırılacak ve arazi kamulaştırılma dönüm fiyatları 17.000-26.500.-TL bandında
2. Havaalanı yine göl kenarında yapılacak. Ancak burada bir ters köşe yapmışlar; bu göl Erçek gölü olarak belirtilmiş. Erçek Gölü'nün batı tarafındaki köylere piyango vurdu gibi.

Ayrıntılar yakında ortaya çıkacaktır. Hayırlı olsun.

cevdetpaşa
1 yıl önce - Sal 21 Hzr 2016, 15:24

Alıntı:
Van'a 2. havaalanı için şartname bu gün gazetede yayınlandı. toplam 7.000 dönüm arazi kamulaştırılacak ve arazi kamulaştırılma dönüm fiyatları 17.000-26.500.-TL bandında
2. Havaalanı yine göl kenarında yapılacak. Ancak burada bir ters köşe yapmışlar; bu göl Erçek gölü olarak belirtilmiş. Erçek Gölü'nün batı tarafındaki köylere piyango vurdu gibi.

Ayrıntılar yakında ortaya çıkacaktır. Hayırlı olsun.

Eee ayrıntılar ne zaman ortaya çıkacak ki? Hangi köy veya köyler ki bu köyler? Ayrıntılı bilgi yokmu sayın misafir?

kalimero71
1 yıl önce - Cmt 17 Arl 2016, 16:15
VAN HAVALİMANI UÇUŞLARA KAPANDI

Van’da etkili olan kar yağışı nedeniyle Van Havalimanı uçak seferlerine kapandı.

Pegasus Havayolları’nın İstanbul seferi Erzurum Havalimanı’na yönlendirilirken, AnadoluJet’in Ankara ve İstanbul seferleri ise yapılamıyor.

Pegasus Havayolları’nın İstanbul seferi hava muhalefeti nedeniyle Erzurum Havalimanı’na yönlendirilirken, AnadoluJet’in Ankara ve İstanbul seferlerinin ise pistin hazır hale getirilmesinin ardından yapılacağı bildirildi.

Yetkililer, pistteki kar kalınlığının uçak kalkış ve inişi için müsait olmadığını, temizlenmesinin ardından seferlerin yapılabileceği belirtildi.

Misafir 51e

4 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 11:20

Evet VAN a ikinci değilde hava limanı şehir ın ününü kapatmıştır hava limanı başka yere Nakil edilirse dahada iyi olur düşünüyorum yılız vanada hava limanı nereye kurulacak merak ediyorum çökün vanada hava limanına uygun tek bir yer vardır oda zeve şehit lığının yanıdır , başkada uygun yer yoktur.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET