Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir c19

1 yıl önce - Sal 14 Mar 2017, 23:22

Ben bugün tesadüfen sitenizi gördüm, çok sevindim, Ben Atatürk Lisesinin ilk mezunuyum, 1962 Şubat tatilinden sonra ( karne tatilinden sonra) Lise açıldı, bir grup Lise I ler erkek lisesinden, bir grup orta II ve Orta III ler Çelebi Mehmet Orta Okulundan, Bir grup orta I ler(bizler) Osman Gazi Ort.Okulundan getirildik. Bizler Bursada Kız-Erkek karışık okuyan ilk okul olduk. Bizim sınıf 1968 yılında 6 yıllık ( orta I-ıı-ııı-Lise ı-ıı-III )olarak ilk mezunlarıyız.

Sayın mezunlar derneği başkanı ile tanışmak istiyorum, Ben Bursalıyım, İstanbul da yaşıyorum, bütün ailem bursada Mezun arkadaşlar ile yazışmak isterim
Prof.Dr. Kamil Şengönül ( sengonul@istanbul.edu.tr)

Misafir 9b6

1 yıl önce - Prş 21 Arl 2017, 14:04

Mustafa Erdal Akman Ben 1964 yılında Çelebi Mehmet'ten geldim ve 1967 yılında edebiyet şubesinden mezun oldum.Sınıfımızda kız öğrenci yoktu ve sınıfın yaş ortalaması da epey yüksekti.

Misafir c46

10 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 01:53

Harika özetlenmiş....hey gidi günler...yaşlanıyoruz..hayat su gibi akıyor

Misafir 61c

9 ay önce - Pts 02 Nis 2018, 07:52

Ben Atatürk endüstri ve meslek lisesi 94 mezunuyum kimya bölümünden arkadaşlarıma ulasabilirmiyim burdan bilmem

Misafir c8e

3 ay önce - Prş 11 Ekm 2018, 22:10

1973 mezunları varmı aranızda. Skoda ile ramsesle okumuş olanlar.

Misafir 441

2 ay önce - Cum 02 Ksm 2018, 13:20

İsmet Üçüncü müdür.Memet Koç müdür baş yard.Mustafa Bahşi,Bilge Güvenç,Yilmaz Sektioğlu,Sami Salman müdür yardımcıları,Nilgün Fidan,Nilüfer Laçin,İlknur Sunal Atan,Sami Günaydın,Osman Dursun,Rabia Dokumacı,Reyhan Küçükçakır,Remzi Balkan...ve diğer hocalar... Bir daha öyle bir kadro bir araya gelmez ki... Yalan Yıllar.

Misafir f44

2 ay önce - Cmt 24 Ksm 2018, 13:54

1999-2000 11 sosyal d mezunuyum.Edebiyatçımız raziye sel,matematikçimiz bahattin duran,tarihçi hikmet hocamız,müzik arife hocamız ,beden eğitimi rahmetli ömer hoca,füsun aktan hocamız rahmetli olmuş,nihat önal,sami salman,bilge güvenç,mehmet koç ,hilal dal hocamız da trafik kazasında ölmüş diyorlar,24 kasım öğretmenler gününde hepsinin ellerinden öperim.Ölen öğretmenlerimizede Allahtan rahmet dilerim.Hepsinin mekanı cennet olsun.Okulumuz bence bursanın en güzide okullarından birisi.Ama arka tarafta kültürpark ın olması bizi biraz daha fazla okuldan kaçmaya teşvik ediyordu..)))

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet