Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun - 2017 İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları
« önceki   123 ... 293031

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 31
Misafir b3c

8 ay önce - Çrş 23 Ağu 2017, 23:56

Samsun’da bir ay önce düzenlenen işitme engelliler Olimpiyat Oyunları için 1.1 milyon TL maliyetle yapılan İlkadım Atletizm Sahası’nın ısınma pisti, Büyükşehir Belediyesi tarafından arazide Arkeoloji müzesi yapılacağı gerekçesiyle sadece 1.5 ay sonra yıkılmış. Belediye ise alanın geçici olarak tahsis edildiğini belirtmiş.

Misafir 60c

7 ay önce - Cum 25 Ağu 2017, 22:26

Isinma pisti yapilirken oyunlardan hemen sonra yikilcagi belliydi . Sadece gecici bir cozumdu o ! Yeni birsey degil

Misafir d1f

7 ay önce - Cum 25 Ağu 2017, 22:30

Arkadaşlar Brezilya olimpiyatları yaptı, yaptığı stadyum dahil bütün tesisleri yıkıldı. Buyrun Google'dan inceleyin. Tesis ömür boyu kalacak diye bir şey yok.

Misafir 60d

7 ay önce - Cum 25 Ağu 2017, 22:46

Bu tesislerin yapimi kisa donem icin maliyetli ama orta ve uzun vadede asil masraf bakiminda ortaya cikiyor . Yunanistanin krize girme sebeplerinden biri de olimpiyatlarin getirdigi buyuk maaliyet ve sonrasinda gelen tesis bakim masraflari .

GkhanTR
7 ay önce - Cmt 26 Ağu 2017, 00:12

Büyük tesislerden bahsetmiyoruz. Antreman sahasından bahsediyoruz. Ülke olarak bu tarz tesislere bu kadar ihtiyaç duyulurken olanıda yıkmak.. Belki en başından beri bu şekilde olabilir bunu bilmiyorum, lakin böyleyse en başından yanlış yapılmış. Brezilya'daki tesislerle buradakileri kıyaslayıp masrafı çok diyerek bizi kandırmaya çalışmayın.

Misafir c24

4 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 22:34

Ülkemiz adına 2017'nin en önemli spor olayı olarak ben bu oyunları görüyorum. Ampute milli takımının şampiyon olması ikinci en büyük olay. Milli atlet Ramil Guliyev'in altın madalya alması ise 3. büyük olay. 2017 yılında spor alanında yaşadıklarımız: http://aa.com.tr/tr/info/infografik/8200

sayfa 31
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 293031
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET