Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Cüneyt5316

1 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 04:37

Malesef 6 ay değil. Görüldüğü gibi 240 gün deniliyor. Eylül gibi açılır büyük ihtimal.

Misafir 736

1 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 11:28

Metro yer altından geçeceği için acaba tüneller ile AVM içlerine geçiş olacak mı? Malum yağmurlu ve soğuk havalarda yürümek zor olur. İstanbul Akasya AVM'de de aynı durum vardı yaklaşık 1 ve ya 2 km'lik tünelden yürüyerek AVM içine giriş yapabiliyordunuz. Belki Carrefour AVM'sinin Nil C,ty AVM'sine dönüşmesi ve yola yakın hale gelmesi ile bu işlem kolaylaştırılabilir.

Cüneyt5316

1 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 09:54

Evet aslında öyle olsa çok iyi olur ama; Bursa’da öyle birley düşünemiyorum ben. Bursa yani burası... Burda kolaylaştırıcı değil zorlaştırıcı politika uygulamaya and içmişler. Düşmanız ya biz.

Efe Elaldı

1 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 19:10

240 günü görmemişim fazla olmuş ama bana sorarsanız yaz aylarında biter okullar açılmadan açılışı yapılır diye düşünüyorum

inşaat zaten perde betonların kırılıp hattın yanlarına peron yapılmasından ibaret peronlar yapılıncada üstü acemler istasyonu benzeri kapatılır basit bir yapı olacak

Efe Elaldı

1 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 00:13

Suryapı marka avm istasyonu yeri tam olarak bu tünele girmeden bursaray duracak artık odunluk bölgesine araçsız gidenler için olmazsa olmaz bir istasyon oldu biran önce biter umarım

(+)

Efe Elaldı

1 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 00:42

tabela ana yola dönük şekilde dikildi inşaat şirketi yakında hafriyat ve perde beton kırma işlemlerine başlar

Cüneyt5316

1 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 13:56

İnşaat 01.01 de başlıcakmış. Bu sene değil yani.

Efe Elaldı

1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 21:40

ocak ayında başlaması normal zaten daha yeni yer teslimi falan yapılmıştır tabelada kondu iş artık yapacak şirketin hızına kalmış durumda çabucak bitsin derlerse mayıs-haziran aylarında da bitebilir yavaştan alırlarsa eylül-ekimi bulur

Berktuğ
site denetçisi

2 hafta önce - Sal 09 Oca 2018, 13:46

SEFERLER AKSAMADAN YENİ İSTASYON
Alıntı:
Kenti doğudan batıya kat eden Bursaray, özellikle İzmir ve Mudanya yolu çevresinde yoğunlaşan nüfusun merkeze ulaşmasında büyük bir işlev üstleniyor.

İhsan Aydın, Olay Gazetesi'ndeki köşesinde bugün yayınlanan yazısında raylı sisteme yeni eklenecek istasyonun tam olarak nereye, ne zaman ve hangi koşullarda yapılacağını anlatıyor.

İstasyon Öztimurlar'ın
Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı şartlı bağışla ihale ettiği Bursaray’ın yeni istasyon inşaatının yapımına başlandı. SUR Yapı Marka AVM’nin 4 milyon liralık bağışıyla ihale edilen işi Bursa’nın köklü inşaat firmalarından Öztimurlar kazandı.

Nilüfer ve Acemler istasyonları arsında çift yanlı platform özelliğiyle inşaa edilecek yeni istasyon bir yılda tamamlanacak.

Bursaray’ın seferlerini aksatmadan yapılacak istasyon aynı zamanda Bursa’nın en yeni ticaret, eğlence ve konaklama bölgesine raylı sistemle ulaşımı da kolaylaştıracak.

Kaynak: http://www.olay.com.tr/seferler-aksamadan-yeni-is ...36513h.htm

Hayırlı uğurlu olsun.

mustafaguler
2 hafta önce - Sal 09 Oca 2018, 14:34

İstasyonun maliyeti (ihale bedeli) 10 milyon lira, Sur Yapı'nın bağışladığı/bağışlayacağı tutar 4 milyon lira. Geriye 6 milyon lira kalıyor. Ortada tam anlamıyla nasıl bir istasyon olacak bilemiyorum ama toplamda 10 milyon liralık bir ihale bedeli bana çok geldi. İstasyon hakkında tam ayrıntı öğrenebilsek mantık kurarız.

En son mustafaguler tarafından Çrş 10 Oca 2018, 09:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara