Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
bülentD
8 ay önce - Cum 05 May 2017, 16:03
Eskişehir - Ticaret ve Sanayi Müzesi

ETO tarafından Odunpazarı bölgesinde açılacak olan Ticaret ve Sanayi Müzemiz hayırlı uğurlu olsun
http://mobil.sehirgazetesi.com.tr/haber/bizde-bos ...yok/16947/

Furkan ÇINAR
8 ay önce - Cum 05 May 2017, 16:15

ETO, şehirde çok ciddi çalışmalar yürütüyor.
Fuar Kongre Merkezi, ETO Hizmet Binası şimdi de müze.

Darısı ESO'nun başına diyelim...

ethem özer
8 ay önce - Cum 05 May 2017, 18:29

Furkan Bey,
Aslında bu müzeyi ESO'nun açması daha doğru olurdu, değil mi? Tıpkı Fuar ve Kongre Merkezi projesinde de
yapamadığı gibi. İşte çözüm odaklı ve vizyon sahibi olmak böyle bir şey işte. ETO'nun başkanı yaptığı icraatlarla, alkışı hakediyor. Buna karşılık ESO'nun başkanının ses getiren bir icraatını duymadım. Bence önümüzdeki seçimlerde Savaş Bey'in başkanlığı bırakıp, Metin bey gibi bir başkanın gelmesi lazım.

Furkan ÇINAR
8 ay önce - Pts 08 May 2017, 14:08

Alıntı:
Aslında bu müzeyi ESO'nun açması daha doğru olurdu, değil mi? Tıpkı Fuar ve Kongre Merkezi projesinde de
yapamadığı gibi. İşte çözüm odaklı ve vizyon sahibi olmak böyle bir şey işte. ETO'nun başkanı yaptığı icraatlarla, alkışı hakediyor. Buna karşılık ESO'nun başkanının ses getiren bir icraatını duymadım. Bence önümüzdeki seçimlerde Savaş Bey'in başkanlığı bırakıp, Metin bey gibi bir başkanın gelmesi lazım.

Kesinlikle.

ETO'nun mevcut başkanı Metin Güler gerçekten çok başarılı işlere imza atıyor.
ESO'nun yıllardır ciddi bir yatırımı olmadı. Özellikle enerji alanında yatırımları oluyor ancak ESO gibi çok çok güçlü bir kuruma göre bunlar, ETO'nun yaptıklarının yanında çok az.
Yıllardır söyledikleri, liman'a demiryolu bağlantısında bile hiçbir adım yok.

bülentD
8 ay önce - Sal 09 May 2017, 18:34

Yeni Müzemiz bugün itibariyle açılışı Bakanimizin da katılımıyla gerçekleşti.Hayirli uğurlu olsun
http://www.anadolugazetesi.net/bakan-avci-etomuze ...69829.html

deniz1764

3 hafta önce - Sal 19 Arl 2017, 23:41

Eskişehir Ticaret ve Sanayi Müzesini bu gün gezdim. Eskişehir'in diğer müzeleri gibi bunu da çok beğendim. Müze görevlileri ve müdürü Zeynep hanım kapıda karşıladılar ve rehber eşliğinde gezdirdiler. Müze açılalı 7 ay olmuş ama üyelerimizden kimse bir kare dahi fotoğraf paylaşmamış. O zaman, müzeye ait ilk fotoğraflar benden gelsin.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET