Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Kuva-yi Milliye Kavşağı (Emniyet Kavşağı)
« önceki   123 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
Misafir 090

1 yıl önce - Çrş 03 Ağu 2016, 21:39

Ben geccem ben geccem deyip yola atlayan insan demissinde hiçbir aracın yaya geçidinde yayalara yol verdiğini gordunmu acaba? Geçme hakkı benimde yolada atların gözüm kapalıda gecerim. Eleştirmen gereken araçlar olmalı yayalar değil.

Çağrı1045
1 yıl önce - Çrş 03 Ağu 2016, 23:04

Araçları eleştiriyorum zaten yayaları değil

Çağrı1045
1 yıl önce - Çrş 03 Ağu 2016, 23:05

Yola atlayan insan derken sürücüleri kasdettim

Erdal Düven

1 yıl önce - Cum 05 Ağu 2016, 00:15

Yenı yapılan Kuvay-i Milliye köprülü kavşağımıza trafik ışıkları sistemini getirmek yapılış amacına aykırı olur zaten yapılmasındakı amaç trafik Sirkilasyonunu hızlı hale getirmek kazalar konusunda Şehrimızdekı sürücülerimızın trafik kurallarına uymamasından ve sürüş kültürunun olmamasından kaynaklı Kazalar şehrimızdeki kontrolsüz kavşaklarda çoğu zaman oluyor ne Yazikkı hatta kurallara uyulmayan ışıklı kavşaklarda bile oluyor hep İzliyoruz mobese kayıtlarından yani önce sürücülerimız ve insanlarımız bilinçli olacak kimsenin yol hakkını gasp etmeyecek kazaları azaltma konusunda yan bağlantı yollarına ve döner kavsak içine büyük ledli uyarı sistemleri ve aynalar konulabilir diye düşünüyorum şimdilik

ahmet sert

1 yıl önce - Pzr 02 Nis 2017, 23:08

(+)

Erdal Düven

7 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 21:26
Yola yatay bir şekilde DUR yazısı yazıldı

Alıntı:

(+)

Balıkesir Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığı ekipleri Emniyet önünde bulunan Kuvayi Milliye Kavşağında trafiği ve sürücüleri rahatlatmak amacıyla yola yatay bir şekilde DUR yazısı yazıldı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığına bağlı ekipler Emniyet önünde bulunan alanda çalışma yaptı. Kuva-yi Milliye Kavşağında sürücülerin trafik işaret levhalarına ve trafik kurallarına daha iyi bir şekilde uyması için yola DUR yazısı yazıldı.

Yolun sol tarafına trafik levhaları konulmuş olup, kavşak yaklaşımlarında da yol üzerine dur yazıları yatay olarak uygulandı.

Kaynak ;

http://www.balikesirposta.com.tr/mobilhaber/5075/ ...smasi.html

Erdal Düven

4 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 04:40

(+)

Misafir e8f

4 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 05:55

Bunlara bakınıp avunuruz artık nede olsa yeni proje yok

Misafir 6fa

4 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 23:40

merak ediyorum başkan bu yazılanları yada benzerlerini okumuyormu diye çünkü hiç bir ses yok bir şey denmiyor en azından olacak veya olmayacak deyip insanları bilgilendirse çok garip

bulutsrz

4 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 05:20

Misafir 6fa = Niye bilgilendirsinler ki secim zamani sehir pancar tarlasina doner, o zaman bilgilendirme yaparlar.

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara