Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Erzurumlu üyeler
« önceki   1234

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
Fuat Kağan
1 yıl önce - Çrş 13 Arl 2017, 20:04

Merhaba,

Siteye uzun zamandan beri üyeyim paylaşımları takip etmek keyif verici. Bu başlığı görünce bende varım demek istedim.

Salih Kuş

6 ay önce - Sal 22 May 2018, 17:16

Bu hafta sonu kısmetse Erzurum-Oltu'ya iki günlük gezmeye geleceğim. Oltu hakkında detaylı bilgi alabileceğim bir üyemiz var mıdır?

Emir GÖKER

1 hafta önce - Cmt 08 Arl 2018, 12:59

Son zamanlarda Erzurum başlıkları sönük kalmaya başladı maalesef. 25ömerr25 isimli üye abimiz ortada yok. Erzurumlu üyelerimiz Eren Aksoy ve Hakan moğlu abilerimiz ile Aydın İnan ve Berktuğ gibi her yerden fotoğraf paylaşıp katkı sağlayan denetçi abilerimiz de olmasa Erzurum başlıkları sönük kalacak. Erzurumlu üyelerden daha çok katkı bekliyorum.

En son Emir GÖKER tarafından Cmt 08 Arl 2018, 13:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Eren Aksoy 25

1 hafta önce - Cmt 08 Arl 2018, 14:10

Alıntı:

Son zamanlarda Erzurum başlıkları sönük kalmaya başladı maalesef. 25ömerr25 isimli üye abimiz ortada yok. Erzurumlu üyelerimiz Eren Aksoy ve Hakan moğlu abilerimiz ile Aydın İnan ve Berktuğ gibi her yerden fotoğraf paylaşıp katkı sağlayan denetçi abilerimiz de olmasa Erzurum başlıkları sönük kalacak. Erzurumlu üyelerden daha çok katkı bekliyorum.

Valla emek veren herkesten Allah razı olsun. 25ömerr25 ile Erzurum'da en az haftada bir görüşüyoruz ve Erzurumspor'un ev sahipliği yaptığı ve deplasman maçlarına falan beraber gidiyoruz ama siteye dönmesi için bir türlü ikna edemedim. Hayati25 vardı. Erzurum'un en iyi fotoğrafçılarından ve sosyal medyada bir hayli takipçisi var. İnşallah o da yakın zamanda geri döner. Bu konuyu dillendirdiğin için teşekkürler kardeşim.

Misafir 0b1

1 hafta önce - Cmt 08 Arl 2018, 15:16

Sadece erzurum mu? Elazığ sayfaları da aynı durumda. Tolga dt, doktor, alparslan yalçın, barış abi... hepsi bırakıp gitti bizi ;( şu an elazığ sayfaları tamamen boş ;(

vedat3425
6 gün önce - Sal 11 Arl 2018, 12:30
erzurum

Merhaba Erzurumda doğdum Erzurumda büyüdüm İstanbula yerleştim
şuan balıkesir edremitte yaşamaktayım 40 yaşındayım yiğitler diyarına selam olsun

Dadaş çelikten yaydır germeye gelmez..

hakanmoglu

6 gün önce - Sal 11 Arl 2018, 13:52

Alıntı:
Dadaş çelikten yaydır germeye gelmez.

Hoşgeldin Dadaş

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET