Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Divan Otel


ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Nazmi

11 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 06:07
Kayseri - Divan Otel


Alıntı:
Kayseri'ye 12 milyon dolara "Divan" geliyor!

Divan Grubu, Kayseri'de yeni bir iş oteli projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Toplam yatırım maliyetinin 12 milyon dolar olması öngörülen 126 odalı Divan Express Kayseri'nin 2018 yılında tamamlanmasının planlandığı açıklandı.Ülke ekonomisinin lokomotif şehirlerinden Kayseri, yeni bir Divan Grubu projesine ev sahipliği yapıyor. Yatırımı Kaan İnşaat tarafından gerçekleştirilecek olan otelin işletmeciliğini ise Divan Grubu üstlenecek.

Yatırımcıların ve Divan Grubu yöneticilerinin imzalarıyla temelleri atılan projenin, 2018 yılında tamamlanması hedefleniyor. 126 odasıyla hizmet verecek Divan Express Kayseri'nin proje maliyetinin ise 12 milyon USD olması öngörülüyor.

Esentepe Mahallesi, Ahmet Gazi Ayhan Bulvarı'nda konumlanacak olan Divan Express Kayseri, Kadir Has Stadyumu'na 700 m. ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ne 5 km. mesafede bulunuyor.

[ ! ]


Otel tamamlanmak üzere arkadaşlar, fotoğraflarını da çekmiştim ama ufak bir sıkıntı oluştu, yarın yüklerim kısmetse. Haberde belirtildiği gibi 2018 tarihinde açılışı yapılacak gibi gözüküyor.

Hayırlı olsunAlper Tekkuş

11 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 18:33

Nazmicim burası 4 yıldız mı?

Nazmi

11 ay önce - Pzr 19 Ksm 2017, 11:17


(+)
(+)


Otelin kaç yıldızlı olduğuna dair bir bilgiye ulaşamadım, internette hep aynı haber var. Divan'ın internet sitesinde de yazmıyor. Sanırım beş yıldızlı değil. Express, iş oteli olarak geçiyor. Kadir Has Stadyumu'na yürüme mesafesinde. Futbol kulüplerini büyük ölçüde çekebilirler. Divan Otel, Koç grubuna ait. İş dünyası, siyaset ve sporda adamların ciddi çevreleri var. İş yaparlar. Bu tarz marka otellerin Kayseri'de çoğalması sevindirici. Darısı Kayserili Dedeman'a olur umarım. Adamların memleketleri hariç, her yerde otelleri var. Erciyes'te vardı normalde, ama master plan dahilinde yıkılmıştıMisafir c55

10 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 23:25

Is basvurusunda bulunmak istiyorum. Yardimci olurmusunuz?cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KAYSERİ