Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Bağlıca - Ozan City rezidans 4 X 13
« önceki   123 ... 106107108109110   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 107
Misafir b78

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 03:17

İnşaat firması üzerine düşeni vaktinde yapmayıp üç kağıtçılık yaptığı için şimdi vekaletle katakuliye getirip baştan neyi değiltirecekse artık o şekilde iskan almaya çalışıyor.

Ayrıca enteresan bir milletiz. Adamlar işini düzgün yapmayıp bizi dolandıran inşaat firmasına tepki göstermek yerine vekaletname vermeyenlere tepki gösteriyorlar.

Ümit bey kim ya da emre kim de tapuda isim değiştirme yetkisini bile içeren vekaleti elimle alıp adamlara götüreyim?

Nasıl güveneyim tekrar yeni bir üç kağıtçılık yapmayacaklarına?

Evi alırken emre ilgilendi benimle. Bir önceki projenizde iskanı alırken sorun olmuş, burada da öyle birşey olabilir mi diye sorduğumda "hiç öyle şey olur abi, mümkün değil vs." diyerek yarım saat yalan söyleyebilen adamlar bunlar.

Şuan evimi satamıyorum bile ve ben bunu inşat firmasından değil forumda okuyup da öğreniyorum. Ayrıca halen ne yanlış yapıldı da yıkım kararı çıktı hiçbirşeyden haberimiz yok. Ne de olsa eşeğiz biz, paramızı aldılar iş bitti. Her ay da çatır çatır aidat topluyorlar nasılsa.

Vekaleti nasıl vereyim ben şimdi?

Misafir 2fe

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 09:36

Misafir B78 Kardesim,
Hay senin Eline,yüregine saglik,size tamamen katiliyorum,bu iste ihmal ve sahtekarlik yapanlarin,yalan söyleyenlerin Allah belasini versin,sürünsünler,geberemesinler insallah.

Misafir 1f8

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 10:03

baştan soyleyim, misafir b78in soylediklerini çarpıtmaya çıkan olursa ağır konuşurum...!

Misafir a72

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 22:13

misafir b78 ağzınıza sağlık, bende tamamen sizlere katılıyorum vede şunu söyleyeyim burada yorum yapanların bazıları zaten yönetim elemanları, bu sebeple lütfen o gibileri dikkate almayın sayın komşularım. Bu yaptıklarının bedelini ödeyecekler, bizler bu evleri kolay almadık, borcunu ödüyoruz halen, o yüzden bu gibi meseleleri biran önce çözmeleri gerekmekte, ama görünen şu ki bizim sitenin büyük çoğunluğu halinden memnun vede şikayetçi değiller, 30-40 kişi toplanıp görüşmeye dahi gidilemediğine göre, umarım taşan sabrımız birilerinin canını sıkmaz!

Misafir 3c9

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 22:41

Degerli Komsularim,
gelin birlik olalim,biran önce bizi kandirip,yillarin birikimi olan cocuklarimizin rizkini,bu duruma düsüren Ozan ve elemanlarina cezalarini verelim!
Hem sadece Ozan City madurlari adina degil,bu sahtekarlarin yeni projelerinde yeni madurlarin olmasini engelleyelim.
Bizim bu durumda olmamizin sebebi OZAN ve elemanlaridir,insaAllah yeni projelerinin hepsi ellerinde patlar.

Misafir 8ce

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 23:29

Kat malikleri olarak toplanıp bi çözüm arayışına girilmesi gerekli bence, yoksa firmanın bişey yapacaği yok bu gidişle.

Misafir 037

1 hafta önce - Cmt 09 Arl 2017, 00:26

Arkadaşlar Ozan yapının yeni projesi ortaya çıkmış. Adı Ozan Life. Henüz web sitesi yok sanırım ama popüler emlak sitelerinde ilanlar var girip bakabilirsiniz. Ben beğendim siz ne dersiniz?
Hem belki satış ofisini de taşırlar, onun yerine güzel bir market açılır?
Adamlar sürekli kendilerini geliştiriyorlar...

Misafir ff1

1 hafta önce - Cmt 09 Arl 2017, 00:32

Yukarıda yazılan itidal çağrılarını yazanların yönetim elemanları olduğunu söylüyorsunuz. Peki sizler kimsiniz, ne malum sizlerin site dışından kişiler olmadığınız. Hele şu son yazı nedir? Bu firmaya ceza verelim, yeni projelerini kötüleyelim, çalışanlara küfürler edelim. Bakın efendiler, bundan 2 ay önce burada yazıldı, çizildi. Ne sözler ne laflar edildi, hafta sonu yönetime gidilmesi için toplanıldı. Gelen kaç kişiydi biliyor musunuz? Topu topu 7 kişi. Ben bu firmanın elemanı değilim, hiçbiri benim babamın oğlu değil. Dişimden tırnağımdan arttırıp hala dairemin kredisini ödüyorum. İskan ile ilgili sıkıntıdan tutunda, boş daireme gelen sıcak su ve ısınma parasının yüksekliğine kadar yönetime olan hoşnutsuzluğumu her ortamda dile getiriyorum. Bunlar ayrı şeyler, yönetimde çalışanlara beddua etmek, firmayı olabildiğince kötülemek ayrı şeyler. Hepimiz kaygı içindeyiz, dişimizden tırnağımızdan arttırarak aldığımız dairelerimizin olası kanunsuzluklarla heba olmasına asla izin veremeyiz. Buradan yönetime tekrar sesleniyorum, kısa bir açıklama toplantısıyla kalan vekaletnameleri toplayın. Toplayın ki bu rezalete artık bir son verin. Sizler böyle basiretsiz oldukca bu fırsat düşkünü arkadaşlar sitemizi durmadan kötülemeye devam edecekler. Efendim böyle bir vekaleti nasıl vereyim? Gidip konuşup üzerinde tartıştınız mı bu vekalet metinleri için? Nasıl vereyim? Verme kardeşim o zaman. Git mahkemeye ne yapıyorsan yap. Yolun yok, çözüm önerin yok, yasadan bihabersin, nasıl vereyim diyorsun. O zaman yolu sen çiz, biz de senin ardından o doğru yolunda gidelim.

Misafir 037

1 hafta önce - Cmt 09 Arl 2017, 00:36

Yazmayı unutmuşum, Eskişehir yolundaki üst geçitte Ozan City'nin reklamı vardı kaldırmışlar Ozan Life'ın reklamını koymuşlar. Proje güzel. 4+2 189 m2. Yine yok satar...
Fiyatlar 550.000 TL'den başlıyor...

Ozan Life 4+2 550.000 TL ise Ozan City'in 2+1 ler nereye kadar ne kadar pirim yapar dersiniz? 350.000 TL yi görürüz inşallah...

Misafir e4c

1 hafta önce - Cmt 09 Arl 2017, 12:42

İskanı gördüde 350 bini görmesi kaldı

sayfa 107
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 106107108109110   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet