Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
ssmh58
6 ay önce - Çrş 14 Hzr 2017, 08:28

bayramdan sonra firma başlayacak köprüye yer teslimi yapıldı.

sinan5858
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:29

Sami Aydın az önce tv de bu projeden vazgeçtiğini söyledi. Sebebi maliyeti çok yüksekmiş. Normal bir köprünün 4 katı maliyeti varmış. Bu sebeple normal bi köprü yapacağız dedi, ilkbaharda başlanacak dedi. Bence burdaki arkadaşlar hep beraber başkana baskı yapıp bu köprüyü isteyelim. Bu olmasa da yarışmaya katılan diğer köprülerden düşük maliyetli birini yapsın. Bu sadece bi köprü değil şehre bi sembol olacak.

kkemal58
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:51

İstanbul' un çılgın projesinin maliyetini 60 milyar tl olarak söylediler geçen gün. Zaten deniz ve boğaz olan bir yere bu kadar çılgın bir para harcanırken Sivas'ta şehre sembol olabilecek bir köprüden maliyeti nedeniyle vazgeçilmesini anlamak çok da zor değil aslında. Pazar günü istanbula yapılan ve yapılacakları alkışlarız olur biter!

kkemal58
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:53

Zaten göreceksiniz Kızılırmak projesi de kırpa kırpa ( diğer bütün projelerde olduğu gibi ) basit bir yeşil alan projesinden öteye gitmeyecek.

ihsan gulbilge
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:57

Bana göre bu şehirde ödün verilmemesi gereken yegane proje Kızılırmak projesidir . Masraftan kaçınılmamalı çünkü koca bir şehrin kaderini değiştirebilecek öneme sahip. Bugün içinden nehir geçip de bunu kullanamayan Ender şehirlerden biri Sivas .

M. Akif Ilbeyli

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:09

Tek care BÜYÜKSEHIR olmak, o zaman Finans sikintilarina son bulunur diye düsünüyorum, bütcemiz yeterli gelmiyor, Cumhurbaskanimiz bize pazar günü bu haberi verirse köprünün yapilmamasina o kadar üzülmem, cünkü diger projelerde kirpmak. kücülme, uzama, yilan hikayseine dönme olmaz, Insallah üreten ve büyüyen bir sehir oldugumuzun tescili olan Büyüksehir oluruz.

turan58

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 01:11

Bu sivasin suyundanmi ekmegindenmi ben anlamiyorum her hangi bir sey yapikmadan once büyük ses getiriyor tam yapilmaya baslanacagi siralarda kıyısından kenarindan kirpmaya baslaniyor yapilip bitene kadar siradan bir sey olup çıkıyor baska illere gelince soz verilenin kat be kat üstünde yapiliyor pazar gunu açılış varmis benim bildigim biten yerin acilisi bir kere olur stadyumun dahi acilisi yapilacakmis her gelen ayni yere açılış yapiyor isitip isitip yeniden açılış yapacaklar galiba mevlana tunelinin isik gorundu acilisi var imiş hay allahim bizler bu kadarmi acilisin ne zaman yapilup yapilmayacagindan anlamiyoruz daha bitmemis tunelin acilisini yapiyorlar birde diger tarafin isigi gorundu acilisi yapilir birde asvalti döküldü acilisi birde trafige açıldı acilisi her gelen giden ayni yerlere açılış yapip giderler mitinklerdede daha once soz verilip yapilmayan lojistik koyu ikinci ogranizeyi ne zaman gelecegi mechul yuksek hizli treni anlatirlar sonra istanbula ankaraya izmire yapilan yatirimlari anlatirlar bizlerde saf saf dinler bol bol alkışlarız bana bu isler bir coban varmis koyluyle biraz dalga geciyim deyip suruye kurt geldi diye bagirmis koyluler gitnuslerki kurt flan yok coban bunu bir kac kez yapinca bu sefer suruye gercek kurt gelmis coban cok bagirmis ama kimse inanmamis kurt koyunlari telef etmis ben artik kim dogru kim yalan konusuyor bu siyasetcilere guvenimi kaybettim soylediklerinin bir cogu sirf bana inandirici gelmiyor hani derlerya cocuklari durmayinca sana sunu alacagim bunu alacagim diye kandirmayalim alacagim deyip almassak onlari yalana alıştırmış oluruz misali temelimiz yalanla bastan basliyor ustler bizleri kandiriyor bizler cocuklari kandiriyoruz o çocuklar gelecegimiz oluyor .?

58dk
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 02:34

Sami aydın vazgeçtiğini söylediyse ne demeye hala o koltukta oturuyor kardeşim. Sivas köymü? Sivas’ı biyere getirmeyip büyük, güzel ve gösterişli projelerle büyük bir şehir yapmayacaksanız sivas ilçe yapın ozaman.
böyle bi açıklamayı hayretle sizlerden öğrenmil oldum demekki sivas’ın bi gömlek şu anki halinden üzerine çıkması hayal oldu çünkü bi gömlek üZerine çıkması para demek, büyük projeler demek sen bunları yapaamıyorsan dahada sözüm yok. Sivas’ı ileriye götüremeyecekseniz bıraksaydınız da eskisi gibi kalsaydı

58dk
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 02:40

Son olarak aklımda şu kaldı bunuda demeden geçemiyecem, sivas’ın belki diğer şehirler gibi avantajları yok belki geç kalındı ama şehrin yanından geçen ve şehri canlandıracak şaha kaldıracak bir kızılırmağı var vallahide billahide sen sivasta bunu değerlendiremiyorsan burökrat olarak belediye olarak valilik olarak yemin olsun amatör takım misalisin.

mehmet karakas7
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 06:52

Vizyon,vizyon,vizyon,vizyon,vizyon,vizyon,vizyon,vizyon

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET