Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara West Gate Residence 3 X 33 katlı
« önceki   123 ... 115116117118   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 116
Misafir 8b8

5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 21:21

Misafir 2 a fetöcü burayı yapanlar.Ortakları mimarı felan hep fetödeb dolayı kaçmış

Misafir cbf

5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 22:30

Arkadaslar iskan alinamamasinin nedeni hukuki olarak nedir? Firma sgk borclarini mi odemiyor? Insaat projeye mi aykiri yapolmis? Kacak bölumler mi var? Vsvs hukuki nedeni tam olarak bilipte yazabilen olursa sevinirim. Daire almayi dusunuyorum buradan.

Misafir 736

5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 22:56

avm kısmında sonradan projeye aykırı düzenleme yapılmış, ortakları mimarları felan fetöcü şuan yurdışına kaçmışlar ve projeye aykırı kat çıkmışlar.Hukuki temelini yönetim bizlere söylemiyor.Her gelene 2 aya bitecek diyip kakalıyolar.2 yıl oldu halen 1 çivi çakılamadı.

Misafir 736

5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 23:07

Son olarak firma çalışanlarının primlerini yatırmamış şimdi yönetim bizden topladığı aidatlar ile ödemeye çalışıyor.Yönetimde 1-2 kişi hariç gerisi para sızdırma, komisyonculuk yapma derdinde.Aldıkları maaş yetmiyor anlaşılan

Misafir cbf

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 00:02

İyide firma sahipleri yurt dışına kaçtı ise buraya el konulmuş olması gerek. Bu durumda satışları kim yapıyor? Yönetim dediğiniz kimlerden oluşuyor? Bunlara maaş veren kim?

Misafir 736

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 00:31

Ortaklarının bazıları fetöcü zaten hepsi değil.Kalan kişiler kaçanların paylarını aldı fakat bu seferde devlet izin vermiyor iskanda problem olduğundan.Şuan zaten iskan olmadığından kat irtifakı ile satılıyor.Kat mülkiyeti yok hiçbir yerin.

Misafir cbf

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 02:03

Projeye aykiri yapilasma, hele kat cikma ve sgk borcu varsa o iskan cok zor. Yildizin gobeginde 2007 de biten yepyeni sitede yillarca bu durumda oturdum bugun yarin derken birde ustune problemli komsularin surekli taş koymasi yuzunden iskani alamadik. En sonunda guzelim site ziyan oldu gitti degeri yuzde 20 30 dustu. 2 yil oldu zor satip kurtuldum.
Hadi sgk yi parayi bir sekilde topladin odedin de projeye aykiri yapi ustune birde aykiri kat cikma cozulecek ugrasilacak is degil. Omur bitirir hayattan sogutur. Sagolun uyarilariniz için.

Misafir 736

4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 10:31

Bize 2 yıl önce satarken 3 aya çözülecek diye kandırdılar durum halen aynı.Herkese aynı dalevere ile satmaya çalışıyolar. Yönetimde b blokta 1-2 kişi size sağlıklı bilgi verir.Diğer kalan yöneticilerde vermez.Çünkü yönetimde satınalma ve kiralamada bulunan kişiler emlakçı gibi çalışıyor.Bizden aldıkları para yetmiyor belli ki.Bu sebeple satabilmek için yıllarca aynı yalanı söylemeyi kendilerine davranış haline getirmişler.İnsanlarımız 3 kuruş para kazanacam diye dolandırıcı olmayı göze almış ne diyelim

Misafir bf7

4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 11:32

Sahipleri kacmis devretmisler satis ofisi yeni firmanin adresiymis mis. Hep oyle soylendi. Satis ofisi de bos suan peki sirket nerede. Sahibi kacmis diye okuduk ama tum personel mantik yonetenler yillardir ayni. Bu nasil devir. Mahkemeyi kaybetmislerse eger yikim onayi var demektir. Yikamazlar ama iskan gelmez. Ruhsat suresi de bitiyor ay sonu isteyen hakkini arayabilir hukuken. Zararlarla birlikte.
Yonetim diye bir sey yok zaten. Yillik toplanti yapilmadigi icin suan aidat toplamaya para almaya yetkili degiller. Daire sahipleri isterse siteye bile sokmaz calisanlarini. 1 kisinin bile sikayeti yeterli.

Misafir b86

4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 11:37

A blok açıldı ancak aidatlar 3'e bölünüp düşmedi ve herkes fazladan aidat odüyor. Boş dairelere ısınma parası geliyor ortak pay harici. Rezidans değil şantiyede yüksek binada oturmaya mahkum olduk. Bir çok gereksiz harcama yapılıyor daire sahiplerinin onayını almadan.
Kira ve satışları fiyatlari dip yapti. Bunun üzerine hesap vermek yok bilgi vermek yok. Fazladan alınan paralar geri iade edilmeli. Biz niye finanse ediyoruz bu hale düşürülmüş bir projeyi.

sayfa 116
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 115116117118   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet