Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 325
Misafir 179

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 07:34

Ergani 21 bk 091 vermişler allahın belediye akıllanmaz.Ergani şöfürleri araba sürmesini bilmez.Belediye yerinede olsan cng sarı araçlarları tümü şehir içine çekerim.

Misafir 295

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:25

Türkçe konuşup yazmayı öğren ne dediğin anlaşılmıyor.

Misafir 372

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 15:50

Belediye ergani filosundan 21 dt 813 diyarbakır şehir içi merkez hatlarından kapanan de3 geçiçi olarak bu de3 açtı ve 21 dt 813 plakalı araç de3 verildi.Ergani filosundan 21 dc 665 p4 geçerek ergani filosuna 21 bk 091 sarı cng bmc procity verilmiş keşke 21 ha 893 veya 21 ha 894 verilseydi.zaten ergani d.bakir arasi 21 ha 891 ve 21 ha 892 çalışıyor ayrica 21 ha 379 21 ha 380 21 ha381 ergani şehir içi verilip 21 dd 097 ve 21 dd 174 şehir içi geri katılabilir.Erganide şehir içi yoğun deil 21 hc 133 21 hc 134 21 hc 807 21 hc 808 21 21 hc 139 21 hc 140 minibüsleri verip 21 hd 251 21 hd 252 novolari 21 hd 253 21 hc 254 citimarkları şehir içine katarak yoğunluğu azaltır.Geçiçi olarak p3 p4 p5 p6 p7 k2 k3 k4 ozekli kr2 kr3 kr4 h3 h4 h6 h7 köy merkezi hatlarını kapatılmalı şehir içi aşırı yoğun yoğun bitermek için en ufak bir şey yok kayyumun ulaşımın dairesinde

kaan arslan6
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 22:17

Türkçe konuşup yazmayı öğrenin ne dediğiniz anlaşılmıyor başka bir ülkede mi yaşıyorum ben😬😬😬😬😬

325 sayfalık bu başlıkta en az 300 sayfada yazım yanlışı vardır bence ve anlamakta güçlük çekiyouz ya yazım kurallarına uygun yazı yazın yada hiç yazı yazmayın😬

sidarcan21
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 02:00
Kaan Arslan'a

Kaan Arslan'a
Sevgili Kaan!!
Yorumcu arkadaşları yazım yanlışlarından dolayı eleştrmişsin,fakat kendi yazım yanlışlarını farkedemişsin. ) Yazım yanlışı konusundaki ilk hatan kullanıcı adında.
Kişinin adı soyadı yazılırken veya tanıtılırken,isim ve soyisim baş harfleri büyük yazılır.Şöyleki; Kaan Arslan6! Fakat senin kullanıcı adındaki bölümde isim ve soyisim baş harfleri küçük yazılmış, ) kaan arslan6.
Sonraki hatan ise,yazım kuralı ile ilgili eleştiride yaptığın yorumda.Alttaki yazı sana ait olan yorum.
YANLIŞ YAZIM KURALI OLAN YAZIN!!!
Türkçe konuşup yazmayı öğrenin ne dediğiniz anlaşılmıyor başka bir ülkede mi yaşıyorum ben😬😬😬😬😬
325 sayfalık bu başlıkta en az 300 sayfada yazım yanlışı vardır bence ve anlamakta güçlük çekiyouz ya yazım kurallarına uygun yazı yazın yada hiç yazı yazmayın😬.
YAZIM KURALI DOĞRU OLMASI GEREKEN,DÜZELTTİĞİM YAZIN.
Türkçe konuşup-yazmayı öğrenin,ne dediğiniz anlaşılmıyor.Başka bir ülkede mi yaşıyorum ben! 😬😬😬😬😬
325 sayfalık bu başlıkta en az 300 sayfada yazım yanlışı var.Bence anlamakta güçlük çekiyouz,yazım kurallarına uygun yazı yazın yada hiç yazı yazmayın😬.
Şu yazmış olduğun yazının virgülleri,noktaları,vurguları nerde ))
Ayrıca eğitim yaşantımızda Güzel Konuşma dersini hepimiz almıştık.İnsanlar kendilerini ifade edemiyebilirler ama fikirleri eminim onlar kadar değerlidir.

Misafir 9c5

5 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 09:41

A6 kapandı mı ?? Hiç yok.Geçen sene 4 araç idi.Şimdi hiç yok yada ben mi yanlış saatte bekliyorum acaba ??? Bilgisi olan cengaver arkadaş var mı???
Ayrıca belediye 32 araç alındı diye yazmış böyle bir şey var mı ??
Sayın arkadaşlar önemli olan eğitim verirmesi ; yani burda sal baştan eğitim verirmişse bu milli eğitimin kalitesi belli eder.

21SG21
5 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 23:25

Arkadaşlar 32 aracın 31 ni hdp siparişi etti Ve peşin para vermişti.Yani kayyum daha şehire yeni araç almadı.2018 ve 2019 da sipariş verildi hatta ilmeclistende ödenek çıktı onaylandı.1 adet ergani diyarbakır arası yandı.Bu yanan araç sigorta parasını yatırdı ve belediye de yeni aldı.Yanan 21 bf 113 alınan kedi gözlü 21 bk 899 plakalı araçtır.Aynı zamanda ise joker araçtır.A6 kapandı.Onun 21 BF 101, 21 BK 099 , 21 BK 090 ve 21 BK 091 Plakalı araçlar önce jokerleştirdi.Sonra ise 21 BK 091 ise ergani diyarbakır arası görevlendirme verildi.21 BK 099 ise az(hat ismi az dikkat) şuan görevlendirme ile çalışmakta.21 BF 101 ise gece z2 sabit artı joker dir.21 Bk 090 şuan joker olarak çalışmakta ama farklı görevlerde yer almaktır.Ayrica 32 araç alınmadı.Eğer bugün kayyum deil hdp olsaydı 150 adet cng alacaktı.Hdp belediye 8.5 metrlik ve 10 metrlik neocity bekliyordu.Hdpli belediye şehir içinde 150 sarı geride ilçelerde çalışacaktı.Kırmızıların çok azı f2 a5 e9 ve yeni hatlarda çalışacaktı açıkçası durum öyle

21SG21
4 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 00:53

Bugün diyarbakırda ulaşımda kayyumla geriledi.
A5 8 araç 120 dk iken 7 araç 140 dk çıktı
Az 10 araç 140 dk iken 9 araç 140 dk
Ay 4 araç 80 dk iken 4 araç yada 3 araç 100 dk
B6 aynı
B3 aynı kaldı hatta bir iki düzenleme ile şimdilik iyi sayılır.
B8 8 araç 120 dk iken 6 araç 120 dk
Cy 2 araç (bazı saatlerde direkken) simdi ya hiç yok yada 1 araç oda joker ve direk tüm saatler iyi kötü azda olsa yolcu durakta kalmazdı
E1 aynı hatta 1 araç gece joker olduğu için erken geçiliyor millet perişan oluyor
E3 4 arac 140 dk iken ya bir tane yada hiç yok
E7 3 yada 4 araç 100 dk iken şimdi ise 2 araç 120 dk ama başı boş hat..
E8 7 araç 140 iken 8 araç 140 dk yani tek artan hat oda bir tane
E9 6 tane araç 120 dk iken 5 araç 120 dk
E10 2 araç(kayyum dönemde açıldı ama anlamadığım şey gazilerin her cadddesinden geçen yok zengin işi olmuş)
Ce1 1 araçta ve joker iken bir sefer az artardı şimdilerde bir fazla atıyor ama joker olarak kullanılıp sarı cngli araç verilmesi lazım.
Ce2 6 araçtan 150 dk iken 7 araç 170 dk inanki bu kadar uzun hat nedir birde saçmalık dünyası hat böyle uzun hatlara gerek yok daha çağdaş hat verebilir de.
Ce3 7 araç 140 dk dan 6 araca 140 dk
Ce4 aynı ama c.evi kaydı keşke yapılmasaydı halk midibüslerine yaradı bu iş
F2 7 araç 110 dkdan 7 araç 100 dk ama hat değişti ama 90 dk olması gerekirdi süresi aşırı fazla
F7 2 araç 90dan 2 araç 100 dk (sayısı artılırmalı)
Fe1 1 araç 100 dk(kayyum döneminde açıldı süresi o kadar fazla ki adamlar istese seri olsa iki katı sefer atar ...
F6 Mantık dışi süresi düzgün saatlerde olmaması sebebi ile kafayı yedirir 1 araç 100 dk (21 au 241 istese 100 dk 1 tur yerine 1.5 tur atar)
H2 1 araç 80 dk ama hat iyi ama belediye kullanamıyor yoksa bugün en az 4 yada 5 araç olsaydı yolcu minibüslere hediye gibi verilmezdi bir hat ilçe otogarı olduğu zaman kadar
Belediye 32 araç aldı da bu araçlar sehir deil köylere yaradı
Hafta sonu mesele daha fazla olması gerekir iken az
Eskiden sadece p1 o1 s1 kr1 gibi hatlara ek verildi.Belediyenin prinçlik ve büyük kadı hayranlığı nerden çıktı çözemedik.
Şimdi 32 araç tamamı şehir içinde olsaydı hafta sonuda 16 artardı ama artmadı
14 araç arttıta ama köylere çoğuldı diye artmadı azaltı şehir içi hdp bir tık önde melesef..
K1 k2 k3 k4 kr1 kr2 kr3 kr4 p1 p3 p4 p5 p6 p7 h3 h4 h6 h7 o1 s1 özekli gibi kırsal bölgelerde artması bir yani bazı araçlar yatmaya gitti hdp döneminde bu kadar ilçe ve kırsal alan yoktu bu şehir içi için kötü oldu şehir içine uygun arabaları ilçe ile merkez arasında kullanmak insanlara kafa bulduk sizinle demektir.
Mesele hdp döneminde yutan araç 21 da 899 bmc belde manuel 21 sv 242 man 88 model(canavar gibi) 21 dn 052bmc mamuel (doğal gaz faciası hdpnin.Milletin parasını dolu dolu parasını yatırip verimsiz saçmalığı ile yatırdılar aracı ) 21 kc 248 ve 21 kc 249 turistik amaçlı alındı 5 yıllık kontak bile vurulmadı zümrüt kentteki makine ikmalde yatmakta) bir isuzu citibus yakıldı(21 na 792) bir adet pert oldu (21 na )eğil. Arabası bir adet 500 evlerin girişi yakildi 21 dl 747 bmc
Peki kayyum döneminde ise ek yatirma 2 veya 3 genelde isuzu citibus yatiyor 3 adet isuzu urban 3 adet otokar doruk t 3 4 bmc mamuel 1 otokar doruk le 1 2 bmc otomatik ve 2 adet isuzu turkuaz daha var peki hizmet nerde ????
Burda tüm plakaları yazarabilir ama hizmet te çalışabilecekler var ama neden çalışmalıkların isahı yok

21SG21
3 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 00:29
diyarbakir hat tespit bağımsız kuruluş gibi çalışıldı

AZ1 B.BASI ESKI HAL DSI ŞEHITLIK DÖRTYOL ILCE OTOGARI ALAY KURU ÇEŞME YENI KÖY MEZ MAKINE IKMAL ZÜMRÜT KENT NEWROZ ALANI YENI HAL 1 CAD GÖLETLI PARK YENI HAL CEYLAN AVM DOĞUM HAST 3.SANAYI OTOGAR TEPE ŞEHIR
(bu hat z1 yumuşatmak için, şehitlik ve b.başına doğum hastanesinden direk ulaşmak için gereklidir.)
AZ2 HASTANE DAĞKAPI VILAYET OFIS K.YOLU KIZILAY P.OKULU C.EVI CENGIZLER CAD TOPTANCILAR YENI HAL BANVIT Y.KOY MEZ ZÜMRUT KENT NEWROZ ALANI VE ARKASI GÖKKUŞAGI ARKASI ZANA DÜĞUN SOLUNU ARKASI
(bu hat neden arkadan gitmesi mi lazım?? o da a17 cevabını alacaksın iki hattın bir biri etkilemesi için)
Az3 Talay tepe otogar gökkuşağı meram karakuş araç muayene newroz alani zümrüt kent makine ikmal y.köy mez kuruçeşme alay alipınar eğitim istasyon a.durağı ofis ask sb adliye galerya dağkapı üniversite(bu hat aznın güncellenmiş hali .daha önce az saçma şekilde otogardan döndüren ve başarısiz olan kayyum ekibi hesaplayamatıkları şey 500 evlerde insanlara o az nin yerine mantıklı hat üretemesi idi.ilk basida insan bol bol telefon acacak eger amaç zümrüt kent ise az4 alay ise a4 dur.)
Az4 üniversite dağkapı vilayet ofis körpü çıkışı mavi köşe yanık köşk baglar dortyol iskan evleri sento cad y.köy mez makine ikmal zümrut kent newroz alani araç muayene karakuş meram g.kuşağı otogar zana 500 evler yeni toki afet evler
Az5 otogar zana düğun solunu protokol yolu h.alani kav zumrut kent makine ikmal y.koy mez y.hal ceylan kantar migros tesisler b.lık b.oğlu k.yolu ofis ask sb adliye galerya dağkapı üniversite(bu hat z2 yerine verilecek h.alani icin zd1 göreceksiniz)
Aze tepe şehir otogar gökkuşağı meram karakuş araç muayene newroz alani zümrüt kent makine ikmal mersa yeni köy asri mezarlığı kavşağı banvit göletli park yeni hal ceylan avm orköy tedaş kantar migros tesisler ninova s.tepe sanayi şilbe s.d.kampusu forum iplik dokuz çeltik toki üçkuyu eğitim araştırma(bu forumdan giderek e2 azaltmaya ve e8 yerine yolcu rahatlatacak ve amac zumrut kent ise bu hat yok d.kent ise azm dir.Bu iki hat halk midibuslerini yerden oynatacak.)
Azm talay tepe otogar gökkuşağı meram karakuş araç muayene newroz alani zümrüt kent makine ikmal mersa asri mezarlığı kavşağı iskan evleri medine bulvari p.okulu c.evi migros memorial hast y.yol polatlar kav yeni yol villalar medya kav metropol tekel dünya kav sosyal konutlar eğitim araştırma memursen toki ( bu hat diclekentin ve zümrüt kent ayrı noktalarda buluşturarak rahatlatma amacı var )
Azf otogar zana kav gökkuşağı meram karakuş araç muayene newroz alani zümrüt kent makine ikmal mersa yeni köy asri mezarlığı kuru çeşme alay alipınar eğitim istasyon. A.duragi ofis ask sb elazığ yolu s.tepe sanayi toplu konut ( bu hat f2 yoğunluğunu; az hattına ek olarak düşünüldü.Eğer belediye f2 az yoğunluğu düşürmek ve alay ile ilginç hat ile ilginç hat, zaman kazandırmak millete için düşüldü.)
Zd h.alani zümrüt kent makine ikmal mersa yeni köy asri mezarlığı kavşağı iskan evler medine bul p okulu s.aydin bul b.lik tesisler ninova s tepe genesis cami kosesi huzur evleri ( h.evleri yıllar köşeye itildi.Odaki insanlarin tek deil tum insanlara hizmet düşündüm)
A1 yeni toki afet evler 500 evler zana otogar gökkuşağı meram karakuş araç muayene newroz alani yeni hal 2 cad göletli park yeni hal TOPTANCILAR cengizler cad c.evi polis okulu medine bul iskan evleri sento cad kuru cesme viyad istasyon mezarlik alipinar sehitlik ilce otogar küme evleri (bu hat az1 ve a1 bir birine karismadan az4 ile a1 de bir birine çakışmadan hizmetin siniri genişletmektir.)
A3 hastane dağkapı vilayet ofis a durağı istasyon egitim alipinar alay kuru çeşme iskan evleri sento cad huzur kent TOPTANCILAR yeni hal göletli park avea yeni hal 2 cad newroz alani arac muayene karakuş meram gökkuşağı otogar zana 500 evler yeni toki afet evler
A5 üniversite dağkapı adliye ask sb ofis k.yolu b.oglu b.lik tesisler migros kantar orköy tedaş ceylan avm doğum hastanesi 3.sanayi otogar zana 500 evler yeni toki afet evler
A17 üniversitesi dağkapı galerya adliye ask sb ofis k.yolu hatboyu p.okulu c.evi cengizler cad toptancilar yeni hal göletli park avea yeni hal 2 cad newroz alani araç muayene karakuş meram gökkuşağı otogar zana kav 500 evler yeni toki afet evler(a7 yapmak belediyeyi zarar ettirir ama 500 evlerde bulunan afet evlerin a5den farklı seçenekleri yok.Bu hatta ek a3 yazıldı.)
Ay halt bin velid yurdu gökkuşaği otogar 3.sanayi doğum hastanesi ceylan avm kantar migros tesisler ninova s tepe uc yol yurt üniversote
Ae1 500 evler yeni toki afet evler zana otogar talay tepe mahabad 563 sok doğum has kav lunapark s.eyyubi kav dünya kavşağı tekel kav iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitim araştırma(bu hat e9 ve e10 yerine tasarlandı ama gazilere yeni hat verilmesi gerek oda ilerdeki yazacagğımda )
Ae2 tepe şehir otogar 3.sanayi doğum has avea civari nazim hikmet kaplan city musa anter zarok oglu y.guney cad medya kav metropol tekel iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitim araştırma(bu hat e7 saçmalığına son verecek ve otogar metropol ihtiyacı gidecek )dönüşte tekelden metropol armina dunya kav y.güneyden...
B12 ÜNIVERSITE dağkapı galerya adliye ask sb ofis k.yolu hatboyu p.okulu c.evi migros polatlar kav gaziler musa anter lunapark yurt stadyum(insanları ask sb geçme modeli)
B4 musa anter lunapark yurt stadyum mahabad gaziler polatlar migros c.evi p.okulu medine bul iskan evleri sento cad kuru çeşme bağlar dörtyol viyaduk istasyon alipinar şehitlik ilçe otogari küme evleri 559 563 sok
B5. B.basi eski hal eski stadyum anit park ofis ekinciler cad k.yolu hatboyu kızılay p okulu c.evi migros polatlar gaziler musa anter lunapark yurt stadyum mahabad 559 563 sok
B7 üniversite dağkapı vilayet ofis k yolu b.oğlu bayindirlik tesisler migros kantar toptancilar yeni hal ceylan avm çeşme musa anter lunapark(lunapark stadyuma gitmez gitmemeli ki b8 baltamamalı)
B8 üniversite dağkapı adliye ask sb ofis k yolu b oğlu b lık tesisler orman park ntcity yeni yol son durak s.eyubi bul luna park yurt stadyum(b7 ve b8 hiç birbirine dokunmadan yeni hatlar türettik)
By üniversite yurt üçyol s.tepe ninova tesisler diclekent metropol tekel dünya kavşağ ı s.eyyubi kav lunapark yurt stadyum (öğrencilerin aklında daha kolay kalması için cy ismi yerine by(bay) yani)
Eb1 musaanter kaplan city lunapark yurt stadyum gaziler polatlar y.yol kav orman park diclekent metropol tekel iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitim araştırma(d.kentte e9 ce3 e1 yerine daha yoğunluğu düşurmek için farklı hatlar yazıldı.)
CN üniversite dağkapı galerya adliye ofis ask sb k.yolu b oglu b lik tesisler diclekent metropol tekel dünya kavşağı y.gunay zarok oğlu musa anter nazim hikmet dogum hastane otogar tepe şehir(c10 benzeri ama c10 rakip )
C3 üniversite dağkapı vilayet ofis k yolu b oğlu b lık tesisler diclekent metropol tekel önü siteler dünya kav (ce3 yerine daha faydalı hat insanlar evinin önünde daha seri gelecek daha boş olarak )
D1 hastane dağkapı vilayet ofis k yolu hatboyu kızılay p okulu c evi migros tesisler ninova s.tepe cami kosesi huzur evleri
D2 üniversite dağkapi galerya adliye ask sb ofis k yolu b oğlu b lık tesisler ninova s.tepe cami kösesi huzur evleri
ED1 üniversite hastane galerya adliye ask sb kav elazığ yolu s.tepe genesis ninova cami köşesi huzur evleri go kavşağı villalar medya metropol tekel iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitim araştırma
D4 B.başı eski hal dsi şehitlik dörtyol ilçe otogarı ali pınar alay kuru çeşme iskan evleri sento cad huzur evleri kantar migros tesisler ninova s tepe genesis cami köşesi huzur evleri
DA1 huzur evleri ninova tesisler migros memoil has gaziler şeyh mus past çeşme ceylan avm doğum has 3.sanayi otogar
E12 üniversite dağkapı adliye galerya ask sb ofis k.yolu hatboyu kızılay p okulu c evi migros tesisler ninova s tepe sanayi şilbe forum iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitim araştırma
ER eğitim araştırma fuar alani iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitim araştırma
Bu hat ce2 boşluğu almasi ve dokuz çeltik yada fabrika cad insanları bir gün karşıdan karşıya geçmeden evlerine direk sağlıklı bir şekilde varması için yazıldı.Normalde can kaybı olmadan öyle hatlar düşünülmez bizde çünkü insan hayatı ucuz sizde
E5 üniversite dağkapı vilayet ofis k yolu batikent elazığ yolu s tepe sanayi şilbe forum iplik den direk toki üçkuyu eğitim araştırma
E6 küme evler ilçe otogari şehitlik alipinar istasyon c.oğlu cad b.lar dörtyol sağlık ocağı oryil fabrika özlem 2000 p.okulu c evi migros polatlar yeni yol diclekent metropol tekel iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitim araştırma
E8 üniversite dağkapı adliye galerya ask sb ofis k yolu b oğlu b lık tesisler ninova s tepe sanayi şilbe forum iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitimaraştırma
Ce1 b.basi eski hal istasyon a.duragi ofis k yolu hatboyu kızılay p okulu c evi migros tesisler diclekent dünya kav sosyal konutlar eğitim araştırma d tipi cezaevi memursen
Ce5 üniversite dağkapı vilayet ofis yanık köşk baglar dörtyol iskan evleri sento cad huzur evleri toptancilar yeni hal ceylan avm çeşme şeyhmus pas medya kav metropol tekel iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki
Ce6 üniversite dağkapı vilayet ofis k yolu hatboyu kızılay p okulu c evi migros tesisler kantar ceylan avm çeşme şeyhmus pas s.eyubi bul dunya kav tekel iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitim araştırma
Ce7 b.basi eski hal dsi şehitlik dörtyol ilçe otogarı ali pınar alay kuru çeşme iskan evleri sento huzur kent TOPTANCILAR yeni hal ceylan avm çeşme şeyhmus pas medya kav metropol tekel iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki eğitim araştırma
M2 üniversite dağkapı adliye galerya ask sb ofis k yolu b oğlu b lık tesisler diclekent metropol tekel dünya kavşağı sosyal konutlar eğitim araştırma memursen
M3 b.basi eski hal eski stadyum anit park ekinciler ofis k yolu b oğlu b lık tesisler diclekent metropol tekel dünya kavşağı sosyal konutlar eğitim araştırma memursen
M4 küme evler ilçe otogarı ali pınar istasyon c oğlu bağlar dörtyol sağlık ocagi oryil b.kent b.oglu b lık tesisler diclekent metropol tekel dünya kavşağı sosyal konutlar eğitim araştırma memursen
Donuste k.yolu ofis a.duragi istasyon...
Bu hat ilginc minibuslerin kabusu bile olabilr ama iyi saat ayarlamasindan gecer
Mef eski toplu konut s.tepe ninova tesisler diclekent dunya kav sosyal konutlar memursen eğitim araştırma üçkuyu toki iplik tekel...
Bu hat üç önemli tokileri birleştirici gücü artı ce2 yerine direk toki giden hat olacak
H2 üniversite dağkapı vilayet ofis a.durağı istasyon eğitim şehitlik ilce otogar küme evler
V2. Fabrika cad iplik tekel dünya kav diclekent bayindirlik b.oğlu k.yolu ofis vilayet dağkapı hastane (bu hat dokuz celtik bolgesinin insanlari karsiya gecerek zaman kazan masi yerine onlara ait bir hat üretmek mantıklı olduğu için bu uygulanmalı sonrada c.evi s.tepe ek çıkarmalı)
F12 hastane dağkapı vilayet ofis ask sb elazig yolu s tepe sanyi toplu konut
F3 sanayi t.konut s.tepe elazig yolu ask sb ofis a durağı istasyon eğitim ilce otogar sehitlik dsi eski hal b.basi
F5 üniversite dağkapi ask sb k av b.kent boglu blik tesisler ninova s tepe sanayi toplu konut
bu hat amaci bayindirlk b.oglu oturanlarin ofis teki trafigine girmeden dirrk universite amaci tasimaktadir.Ninova toplu konut arasi insanlari toplu konut rahat ulasum amaci da vardir
F7 500 evler yeni toki afet evler zana otogar 3.sanayi doğum hastanesi ceylan avm çeşme şeyhmus pas medya diclekent tesisler ninova s tepe sanayi toplu konut
Zf t.konut s tepe sanayi şilbe forum iplik tekel dünya kav meyda kav ava seyhmus past musa anter lunapark yurt stadyum mahabad 563 sok dogum hast kav araç muayene newroz alani zümrüt kent h alani
Oz1 500 evler yeni toki afet evler zana otogar gökkuşağı meram karakuş araç muayene newroz alani zümrüt kent makine ikmal mersa yeni köy asri mezarlığı kuru çeşme alay ali pınar istasyon eğitim a duragi ofis k yolu b oğlu b lık tesisler ninova s tepe sanayi şilbe forum iplik fuar alani organize sanayi
Zem h.alani zümrüt kent kav goletli park yeni hal ceylan avm çeşme şeyhmus pas medya kav metropol tekel iplik dokuz çeltik fabrika cad üçkuyu toki meursen toki sosyal konutlar
Z3 h.alanı zümrüt kent makine ikmal mersa yeni köy asri mezarlığı kavşağı iskan evleri sento cad kuru çeşme alay ali pınar eğitim istasyon a.durağı ofis vilayet dağkapı hastane
Bizim şu yazdıklarımız gibi olsa bile bir iki eksikler var olmasına ragmen hatlar bu şekil şehir içinde olmalı ki hizmet küçükte olsa gerçekleşsin

Misafir e26

2 gün önce - Prş 14 Arl 2017, 13:36

Zümrütkent ten seyran tepe şuan var mı?

sayfa 325
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM