Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Sami Güleç
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:28

Ben büyükşehir belediye başkanı olsaydım 45 günde bitirirdim.Ayrıca birden 5 battı çıktı birden bitirirdim.😂😂😂

serkan33

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:44

Haberin içeriğinde diyor ki; Büyükşehir Belediyesi bununla beraber Okan Merzeci Bulvar’na 12, toplamda ise Ulaşım Master Planı gereğince Mersin kent merkezinde 22 batçık kavşak yapacak.

Ee arkadaş sen bu kağnı hızıyla her seneye bir batçık kavşak yapacaksan toplam 22 yılda anca tamamlanacak bu kavşaklar senin mantığınla değil mi yani

Emir ERTEN

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 01:23

Aynı anda şehrin farklı noktalarında 3 kavşak inşaatı yapılabilir. Her kavşak açılışı için de gövde gösterisi yapılması şart değil. Yapılır ve sessiz sedasız açılır. Yani açılış için özel günleri beklemeye de gerek yok.

Misafir d67

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 08:09

Neden projede üstten giden yolun sadece tek bir yönden gelen tarafında U dönüşü yapacak araçların ışığa takılmaması için akıllı kavşak uygulaması var da diğer yönde yok?

Misafir 963

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 10:29

Mersinli idarecilerde belirli günlerde bişeyler açma takıntısı var herhalde. Mezarlık kavşakları da yalan oldu . Karayollarından ses yok

DenizMF

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:06

Tek U dönüşü olmasının sebebi yoğunluk. O yönde bu konuda yoğunluk olduğu için orada U dönüşü olacak şekilde düzenlenmiş proje.

Oğulhan
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:18

Alıntı:
Mersinli idarecilerde belirli günlerde bişeyler açma takıntısı var herhalde.

Yavuz Sultan selim Köprüsü 26 Ağustos 1071 Malazgirt Zaferi yıldönümünde,

Avrasya tüneli 29 ekim 1923 yıl dönümünde açıldı.

Git bak bakalım daha hangi günler neler neler açılmış. Boş boş yazıyorsun misafir.

Nasıl eleştireceğinizi şaşırdınız troller!

Misafir 090

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:35

İyi günler.

Şu anda Çiftlikköy Groseri kavşağındaki sitelerden birinde oturuyorum. Kavşağa makinelerle kazma vurulmuş durumda. İnşaata hızla devam ediliyor birkaç gündür. Bittiğinde peyzajı da yenileneceği için bölgedeki tüm emlakçılar değerinin artacağını ifade ediyor. İnşaatta aşırı ses çıkacağını sanıyorduk ama son model sessiz çalışan makinelerle Çiftlikköy ahalisini küstürmeyen bir çalışma gibi görünüyor şimdilik.

Bölgemize Hayırlı olsun. Teşekkürler.

Sami Güleç
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:41

Alıntı:
Mersinli idarecilerde belirli günlerde bişeyler açma takıntısı var herhalde. Mezarlık kavşakları da yalan oldu . Karayollarından ses yok 

Merkez noktası olduğu için birde çok iş yerleri olduğu için aşırı ticari araç olduğu için yapımına izin verilmediğini zannediyorum.Köşe noktasında bilgi yapı market var.Karşında gürpınar var.

serkan33

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 13:30

Ya arkadaşlar daha öncede yazdım bu Mezarlık Kavşakları konusunu, şu an Mersin’in girişindeki yol kapalı olduğu için bir de burayı kapatarak trafiği içinden çıkılmaz hale getirmemek için başlanmıyor Bakan Elvan bir ay önce açıklamıştı bu konuyu. Ocak başı gibi Mersin’in girişindeki yapılan köprünün yan yolları açıldığı zaman Mezarlık kavşaklarına başlanacakmış, zaten ihalesi yapıldı herşey hazır bekliyor.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET