Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 221

Hile yapılıyor mu?
Evet 82.6%  82.6%  [294]
Hayır 17.4%  17.4%  [62]
Toplam Oy : 356

Misafir 21e

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:04

Bu şans oyunları gelişmemiş ülke olduğumuzun göstergesidir.Gelir eşitsizliği olmasa,fakir çok fakir,zenginde çok zengin olmasa,bu şans oyunlarını kimse oynamaz.Fakirin umuduyla oynanıyor.Topları mıknatıslı yapmakmı dersin,binbir çeşit hile dönüyor.Fakir şansı yaver gitsede kazanamıyor.Diyelim birisinin şansı yaver gitti kazandı,bir insanın hayatı,ya tutarsaya endeksli olup,tutmasa ömür boyu sefalet içinde yaşamaya endeksliyse,o ülkede yaşanmaz.Benim gelirim yerinde ama yoldan geçerken şans oyunu bayisini görüyorum vede önünde toplanıp,ya tutarsa umuduyla oynayanları.Gelişmemiş ülkede yaşamaktan utanıyorum.

Mehmet DK

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:09

Misafir, şans oyunları hakkında birşeyler yazmak istemişsin ama galiba ne yazacağına tam karar verememişsin, ki ülkeyi böyle acayip bir dille ( gelişmemişlikle) saçmalamışsın... Dünya'da şans oyunları en çok nerede ve ne kadar para ödenerek oynanıyor bir incele ondan sonra gel tekrar yorum yaz buraya...

Allah selamet versin sana..

Misafir 21e

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:25

E işte onlar zengin kesim,para zaten bol,daha çok katlamak için oynuyorlar.Mesela bizdeki youtuberlarda çok para kazanıyorlar,500 tane milli piyango bileti alıyorlar.Bizdeyse 1 tane alırız,o da çıkmaz.Sonra evin rıskını keşke piyangoya yatırmasaydım diye hayıflanırlar.

Misafir 0f1

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 19:19

Süper loto yine devrettirildi. Miktar büyüyünce bir kişileri biliverir (?) Yani kendi bir kişileri. Eyyy dostlar bu ülkede şans oyunu oynanmaz. SANA BANA BİZLERE ÇIKMAAAAZ, ÇIKARTMAZLAR. Bunu unutmayınız o nedenle çoluk çocuğunuzun rısklarını ne olur yatırmayın. Bu oyunların dümeni birilerinin elinde. Olan gariban biçare zavallı bizlere oluyor. izlerin paraları giderken zıkkımlananlar köşe oluyor. MİSAFİR ALANYALI

Misafir ac3

6 gün önce - Pzr 10 Arl 2017, 00:09

Uyan milet biz dedik saysal bu sefer de devir olur dedim arkadaşım KUSCU..ya OTOPARKCI 🍗🍖🚛

Misafir 5f0

4 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 10:55

misafir-- genç gariban yetim memet** bekli youz on numaradan tiyolar tahminci baba dan * akşam . saat 18.00 yoksa vardiyali iişe giidecegiz sabah 07 ye kadar günde 12 saat çaliş maaş 1600tl , ev kira unut sen mi bilemem bekliyorum

Misafir 1fe

4 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 14:49

https://i.hizliresim.com/Ayj3P0.jpg

178 ve 14 hf bakarak oynayın dostlar

sayın yönetici yayınlamınızı rica ederim
komutan

Misafir 38f

2 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 10:29

şans topu tiyo tahmin olan varmı
gerçi bügünkü, şans topu belki devir eder msfr by yılbaşına kadar devir olur demişti 2 hafta bir aralıgın ayın dan başından beri dogru görünüyor ve söylüyor misafir Kuşçu

Misafir 38f

2 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 21:51

şans topu hep 1 veya 2 kişi biliyor bundan 3 ve 5 yıl önçe en azından 5 kişi biilirdi

Misafir 6ee

1 gün önce - Prş 14 Arl 2017, 15:31

SÜPER LOTO OYNAMAYIN bugünde devredecek adım gibi eminim.. yılbaşına kadar devrettirilip sonrada kim olduğunu bilmediğimiz bir hileciye çıkarttırılacak.. o da 2018 e muhteşem bi giriş yapacak...
BAYRAMPAŞALI

sayfa 221
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET