Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 848586

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 86
ridvan54

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 21:03

Bu harita çok gerçekçi değil Kocaeli'nin havası o kadar temiz olamaz.Bir sürü kimyasal fabrika var ayrıca Zonguldak ve Karabük illeri de o kadar temiz olamaz.Özellikle Karabük'te Kardemir havayı çok fazla kirletiyor.

Enes54

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 21:16

araştırmanın gerçekci olup olmadığını tam bilemiyorum ama bizim şehirdeki fabrikalarda kullanılan filtrasyon sistemlerinin yeteri kadar denetlenmediğine birkaç kez şahit oldum

Nevzats54
3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 10:01

Hafta sonu Kocaeli'de dayimlardaydim. Gözlemleme göre Kocaeli gerçekten bizden çok ilerde.Belediyecilik anlamında özel sektör yatırımları anlamında çok ilerde.Bizdede potansiyel olmasına rağmen belediyeyi geçtim zaten özel yatırımların çok olmaması düşündürücü

Misafir 85d

3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 14:16

Haklısın nevzat kocaelide sakaryaya göre yatırımlar çok fazla artık kocaelide tramvay metro teleferik gibi projeler konuşuluyor vede teleferiği sapanca gölünün üzerinden gecirecekler videosunu izledim muhteşem bir proje vede çalışmalara başladılar geçenlerde otobandan istanbula giderken şehir hastanesini gördüm bayağı ilerlemiş mesala bizde ilk defa köprülü kavşak yapılacak kocaelide onlarca köprülü kavşak ve battı çıktı gibi projeler var ve artık sıradan projeler gibi onlar icin sekaparka devasa bir kültür merkezi yapıyorlar ve sekaparkı surekli büyutüp geliştiriyorlar özel sektörü saymıyorum bile inanın bizim büyükşehirin yaptığı veya yapamadığı bir çok projeyi onların ilçe belediyeleri yapıyor

furkansiner

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 00:20

Biraz gülelim

ilker5454

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 00:21

Bir kere de bize denk gelmiyo ya bu araştırmacılar

furkansiner

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 00:24

Araştırma belediye binası içinde yapılıyor sanirim, sokakta yapılsa bu anket böyle olmaz.

sayfa 86
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 848586
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET