Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Zirveden Göksu ve Endora Göksu
« önceki   123 ... 184185186   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 185
Misafir 8fb

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 23:31

Yol, yol ışıkları neden yok hala anlamış değilim. Birde market çok büyük sıkıntı. Koca bölge tüm siteler doluyor kimse bir büfe açmıyor. Zirve Göksu kıyaslamasına gelince tamamen göreceli bir şey bence, biz de Zirveyi gezdik, hatta kapalı otopark olması Endora dan aldığımız ev ile o daire arasında 15 bin tl olması gibi artıları olmasına rağmen nedense Endora daha çok hoşumuza gitti. Ama bir yakınımda Zirve den aldı. Yani zevk meselesi iki projede hem güzel tercih edilebilir ama her ikisinin de eksikleri var. Kıyaslamak lüzumsuz.

Misafir 27b

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 23:43

Endora Göksu da guvenlik sorunu oldugunu dusunuyorum. Bununla birlikte spor salonunda montunuzu asacak aski bile yok ayni durum sauna ve buhar odasinda da var...Otopark numaralandirmasi hala yapilmadi...
Girisdeki duvar kagitlari kac ay oldu hala yapilmadi...girislerde ağır bir koku var hala çözum bulunamadi...
sonra eryamanin en iyi sitesi?...

Misafir a82

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 10:23

Merhaba,

Zirveden de oturumlar geçen kış başladı diye biliyorum, ilk zamanlarda kalorimetrik ölçüm yapılma dımı ?
Teşekkürler.

Misafir b24

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 09:43

Merhaba,
Zirveden den geçen ay daire aldık, henüz taşınmadık, oturanlara birşey sormak istiyorum, salon ve giriş e led uygulaması yaptırdınız mı, kaça mal oldu?

Misafir 6a0

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 20:22

Arkadaşlar, elektrikler kesildi çevre tüm sitelerin Işık’ları yanıyor, Endora da maalesef sadece ortak alanın Işık’ları yanıyor.lütfen bunun içim ne yapılması gerekiyorsa yapalım. Ne kötü şey etraf aydınlık biz karanlıkta kaldık.

Misafir 250

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 20:34

Maalesef Endora da yarı beslemeli jeneratör var.bu bölgede sürekli elektrik kesiliyor.elektrik arızayı aramaktan bıktık.ćok yanlış bir seçim yapmışız ev alırken.sırf bu yüzden evimden soğudum.arsa sahipleri var mi burada yazan bilmiyorum ama birşeyler yapmak lazım

Misafir 250

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 20:43

Ayrıca ses yalıtımı berbat daha önceki mesajları şimdi şimdi okudum.B blokta oturuyorum.alt komşunun sesi bile insani bu kadar rahatsız eder mi.edermiş bunu anladım.

Misafir 7b0

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 20:44

Bizim havlupan petekler paslı gibi hele ebeveyn banyosu hep soyulmuş, taşınalı çok kısa bir zaman oldu, herkeste aynı mı? Sorun hakkında kiminle görüşebiliriz. Birde salon peteklerinden biri yanmıyor havasını aldık ama problem devam ediyor. Ne yapmak lazım ? Ne olur Emre Bey i arayın demeyin adamı aramaktan yorulduk. Utanıyoruz artık.

Misafir dd4

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:17

Komşular biraz abartmiyormusunuz her şeyde buralara yazilmaz bizim havlupanda bi sıkıntı yok duyuru panolarinda hangi urun için kimin aranacağı yaziyo

Misafir a82

4 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 15:54

Merhaba, asansör koridorları aşırı sıcak değil mi, 25-26 derecelerde sonuçta oranında parasını biz ödüyoruz bu kadar yüksek olması normal mi

sayfa 185
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 184185186   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet