Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yenimahalle Yakacık İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 414243 ... 575859   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 42
Mustafa853
7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 22:42

50 m'lik yol ile ilgili herhangi bir gelişme var mı? Altyapı çalışmalarının başladığı yazıldı ancak 21 Eylül 2017 tarihli uydu resimlerinde daha kamulaştırma çalışmalarının bitmediği gözüküyor. Eğer 21 Eylül'den sonra değişti ise bilmiyorum.

(+)

(+)

Eğer 50 m'lik bu yol açılırsa yapılaşma hızlanır.[/img]

serdar2017
7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 00:17

bir gelişme yok gibi. yol açılırsa eğer bişeyler değişir. yol önemli

Aydyapı
7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 10:02

Hem 50 lik yolun açılması, hem de aşağı haçıl ın yapılaşması kuzey yıldızına ve yakacığa büyük katkı sağlayacaktır. Ovacık düz ve güzel bir araziye sahip olsa da haçıl da aynı durumu söyleyemeyeceğim kendi adıma. Risk almıştır northland başlamıştır orası ayrı. Bu benim şahsi görüşüm firmalar daha iyi olsa da haçıl yerine kuzey yıldızında oturmayı tercih ederim. Saygılar

hüseyin ali çelik
7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 12:01
YAKACIK

Yakacık Mesire alanı dibinde 60281/1 906m2 arsamız var ne kadar eder

Aydyapı
7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 13:18

O konuda net bir şey söyleyemem. Emsali 0.9 hmax serbest arsanızda. Fiyatı konusunda malum siteden bölge ile ilgilenen bir kaç emlakçıyı arayarak bilgi alabilirsiniz.

serdar2017
7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 22:18

kuzey yıldızında fiyatlar yükselmeye başladı. gelişme trendi artıyor. güzel ve kaliteli daireler yapılıyor. gidişat güzel.

Mustafa853
7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 23:15

Northland ve Vadikent'in aşağısındaki binaların tamamlanması, oturulacak hale gelmesine yakın o bölgedeki olumsuz görüntüler, çer-çöp temizlenir. İnsanların yaşamaya başlamasıyla daha düzgün yerler olacaktır. Yükseltepe'nin çok katlı binaların olduğu bölgede arsa sahipleri ile sözleşme imzalayıp yolların açılmasını bekleyen müteahhitler var. Bazı binalar bu yaz bitip yerleşime açılır. O zaman daha canlı olacak Çorum Caddesi ve civarı. Oradaki yollarda açılacak. Tüm bunların tabi ki Yakacık ve Kuzey Yıldızı'na da çok faydası olacağı açıktır.

Kadir Af arkadaşımızın dediği gibi Ovacık ve Aşağı Haçıl gelişirken Yakacık ve Kuzey Yıldızı yerinde sayacak değildir. Bu işlerde kritik bir eşik vardır o aşıldığı zaman herşey daha hızlı gider. Ovacık örneğinde olduğu gibi. 20 sene beklediler, geçen sene hızla inşaatlar başladı bu sene daha hızlandı.

Kuzey Yıldızı için de bu 50 m'lik yol, Ovacık ve Aşağı Haçıl'da yapılaşmanın hızlanmasına çok katkı sağlar. Sanıyorum Yakacık ve Kuzey Yıldızında 2 yıl sonra inşaatlar birer birer değil onar onar başlayacaktır.

Aydyapı
7 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 00:16

Yani northland yakınında bir hisseye baktım
1.6 emsalde, fiyatı da iyiydi. Ama bölge o kadar kötü ki, her yer çöp, gecekondu artıkları, yol yok iz yok doğru düzgün. Arazi olarak da pek hoş bir yer değil haçıl. yani önümü göremediğim için vazgeçtim oradan. Keşke firmalar hemen başlasa da yakacıktan da gözükse projeler. Ovacık bölgesinde de fiyatlar çok yüksek. Şimdilik beklemedeyiz bakalım. Uygun bir şey bulabilirsem ovacık düşünüyorum.

Mustafa853
7 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 09:49

Ben şehir dışındayım Ankara'ya bayramlarda ancak gelebiliyorum, ancak çer-çöpe takılmayın, roman vatandaşlarda orada geçicidir. Siz de söylüyorsunuz pek içaçıcı değil diye. Firmalar bu şartlar altında yüksek fiyata satmakta zorlanırlar etraftaki kötü görüntülerden dolayı. O yüzden firmalar Belediye'den o sorunları çözerler, temizletirler, yolları açtırırlar ama bitmeye yakın.

KADİR AF
7 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 10:59
KUZEY YILDIZI

arkadaşlar herkese merhaba.sadece biraz zaman gerekli ayrıca kuzey yıldızının gelişimi aşağı haçıldan daha hızlı olacaktır.amma 2 sene amma 3 sene aşağı haçılda ne doğru düzgün alt yapı var ne de yol ama kuzey yıldızında her ikiside mevcuttur.ovacıkta bile durum aynıyken inşaatlar hızla devam ediyor.kuzey yıldızının gelişimi için hiç bir engel yok ve çalışmıyor dediğimiz yenimahalle belediyesi sırf gelişim olsun diye ovacıkta da sıkıntı olan alt yapı ve yol problemini ortadan kaldırdı.mütahitlerin başlamaması için hiç bir engel yok malum piyasaların durumuda pek iç açıcı değil tek temennim 50 lik bulvarın açılamayan güzargahlarının belediye tarafından bir an önce açılması herkese saygılar.

sayfa 42
« önceki   123 ... 414243 ... 575859   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet