Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayserispor Kulübü
« önceki   123 ... 395396397 ... 412413414   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 396
cCcenk38
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:08
Bayragimizi Bogaz’da dalgalandiracagiz

Bir gun bize de nasip olacak insAllah.

cCcenk38
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:06
Aciklama

Üniversiteli Kayserispor Üyeleri Olarak Pazar günü maçta Güneyden girmeyi planlayan Beşiktaş Taraftarları için Güney Kale Arkasında Maça gelenleri Kontrol Edeceğiz .Gerek Güney üst gerek Güney alttan Beşiktaş taraftarlarına Engel Olacağız . Maçı Güney Kale Arkasında izleyeceğiz.

mertkara34
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:07

Stadın yarısı Beşiktaşlı olur, siz de hiçbir şey yapamazsınız.

cCcenk38
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:11

Hehehhehehheehe

Kayserispor taraftar gruplari tum tribunlerde olacak

Artistlik yapan dayagi yiyer bizim fanatiklerden, bursasi Kayseri bu boyle bilinsin..

1600 sizin okadar.

Stat kapsitesi 32 bin

En az 26/27 bin Kayserispor taraftari olur

Sıkıyorsa bjk urunuyle Kayseri tribunlerine girin, bakin ne oluyor

mertkara34
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:15

Siz ligde sıralamanız bu kadar iyiyken geçen hafta Alanya'ya deplasman yapmayan bir grupsunuz, sizi kimse ciddiye almaz tribün aleminde.

SeTu54
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:23

4 takım birbiriyle oynuyor 3 puanı alan çok kârlı geçirecek haftayı..

Hele ki Bursa berabere Kayseri galip gelirse tadından yenmez..

Ya da 2 anadolu takımı da kazansın böylesi de güzel olur .)

cCcenk38
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:24
Mertkara34

Bizim taraftar tum deplasmanlari doldurdu. Ankara’ya bile 2000 kisi gitti.

Herkes ekmegin pesinde. Senin gibi capulcular gibi bos durmuyoruz. Alanya maci pazartesi is gunundeydi. Deplasman yapilmamasi gayet dogal. Herkes calisiyor veya okula gidiyor.

Misafir de4

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 12:36

Bu hafta gönlümden geçen hem Bursaspor hem Kayserispor'un kazanmasından yana. Anadolu takımları şahlansın üç semt takımının amigoluğunu yapan yorumcular iyice bir morarsın. Bursa bu akşam feneri şöyle 3-0 gibi net bir skorla yense, Kayseri Beşiktaş'a tarihi bir fark atsa da şu her transfer döneminde dünya yıldızları üç büyüklere geliyor gibi asparagas manşetleri atan amigoların ağzı bir kapansa.

Misafir 99a

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 13:33

Misafir de4,yorumunun altına imzamı atıyorum.Yaşasın Anadolu takımları ve şehrinin takımını tutanlar.

Misafir b4e

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 14:11

Kayserispor balonu çabuk söner merak etmeyin. Şöyle böyle ligin ilk yarısı geçti bu hafta Beşiktaş'a yenilirse 26'da kalıyor. Haftaya Akhisar deplasmanda bu takımın büyüklere bile kök söktürmüşlüğü var oradan öyle elini kolunu sallayarak 3 puan alamaz Kayseri. Son hafta Malatya maçında hadi 3 puan aldı diyelim. Benim tahminim sezon sonuna kadar en fazla 29 puanda kapatır ilk devreyi. İkinci devre zor maçları var Kayserinin mesela ilk maç Galatasaray ile içeride ikinci maç Göztepe ile İzmir deplasmanına gidiyor. Bu iki maçtan 6 puan alması zor. Sonraki maçlar Osmanlı ve Sivas maçları var. Osmanlı ligde kalabilmek için varını yoğunu ortaya koyacak. Ankara'dan 3 puan alması zor. Belki 1 puanı zorda olsa koparır. Ama Deplasmanda Antalya, Bursa, Trabzon, Konya maçları var. İçeride Fenerbahçe maçı var. Sonrasında yine deplasmanda Başakşehir ve Beşiktaş maçları var. Bu takımların hepsine puan kaybedebilir Kayserispor. O yüzden ben ikinci devrede bu balonun söneceğini düşünüyorum.

Tamam küme düşmez belki ama orta sıralara oynayan bir takım olur. Avrupa kupalarına katılması bile zor bana kalırsa. Ha keşke katılsa keşke şampiyon olsa, Trabzonspor ve Bursaspor'un ardından Anadolu'nun yeni şampiyonu olsa ama zor. Hatta ütopya bana göre. Öyle klavye başında üç dökükler, amigolar şunlar bunlar demekle yüz yıllık camiaları karalayamazsınız. Bu adamların TFF içinde güçlü ilişkileri var, lobileri var Anadolu takımlarının neyi var. Kayseri balonu söner yakında merak etmeyin. Cenk sende biraz alçaktan uç be kardeşim seni görende Kayserisporu Real Madrid, Barcelona, PSG gibi dünya devi sanacak. İkinci yarının ilk 10 haftası görürüz Kayseri ilk 10'a zor girer.

Bizim unutulmaz salak milyonerlere de bir selam çakalım sözü gelmişken:
Ih Ih Gayseri Ih Ih Gayseri

sayfa 396
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET