Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 371
Misafir e94

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 21:51

Kızılay Sıhhiye Ulus Bentderesi gibi merkezi bir yerden Yıldırım Beyazıt Üniversitesi batı Yerleşkesine nasıl giderim tek vasıta daha iyi olur

İbrahim Ahıskalı
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 22:07

Alıntı:
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi batı Yerleşkesine

Bu yerleşke Turgut Özal Üni'den devrolan yerleşkedir. Yenimahalle-Keçiören sınırı sıfır noktasındadır. (Arazisi her iki ilçenin de sınırında kalır). Merkezden ulaşım imkanları kısıtlıdır.

METRO + EGO ile: Metroya binip İVEDİK'e gel, oradan 208'e aktarma yap. Yapacağın ilk ve öncelikli yöntem bu olmadı

EGO ile: Yükseltepe'den kalkış saatleri aşağıdaki linkte yazılı olan ve günde 5 sefer çalışan 279-2 YÜKSELTEPE-AYVALI-GAZZE CD.-ULUS-SIHHİYE-KIZILAY otobüsü ile (Tek vasıtada ısrarcıysan buna denk getir)
https://www.ego.gov.tr/hareketsaatleri?hat_no=279 ...amp;varis=

DOLMUŞ ile: Sıhhiye veya Bentderesinden KARDEŞLER yazan Etlik dolmuşları ile (Şentepe'nin de aynı adlı hattı var. O geçmez)

DİĞER HATLAR (Merkezden geçmeyenler)

207 İvedik Metro-Kardeşler (Sadece Kardeşler yönünde)
282 Beşevler-Yükseltepe
414 Aktepe-İvedik Metro
Etlik-Beşevler (Dolmuş)
Ayvalı-Beşevler (Dolmuş)
Keçiören-Ostim tüm hatları (Dolmuş)

Dikkat: YBÜ-Batı bahçesi önündeki 21552 ve 20769 nolu duraklarda 282 ve 414 durmamaktadır. YBÜ-Batı'dan bu otobüslere binecek olanlar Yahya Kemal Cad. çıkışındaki durakları kullanmalıdır.

Misafir 43f

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 22:36

Etlik Kampüse nasıl gidilecek. Uzak mı ?

İbrahim Ahıskalı
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 22:50

Batı ile hemen hemen aynıdır. Batı ve Etlik kampüsleri arasında 400-500 metre kadar mesafe var.

Ek olarak 277 Özlem Caddesi ve 279 Yükseltepe (Direk) hatları da 150-200 metre kadar yakınından geçmektedir. (261 ve 281 uzak kalır. Tavsiye etmem.)

208 numara önce Ayvalı'yı dolanıp, dönüşe geçtiğinde Etlik Kampüsten geçer.

207 hiç geçmez.

Kalan diğer EGO ve dolmuş hatları Batı ile aynıdır.

Misafir 843

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:10

Demetevler'den Keçiören'de bulunan Dünya Göz Hastanesine gitmem lazım. Keçiören-Ostim dolmuşları geçmiyormuş. Galiba aktarmalı metro kullanıcam. Nerde inmeliyim.

İbrahim Ahıskalı
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:06

Mecidiye'de inip, 300-400 metre kadar aşağı yürünür.

Misafir d41

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 20:09

İl Sağlık Müdürlüğüne itiraz dilekçesi vermeye gideceğim. Heyet midir nedir doğru düzgün bakmadan kafadan rapor yazmışlar. Gimat tarafındaymış. Size göre kolaydır belki ama benim bilmediğim yerler. Maltepe Etiler Mahallesinden vasıta varsa direk gitmek istiyorum. Yoksa nasıl giderim.

İbrahim Ahıskalı
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 20:41

Alıntı:
İl Sağlık Müdürlüğüne .... Maltepe Etiler Mahallesinden vasıta varsa direk gitmek istiyorum. Yoksa nasıl giderim.

GMK Bulvarı üzerinde, Tandoğan yönlü EGO duraklardan ;

297 Batıkent (Mesa) mavi halk otobüsü ile,

220/221 Batıkent (Jandarma) mavi halk otobüsü ile ulaşılır

Tek tercihiniz bunlar olmalı. Podium AVM de inmelisiniz. Hemen yanındadır.

Ek olarak YHT Garı önünden;

Ostim-Batıkent dolmuşları ile ulaşılır.

EGO otobüsü direk yoktur. Aktarmalı tavsiyeleri dikkate almayın.

mahmut11
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 21:24

Aof yok ygs yok. Ama ndense soru yağmuru var. Acaba bazıları merak sayısını mi yükseltmeye çabalıyor diye düşünmüyor değilim.

Misafir c27

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 22:10

Ankara daki sınavlar aöf ve ygs den mi ibaret ? Tüm kurumların sınavları ankara da oluyor, ayrıca banka sınavları da oluyor. Mesela yarın gazi de gsb nin sınavı var, pazar da halkbank sınavı var. Her şeyin altında başka şeyler aramayın

sayfa 371
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet