Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Resul GUL
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:03
Adana Seyhan İlçe Belediyesi nin yaptığı çalışmalar

Adana İlçe Belediyelerinin çalışmalarını paylaştığımız Genel Başlığımıza Sitede açılan bu tarz Başlıklar gibi kilitleme kararı alınmış

Bundan sonra Başlıkların tek tek açılması şeklinde bir çözüm getirilmiş Bunun için ben de bazı büyük İlçeler için ayrı Başlık açmayı uygun buldum..

Artık Seyhan Belediyesi nin yapmış olduğu Önemli icraatları bu Başlıkta paylaşalım..

Dün Seyhan Belediyesi nin Kent Meydanı çalışmalarını yerinde görmek ve fotoğraflamak için gittiğim Sucuzade mahallesinde Belediyenin yapmış olduğu Asansörlü Otoparkı gördüm

Bölge için çok önemli bir Proje Meydan ve İş merkezleri Yapıldığında Araçların güvenli park yeri ihtiyacını gören Seyhan Belediyesini tebrik ediyorum.

Seyhan Belediyesi Asansörlü Otoparkı

Yakında açılacaktır. Adana ve Seyhan a Hayırlı uğurlu olsun..

.

Kubilay1
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 09:22

resul bey bu proje çok önemliydi teşekkür ederiz paylaşım için. Adanada önemli bir sorun haline geldi park sorunu. Yakın bir zamana kadar büyükşehirlerin kent merkezlerindeki yollarda ücretli park uygulaması konusunda ücret vererek park yapıyordum ancak artık ücret ödememe kararı aldım çünkü yasal değil ve başka illerde mahkeme kararları var alınamacağı ile ilgili. Ancak bu tarz teknolojik otoparkları ve hatta ücretli olmasını destekliyorum. Şehir merkezini çok rahatlatacaktır. Keşke Çin ülkesindeki örnekleri gibi olsa ama bu da iyi bir gelişme

Zekican has56
3 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 23:33
Seyhan belediye binası önündeki çalışma

(+)

(+)

Cem2601
3 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 23:47

Abilerim ve arkadaşlarım bir fikrim var.Seyhan belediyesinin resmî sayfasında görüşlerimizi ve fikirlerimizi yazabileceğimiz bir bölüm var.Dilberler sekisinde yeni köprü için yapılan ağaç kesimleri için hep bir ağızdan bir Öner’i yapar ve göndeririz kesileni engelleyemesekte yerine yenilerini diktirip Adana’nın akciğerlerine sahip çıkabiliriz orası bizim için bizden sonra gelecek nesiller için kıymetli yerler
Büyükşehir belediyesi sorumlu olabilir ama biz Seyhan Belediyesi aracağılıyla bunu yapabiliriz.Zeydan Başkan daha halkı dinleyen çözüm bulabilen bir insan o yapamasa bile bu konuyla ilgilenir.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA