Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1464
Cüneyt5316

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 22:45

İyi akşamlar. Nasıl ki misafir adı ile yazanların bazı hakları yok ise; siteye üye arkadaşların profil fotoğraflarının misafirlerden gizli tutulma gibi bir imkan varmı?

Mehmet DK

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:21

Merhaba,iyi akşamlar Cüneyt.

Misafirler sitedeyken seni beni zaten göremiyorlar ki, şaka yaptım şaka denemene gerek yok..

Ama ne olur ki bizi görürlerse. Görünmek istenmeyen söyler avatarını kaldırtır.. Küçük bir detay ve kafanı yormana deymez bence..Bırak istedikleri kadar görsünler... Saklayacak bir özürümüz şükürler olsun yok...

Teknik olarak bu isteğin yapılabilir mi,,,patron bilir tabi.

Cüneyt5316

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:41

İyi akşamlar MEHMET abi.
Böyle bir öneride bulunma sebebim daimi mesaj yazdığım Bursa ÖHO sayfası yüzündendir. Bu başlıkta şahsıma ve diğer mesaj yazan üye arkadaşlara terbiye sınırını aşan misafirler bulunmaktadır. Terbiye edep ahlak sınırını aşan bu misafir kisvesi arkadaşlara güven olmuyor. Sadece bunlarda değil, diğer üyelere diğer başlıklarda da kısmen tehdit etme olayına da şahit olmuştum. Bu sebeple merak edip sormuştum. Teşekkür ederim Ayrıca dediğiniz gibi bakalım patronlar ne der

Mehmet DK

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:00

Anlıyorum seni Cüneyt,haklısın.

Paton ne der şu an bilemiyorum ama sen istersen bu tür misafir mesajlarını linkleri ile birlikte şikayet başlığımıza yazıver.Kesin ilgilenen olacaktır...

iyi akşamlar...

alkane
6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 11:55

Alıntı:
Kayıt olduğunuzda verdiğiniz e-posta adresiniz halen geçerliyse, size e-posta ile yeni şifre iletebilirim. Siz de giriş yapınca verdiğim şifreyi değiştirebilirsiniz

Evet lütfen mail gönderebilirsiniz.

Engin+
6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 16:02

Konu başlıklarının altında sadece ilgili başlıkta paylaşılmış göresellerin bulunduğu galeri bölmünün/dosyasının olmasının güzel olacağını diye düşünüyorum.

UğurÖz
6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 16:10

Aynısını bende dile getirmiştim. Meselâ kanal İstanbul proje fotoğraflarına bakacağım hep yazı var tartışma var.

Sadece fotoğrafları göster seçeneği faydalı olacaktır.

alperenfatih
6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 16:13

Evet bu aynı fotoğrafların yüklenmemesi için de faydali olacaktır

Burç

6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 16:13

Bu kadar tembel olmayın yahu, okumak iyidir. Sırf resimlere bakan çocuklar gibisiniz.

Figen
site denetçisi

6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 16:14

Alıntı:
Evet lütfen mail gönderebilirsiniz.

e-posta gönderdim, kontrol edin lütfen.

sayfa 1464
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET