Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
AYDIN İNAN
site denetçisi

2 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 23:52
Mersin Toroslar İlçe Belediyesi Çalışmaları

Mersin Toroslar İlçe Belediyesinin önemli projelerini ve çalışmalarını bu başlıkta paylaşabiliriz.

serkan33

2 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 00:02

İlk kez şu belediyenin vizyoner bir projesini görüyorum, her ne kadar bu da şehir merkezinde bir proje olmasa da güzel bir fikir ve uygulama (pardon bir de o iğrenç Akbelen bloklarını ünlü ressamların tabloları ile süsleme olayı vardı, o da çok başarılı bir iş oldu).

Alıntı:
BUNGALOV EVLERİMİZİN YAPIMI DEVAM EDİYOR

2014-2019 Projelerimiz arasında yer alan Bungalov Yayla Evleri Projemizin yapımı devam ediyor. Güzelyayla Mahallemizde başlattığımız çalışmalarla ilçemizi tarih ve doğa turizmi anlamında öne çıkartmak için 25 metrekarelik 24 adet Bungalov Ev inşa ediyoruz

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

https://www.facebook.com/Hamit-Tuna-1468251090058578/

Oğulhan
2 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 00:05

Bu bungalovlar ne amaçlı kullanılacak? Turistik tesis mi olacak? Belediye mi işletecek özelleştirilecek mi?

serkan33

2 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 00:15

Bence özele versinler ama uygun fiyat olsun, haftasonu gideceğimiz güzel bir değişiklik olur bu tarz bungalovlar, özellikle de yazın yayla evi olmayan insanlar için çok iyi olur. Toroslar Belediyesi'nin işletmeciliğine pek güvenemiyorum, o yüzden özel olsun dedim

serkan33

2 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 22:43

Akdeniz ilçesinde sıkıntılı bir konumda bulunan Özel Harekat ve Çevik Kuvvet binaları Toroslar Belediyesi sınırlarına taşınıyor, yeni binalarının yapımına başlanmış.

Alıntı:
İL EMNİYETE TAHSİS ETTİĞİMİZ ALANDA İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Özel Harekat ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlükleri yapılmak üzere İl Emniyet Müdürlüğümüze tahsis ettiğimiz Korukent Mahallemizde, Cumhuriyet Evlerinin üstündeki 22 bin metrekarelik arsamızda Özel Harekat ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlükleri binalarının inşaat çalışmalarına başlandı.

https://www.facebook.com/Hamit-Tuna-1468251090058578/

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler