Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
tarzanlar
1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 16:46
Manisa Salihli Garaj Önü ve Dörtyol Köprülü Kavşağı


Salihli'nin köprülü kavşak projesi için imzalar atıldı
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli'ye yapılması planlanan köprülü kavşak projesinin sözleşmesi yüklenici firmayla imzalandı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye yapılması planlanan köprülü kavşak projesinin sözleşmesi yüklenici firmayla imzalandı.
Salihli kamuoyunun özlemle beklediği modern kavşak projesiyle ilgili önemli gelişme yaşandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye yapılması planlanan modern kavşak projesi ile mevcut güzergahtaki can ve mal kayıplarının önüne geçilecek. Vatandaşlar için kabusa dönüşen soruna neştere vuracak olan köprülü kavşak projesi için önemli bir adım atıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, mevcut projenin firma yetkilisini makamında konuk etti. Ziyarette ilçedeki önemli bir soruna verecek olan dev yatırım için yüklenici firma ile sözleşme imzalandı. Bu önemli projenin şimdiden ilçeye hayırlı olmasını dileyen Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, “İlçedeki trafik akışının rahatlaması ve vatandaşların güven içerisinde ulaşımlarını sağlamaları amacıyla yapımına başlayacağımız kavşak projesinde yüklenici firma ile sözleşmeyi imzaladık. İşin süresi de 270 gündür. İnşallah Salihli’nin hayal ettiği projenin hep birlikte açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

(+)

(+)

(+)


Misafir ef1

1 ay önce - Cum 03 Ksm 2017, 15:31

Hayırlı olsun can ve mal kayıplarının önüne geçecek bir proje emeği geçen herkese teşekkürler

tarzanlar
1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 17:23

SALİHLİ KÖPRÜLÜ KAVŞAK İNŞAATI İÇİN FİRMAYA YER TESLİMİ YAPILDI
Salihli'de ölüm yolu olarak bilinen, garaj önü ve dörtyol kavşağında yaşanan can ve mal kayıplarını önleyecek olan köprülü kavşak inşaatı için yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde 270 günde hayata geçirilecek olan köprülü kavşak projesinde inşaat sürecinin başladığını belirten Belediye Başkanı Zeki Kayda, " Köprülü Kavşak projesini gerçekleştirebilmek için göreve geldiğimiz günden bu yana çok çaba sarf ettik. Bugün yüklenici firmamıza da yer teslimi yaptık. İlçemize kazandırılan dev yatırım için başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyorum. Salihli'mize hayırlı olsun " dedi.
Başkan Kayda, Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı Harita Mühendisi Mehmet Oral, Jeoloji Mühendisi Can Alper Şahin ve yüklenici firmanın şantiye şefi Resul Yollar ile projenin inşaat programı ile ilgili istişarede bulundu. Toplantıya, Fen İşleri Müdürü Ercan Oyan ile Park ve Bahçeler Müdürü Burak Ataoğlu da katıldı.

(+)


(+)
Misafir 398

3 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 15:12

can ve mal kaybını önleyecek bir proje gerçekten takdire şayan

tarzanlar
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 16:52


(+)


tarzanlar
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 16:52


(+)
tarzanlar
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:53

SALİHLİ’DE ÖLÜM YOLU TARİH OLUYOR
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçede ölüm yolu olarak bilinen garaj önü ve dörtyol kavşağında yaşanan can ve mal kayıplarını önlemek için Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan köprülü kavşak projesinde inşaat çalışmalarının başladığını müjdeledi.
27 bin aracın geçiş noktasında bulunan garaj önü ve dörtyol kavşağına yapılacak olan üst geçitlerin 270 günde tamamlanacağını belirten Başkan Kayda, göreve başladığı 30 Mart 2014 tarihinden itibaren söz verdiği tüm projelerin Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde hayata geçtiğine dikkat çekerek, “Köprülü Kavşak projesini gerçekleştirebilmek için göreve geldiğimiz günden bu yana çok çaba sarf ettik. Bugün itibariyle söz verdiğimiz projelerin sonuncusu olan üst geçitlerin inşaat çalışmaları başladı. Yapılacak olan üst geçitle burada yaşanan ölümlü kazaların önüne geçerek bu bölgede yaşanan trafik yoğunluğunu azaltacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile dur-geç köprülerini tarihe gömerek Salihli’de başlattığımız değişim projeleri kapsamında ilçemize birçok dev yatırım kazandırdık. Atatürk Spor Salonu ve Olimpik Yüzme Havuzu, Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı, pretij caddeleri, Masal Ormanı Parkı, yağmur suyu alt yapı çalışmaları, uluslararası trap ve skeet atış poligonu, düğün salonları ve gıda bankası ile mahallelere yaptığımız parke taş ve asfalt çalışmalarını 3,5 yıllık görev süresi içerisinde tamamladık. Salihli’mizin dev yatırımlarla değişimine destek olan başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere Büyükşehir ve Salihli Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyorum. Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)(+)


En son tarzanlar tarafından Cum 08 Arl 2017, 16:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Misafir 41c

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 20:25

Hayırlı olsun ilçemize ölüm yolu artık tarih oluyor ne mutlu başkanlarımıza

Misafir 41c

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:35

Aynen Allah Zeki başkanla Cengiz başkandan razı olsun hakları asla ödenmez

Misafir 8f4

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 15:01

Bence bu projeyi hayata geçirmek için geç bile kalınmıştısayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET