Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Konserler Etkinlikler
« önceki   123 ... 848586   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 85
önens

2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 22:51
LABRANZA by Demet Tekin


Labranza, farklı kültürlere ait dans ve müziklerinin sentezlerinin izleyiciyle buluşturulmasını hedefleyen bir dans akademisidir.
Sanat yönetmenliğini üstlenen Demet Tekin (1984), 14 yıllık bir dans geçmişine sahiptir. Demet Tekin salsa, çaça, bachata, rumba, roman, sirtaki, hip hop, Hawai dans, jazz dans, modern dans gibi bir çok dans tarzında bilgi sahibi olup şuan profesyonel olarak flamenko dans eğitmenliği yapmaktadır.
Kalkedon Flamenko Topluluğu’nun kurucularından olan Tekin aynı zamanda doktor fizyoterapist olup özel bir üniversitede Yardımcı Doçent olarak görev yapmaktadır. Dr. Tekin şuan Kalkedon Flamenko, Aytunç Bentürk Dans Akademisi ve AGON Dans Merkezi gibi kurumlarda Flamenko dans dersleri vermeye devam etmektedir. Flamenko başta olmak üzere birçok dans türüne olan yatkınlığı, merakı ve düşkünlüğü aralarında kültürler arasında birlik temalı Avrupa Birliği Projesi’nin(2014) de bulunduğu ve yönetmenliğini kendisinin yaptığı oldukça fazla sayıda gösteri sahneye koymasında rol oynamıştır(2009-2017), Dünyaca ünlü, Cezayir asıllı Fransız şarkıcı Cheb Khaled’in klibinde Flamenko dans koreografisiyle yer almış ve çeşitli televizyon programları ve sinema filmlerinde Flamenko dansçısı olarak yer almıştır. Tekin daha büyük projelerle uluslararası platformlarda yer almayı hedefleyerek kurmuş olduğu Labranza adlı dans akademisinde en büyük tutkusu olan Flamenko başta olmak üzere farklı kültürlerin müzik ve danslarını sentezleyerek izleyiciyle buluşturmaya hazırlanmaktadır.
Oluşturduğu grupta alanında profesyonel olan sanatçılara yer verilmiştir. Tecrübelerini yaptıkları işe yansıtan ve izleyicinin takdirini kazanan projelere imza atmış olan grup Labranza seyirciyle buluşmanın heyecanını yaşıyor.
Grup Üyeleri
Şarkıcılar: Lucas Ortega, Özgür Çiftçi
Gitarist: Dinçer Dedeoğlu
Perküsyon: Yiğit Sulaoğlu
Dansçılar: Demet Tekin, Beste Benzer, Özge Dominguez Perez, İnçi Çelebi, Burcu Merkit

27. Akbank Caz Festivali
Kampüste Caz Çukurova Üniversitesi


28 Kasım 2017 Salı 18:00
Çukurova Üniversitesi (Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi)


Resul GUL
1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 00:51
Fotoğraf Sergisi
Resul GUL
1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 18:38
Etkinlik


önens

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 21:00
Luxury in Adana

Lüks ürünler Adana’da görücüye çıktıADANA'da 'Luxury in Adana' organizasyonu kapsamında dünyaca ünlü markalar Adanalıların beğenisine sunuldu.
Divan Otel'inde düzenlenen etkinlikte ünlü markaların el işi yüzük, kol saati, erkek giyim, mobilya, kristal ürünleri ile ev tekstili ürünlerini sergiledi. Firma yetkilileri Neslihan Işık, Savaş Şehmus Çelen ve Shelly Ovadia, yaptıkları ortak basın toplantısında, tamamen el yapımı ürünleri tanıtmanın ardından devamlı büyüme gösteren, gelişen Adana iş ve cemiyet dünyasında bulunmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti. Sadece davetlilerin alındığı organizasyon 2 gün sürecek.http://www.hurriyet.com.tr/luks-urunler-adanada-g ...i-40665596
İbi Müzikali, 7 Aralık’ta Adana Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde seyircisiyle buluşuyor.Yazan: Yasmina Reza
Türkçesi ve Yöneten: Gencay Gürün
Oynayanlar: Cihan Ünal, Can Gürzap, Mutlu Güney

Adana Büyükşehir Tiyatro sahnesi

Hüsnü Arkan, sevilen şarkılarıyla 08 Kasım 2017 tarihinde Adana Sanat Kahvesi sahnesinde…Tan Taşçı, sevilen şarkılarıyla 07 Aralık 2017 tarihinde Adana Hayal Kahvesi sahnesinde…
Ayrıntılar için 0322 23 444 33
Zafer Akıncı, Mutlu Yuva Mutlu Yaşam söyleşisi ile Adana Büyükşehir Bel. Tiyatrosu’nda.

ADANA'da geleneksel hale gelen, 'Dünya Rakı Günü'nün adı 'Adana Kebap ve Şalgam Festivali olarak değişti ,Aralık ayında bir kez daha Adanalılar ve Adana’ya misafir geleceklerle buluşmaya hazırlanıyor..

Aralık ayının 2. Haftası Cumartexi

YER
Büyük Saat/Tarihi Kazancılar Çarşısı
Ulucami, 25005. Sk. No:3, 01010 Seyhan/Adana


önens

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 22:03önens

6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:59

önens

5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 22:22Bağzıları, 9 Aralık'ta Bull’s Eye Sports & Bar sahnesinde...


Anadolu müziğini batı enstrümanlarıyla birlikte kullanan Ahmet Aslan, 10 Aralık'ta Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.


Çarşamba akşamı müzik ziyafeti için Divan Pub’a Gizem Aksoy dinletisiVan Gogh

“tiyatrogerçek, Van Gogh’un portresini sahneye taşıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için, yoğun ilgi üzerine Van Gogh yeniden sahnede…
Van Gogh’un yaşadıklarına, resme başlayışından intiharına kadar geçen süreye atölyesinde çok yakından tanık olmak ister misiniz?
“Bir yüzden sevgi çıkarılabilir mi ya da bir yüze sevgi eklenebilir mi?” tiyatrogerçek’ten sevmek ve çalışmak üzerine kurulu bir hayat hikayesi… Bir portre…
Van Gogh’un yaşadıklarına, resme başlayışından intiharına kadar geçen süreye atölyesinde çok yakından tanık olmak ister misiniz?”
Yazan: W. Gordon Smith
Çeviren: Ülkü Tamer
Oynayan, yöneten: Hakan Gerçek
Sahne tasarımı: Nurullah Tuncer
Işık tasarımı: Cem Yılmazer
Kostüm, aksesuar: Aslı Ataseven
Video tasarımı: Doğuş Bitecik
Müzik: aria
Vokal: Oya Küçümen


Resul GUL
5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 23:18
Etkinlik


Geleneksel Adana Mahalleler, Sokaklar, Binalarönens

4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 21:37önens

2 gün önce - Pzr 10 Arl 2017, 23:58

sayfa 85
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 848586   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET