Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
wowTURKEY Müzesi - [SİTE]
« önceki   123 ... 979899

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 99
Gülderen Taşlı

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 18:07

Mehmet abinin üç güzel fotoğrafı ana sayfayı süslenmiş. Müzelik bence. Harika fotoğrafları için teşekkürler

Alperen B E
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 20:22

Puan tablosunda 9 tane "harika fotoğraf(lar)!" artı puanı var iken. Bu paylaştığım da müzelik olacak diye düşünüyorum.

Mehmet DK

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:07

Bu tam müzelik bir kare olmuş,özellikle bu kadar eksi puanlama arasında benim yırtmış olmam müzelik olması için ayrı bir neden diyebilirim şansa bakın...

Mehmet DK

6 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 00:37

Ramazan arkadaşımız ana sayfayı kapattı.. Kendisini büyük bir onur ile müzemize alıyoruz.Güzel paylaşımlarınızın devamını dileriz Ramazan kardeşim.. Ellerine sağlık...

Ramazan DOĞAN

6 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 00:43

Alıntı:
Ramazan arkadaşımız ana sayfayı kapattı.. Kendisini büyük bir onur ile müzemize alıyoruz.Güzel paylaşımlarınızın devamını dileriz Ramazan kardeşim.. Ellerine sağlık...

Çok teşekkür ederim Mehmet abi..

Fotoğraflarımı beğenerek wow veren dostlarımıza ve anasayfaya çıkaran denetçilerimize ayrıca çok teşekkürler..

Emir GÖKER
2 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 16:59

Çok ilginç. Puanlar hep ben ve Emir Erten'e gelmiş. Sadece 1 puan Ramazan Doğan kardeşimizde. Puan verenlere tebrikler

Emir GÖKER
1 gün önce - 09:13 (dün)

Çok ilginç. Üyelere verilen bütün puanlar hep eğlendirici/komik şeklinde verilmiş.

sayfa 99
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 979899
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET