Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1863
tevfik_can
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 20:01

Erkan bey, Yeşilköy pazarının önündeki yol tek şeride düşürüldü bildiğiniz gibi ama tek şerit yolun hemen yanına istinat duvarı örülmüş.

Yol tek şerit mi kalacak yoksa yanındaki sitenin bahçesinden kamulaştırma fln mı yapılacak? Bilginiz var mı acaba

İki şerit bile haftasonu İbb tesisleri ve Aqua Florya trafiğini zor kaldırıyordu.

Teşekkürler

berkantmu
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 20:42

Selamiçeşme altgeçitten yürüyerek geçtim

(+)

(+)

(+)

(+)

En son berkantmu tarafından Cum 08 Arl 2017, 10:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Erkan Florya
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 21:36

Sn Tevfikcan Bey
İstinat duvari yapildiktan sonra ,bahsettiginiz site ile istinat duvari arasinda olan yolun bir seriti tren yoluna dahil edildi. Bu konu hakkinda bir bilgim yok, benim de merak ettigim bir konu bu , zira bahsettiginiz gibi , her sabah ve ozellikle carsamba(yesilkoy pazarinin aktif oldugu gun) gunleri zaten cok yogun olan trafigi en a iki kadar daha sıkışık hale getiriyor, hatta aksamlari o trafikte takilan otobusler yuzunden , Sirkeci yonunden Halkaliya gidenler daha uzun sure otobus beklemek zorunda kaliyor. Benim şahsi fikrim bu bolgenin karayollarinin inisiyatifine gectigi yonunde, kaldin ki eger kamulastirma soz konusu olsaydi su ana kadar aksiyon gorurduk. Bilgi alabilirsem en kisa surede sizinle paylasacagim. İyi aksamlar dilerim.

Cüneyt Ersezen
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 22:56

Alıntı:
acaba tüm bölüm bitmeden, marmarayda 1 durak uzatma yapılarak kazlıçeşme söğütlüçeşme işletmesine geçilebilir mi?

Mevcut makas sistemini bozup yeniden yapmak istemezler. Gene 10dk bir 10lu vagon sistemine geçiş yaparlar

Şükrü Güllüoğlu
4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 04:54

Alıntı:
Mevcut makas sistemini bozup yeniden yapmak istemezler. Gene 10dk bir 10lu vagon sistemine geçiş yaparlar

Söğütlüçeşme'de makastan bol ne var? Sinyalsiz bile çok rahat çalışabilir son istasyon olacağı için.

onderta2cl

3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 08:33
Kasadar Köprüsü'nden

Merhaba,

Sabah 7:30 olmasına karşın çalışmalar devam ediyor.

Sevgiler

Suadiye istikameti

(+)

Bostancı İstasyonu istikameti

(+)

İstasyon yavaş yavaş ortaya çıktı. Bakalım trafoyu ne zaman kaldiracaklar.

aliemirci
3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 10:21

Söğütlüçeşme

(+)

(+)

(+)

(+)

berkantmu
3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 10:22

Gerçekten tulumbada su bitmiş galiba. Bu projeyi etkilemese bari.
http://www.cumhuriyet.com.tr/m/koseyazisi/881942/ ...karma.html

_hades_
3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 10:43

Metrobüs hattının ileride raylı sisteme dönüşme ihtimaline karşılık (mesela adı raybüs olsun), Söğütlüçeşme'ye ek bir peron yapılabilir mi?
Gebze'den binen biri Söğütlüçeşme'de aktarma ücreti ödemeden sadece peron değiştirerek raybüs ile yolculuğuna devam etmesi nasıl olur?

berkantmu
3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 10:47

3 katlı büyük istanbul tünelini içeren projede zaten Söğütlüçeşme istasyonunun nasıl olacağı bellidir diye düşünüyorum.

sayfa 1863
ANA SAYFA -> ULAŞIM