Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1862
Gurbet Brian

6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 18:21

Arkadaşlar o duvarları çok dar yapmışlar genişletip 4 hat döşerler

LEVENT93

6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 18:33
Selamiçeşme yeni araç ve yaya alt geçidi

Yeni yapılan Selamiçeşme alt geçidinin Bağdat caddesi tarafından girişinin asfaltı yapılıyor. Yakın zamanda geçidin hizmete açılacağını düşünüyorum.

Geçidin içinden geçtim yaya kısmı oldukça geniş ve ferah olmuş ben beğendim. Araç geçiş kısmı dar gibi geldi biraz. Sanırım tek şerit gidiş tek şerit dönüş olacak. Çift şerit olsa zaten tek şeridini otopark haline getiriyorlar, tek şeride düşüyor yine, değişen birşey olmuyor yani. Bu şekilde İhtiyaca yeteceğini umuyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Aksit Ozkural

6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 18:38

Sayın Nizamettin Kara, Sefer Bayraktar ve Erkan Florya isimli dostlarımıza da gece gündüz demeden fotoğraf çekip bizi bilgilendirdikleri için de çok teşekkür ederiz. Adını yazamadığım çok değerli destekçilerimizin de ellerine ve emeklerine sağlık. Hepsi, katkıları ile bu konu başlığının tarihine geçmişlerdir.

eraykeskin 34
6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 18:54

SEFER BEY'İN FOTOSUNDAN DA ANLAŞILACAĞI ÜZERE KÜÇÜKÇEKMECE'DE ÇOK İŞ VAR.

CinCanCem
6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 19:17

Göztepe Köprüsü

(+)

(+)

Göztepe bir şekilde yayaların kullanımına açılmış, Selamiçeşme'nin eli kulağında, isteseler Ömerpaşa'da açılır, ama malzeme taşınması için hem Selamiçeşme hemde Ömerpaşa'daki girişlere ihtiyaç var. Asıl merak ettiğim şu ana kadar kalan en büyük darboğaz olan Göztepe İstasyon binasının ne olacağı.

CinCanCem
6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 19:36

Selamiçeşme altgeçit ile ilgili olarak daha önce eklediğim maket resmi bir kez daha yüklüyorum. Tamam altgeçit bitiyor ancak diğer düzenlemeler ile ilgili bir gelişme var mı? Önce altgeçit açılacak sonra diğer işler mi yürüyecek ?

tevfik_can
6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 20:01

Erkan bey, Yeşilköy pazarının önündeki yol tek şeride düşürüldü bildiğiniz gibi ama tek şerit yolun hemen yanına istinat duvarı örülmüş.

Yol tek şerit mi kalacak yoksa yanındaki sitenin bahçesinden kamulaştırma fln mı yapılacak? Bilginiz var mı acaba

İki şerit bile haftasonu İbb tesisleri ve Aqua Florya trafiğini zor kaldırıyordu.

Teşekkürler

berkantmu
6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 20:42

Selamiçeşme altgeçitten yürüyerek geçtim

(+)

(+)

(+)

(+)

En son berkantmu tarafından Cum 08 Arl 2017, 10:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Erkan Florya
6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 21:36

Sn Tevfikcan Bey
İstinat duvari yapildiktan sonra ,bahsettiginiz site ile istinat duvari arasinda olan yolun bir seriti tren yoluna dahil edildi. Bu konu hakkinda bir bilgim yok, benim de merak ettigim bir konu bu , zira bahsettiginiz gibi , her sabah ve ozellikle carsamba(yesilkoy pazarinin aktif oldugu gun) gunleri zaten cok yogun olan trafigi en a iki kadar daha sıkışık hale getiriyor, hatta aksamlari o trafikte takilan otobusler yuzunden , Sirkeci yonunden Halkaliya gidenler daha uzun sure otobus beklemek zorunda kaliyor. Benim şahsi fikrim bu bolgenin karayollarinin inisiyatifine gectigi yonunde, kaldin ki eger kamulastirma soz konusu olsaydi su ana kadar aksiyon gorurduk. Bilgi alabilirsem en kisa surede sizinle paylasacagim. İyi aksamlar dilerim.

Cüneyt Ersezen
6 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 22:56

Alıntı:
acaba tüm bölüm bitmeden, marmarayda 1 durak uzatma yapılarak kazlıçeşme söğütlüçeşme işletmesine geçilebilir mi?

Mevcut makas sistemini bozup yeniden yapmak istemezler. Gene 10dk bir 10lu vagon sistemine geçiş yaparlar

sayfa 1862
ANA SAYFA -> ULAŞIM