Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Süha Turizm otobüs şirketi
« önceki   123 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 46
Misafir ac4

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 17:39

Aile içi sorun olsa birlesmezlerdi. Suha İnşallah kapanmaz kapanisa da ben ulusoy a ya da kamil koc a binmem rh ye binerim. Kayseri nin firması dururken neden başkasina bineyim. Ayrıca rh suha suha rh demek benim gözümde

Misafir 387

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:01

Kayserinin firmasına ne gibi bir bağlılığın yada zorunluluğun var? Kayseride isteyerek mi doğdun? Bundan sonra yazdıklarım sana değil, insanlarin doğdukları şehri, ilçeyi köyü bu kadar kutsallastirmasini anlamıyorum.

Misafir ac4

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:40

Benim memleketimin insanı kazansin zaten batı tarafina gittiğim zaman kullanıyorum kamil koc ulusoy yerel firma da kazansin derdineyim. Bu gidişle yerel firma kalmayacak haberin yok

Misafir 44b

6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 22:23

yerel firma kazanınca ne oluyor? sana faydası nedir?

mstfnhl
6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 22:50

misafir ac4 isimli arkadaşım evet Kayseri'nin yerel firması haklısın ama körü körüne bağlılık bana çok saçma geliyor. Yıllarca bu yüzden Süha hiçbir kaliteli hizmet vermeden paket gitti geldi. Kentten İnci'den personel olarak araç içi servis olarak hiçbir farkı yokken aynı hatlara daha yüksek fiyata götürdü. sırf neoplan starliner araçlarına 5 tl daha yüksek bilet kesti millette neden demeden Süha'da Süha dedi Ne zaman Kamil Koç geldi yolcu bir miktar kaydı süha'da hemen atılım yaptı kendini geliştirdi. Bende kayseriliyim hatta yerlisiyim ama hangisinden daha iyi hizmet alıyorsam onu tercih ederim sonuçta hiçbirini babamın oğlu işletmiyor.

Misafir ac4

6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 17:41

Size bir şey demiyorum artık. Ben bugüne kadar bi sıkıntı yaşamadım suha da. Ayrıca rh suha böyle devam ettikçe ulusoy kamil koc görür yolcuyu ama rüyasında.

Misafir 374

6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 18:48

Ulusala verdiğin para o sehirde kalmaz vergisi baska şehire gider hatta kamil koca binersen birde actera gruba gider yerel firmalar vatandaşın ne istediği bilir ulusal firma ise hergun baska bir otobüs gönderirse sende bakarsın oda bakar sadece ayrıca 2010 dan beri süha da bilet satış personeliyim ve bugune kadar 1 kişi kötü dedi oda yaşlı bir amca metro ile gelmis ben süha ile geldim dedi bileti gösterince ortaya çıktı

mstfnhl
5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 22:16

misafir 374 isimli arkadaşım ben süha'yı kötülemek adına yazmadım. Ancak sende 7 yıldır o firmanın çalışanıysan benim yolcu olarak gördüğüm bir çok şeyi sen sektörden birisi olarak daha rahat görmüşsündür. 2008-2012 arası öğrencilik dönemimde hep Sühayı kullandım alternatifsiz oluşundan kaynaklı. Kamil koç gelmeden araçların hali ortadaydı. Araç içi ikramlar ortadaydı önceden kek verirken bir ara keki bile çok görüp avuç içi kadar bir bisküvi verdiler. Koltuk arkası ekranlar yaygınlaşmaya başladı. Süha sadece neoplanlara taktırdı ona da bileti daha pahalı kesti. Şuan ki Süha turizm'e bakın K.Koç geldikten sonra 2+1 araçlar geldi. Koltuk arkası tvler kaliteli oldu ikram çeşitliliği geldi. Personel daha özenli seçilir oldu. Şimdi yine birileri çıkıp diyecek vay bir bisküvi alacak paran mı yok. İşte tv olmasa ne olur otobüsü mü satın aldın falan. Ancak 10 saatlik yolda bana göre tv de önemli ikram çeşitliliği de araç konforu da önemli.

ali alimi012
5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 22:21

süha kazıkçı bir firmadır. bu pahalı otobüs biletlerini veren herkes kaliteli hizmet ister.hem 100 lira ver bilete hemde toptan 25 kuruşu aldığı kek yüzünden batsın mı. benim firmam olsa her yolcuya 100 tl ye mesela 10 tl ikram hakkı veririm. fiyatlar market fiyatı olacak bim mesela. 50 tly e de 5 tl altınada 3 tl en az.

serdarzaydin
5 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 10:19

Alıntı:
Ulusala verdiğin para o sehirde kalmaz vergisi baska şehire gider hatta kamil koca binersen birde actera gruba gider

sühada çalıştığını söyleyen arkadaşım, sühanın, kentin, bilimum kayseri esnafının verdiği vergi maliye bakanlığına gider kayseride kalmaz önce bir bunu öğren. ikincisi, sana doğmadan önce nerede doğmak istersin diye soran oldu mu? tesadüfen kayseride doğdun bayburtta da doğabilirdin. doğduğun şehri bu kadar savunmanın ne anlamı var? üçüncüsü, her işine hile hurda karıştıran müslümana gideceğine yahudiye gitsin para. belki müslüman esnaf da düşünür de işini düzgün yapar.

sayfa 46
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM