Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 297
Mustafa150

7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 21:49

Bakıyorum Da 19/B’nin 2 otobüsü De gözüküyor telefonumda... Dalga geçiyoruz zaten biz yarın minibüs olucak bunlar dimi misafir a73😂

Misafir a88

7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 22:12

Mustafa1500
Bilmediğin konuda bilirkişilik yapma.Niyetin samimi ise geçmiş msjları oku bir zahmet.
Kimse Doğu hatlarında (19/B) vb dönüşüm olacağını söylemedi.
Dönüşüm sadece Batı bölgesinde olacak nokta

SERDAR OZAN
7 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 01:24

Ne zaman olacak? Haa 1 Ocak'ta değil mi? Pardon ya! Hani gecen seneki 1 Ocak'ta olacağı gibi mi? Yoksa ondan önceki 1 Ocak'taki gibi mi? Şimdi 1 Ocak diyorsunuz ya adım gibi eminim 2 Ocak'tan itibaren de yaz ayları demeye başlarsınız siz yine. Tıpkı geçen sene, ondan önceki sene, ondan daha önceki sene yaptığınız gibi. Yahu bizler sizin bu yalanlarınızı okumaktan bıktık siz ha bire rezil olmaktan bıkmadınız. Be kardeşim hiç mi utanma arlanma yok sizde yahu?

Bu arada gerçek ÖHO culardan ben burada özür diliyorum, bu başlıkta misafir olarak yazan sahtekarların uzun sure ÖHO cu olduklarını sanarak ÖHO cu esnafını karşıma alacak mesajlar yazdım uzun süre ama artık anladımki şu minibüs dönüşümü safsatasını temcit pilavı gibi ha bire gündemde tutmaya çalışan misafirler asla ÖHO cu filan değil. Onlar asla gerçekleşmeyecek bir olayı ha bugün, ha yarın olacakmış gibi lanse etmeye çalışan ve böylece başlığı asıl konusu ve amacından saptırmaya çalışan yalancı ve kim olduķları belli olmasın diye misafir olarak yazan korkaklar sürüsü sadece.

Cüneyt5316

7 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 11:43

Alıntı:

Geçin bakalım dalganızı.
Sizin başka işiniz yok mu?
Yapıcı bir şey yazında okuyalım.

Dalgayı burada ne zamandır yalan tarihler vererek milleti kandıran fake ÖHO sahipleri yapıyor. Ayrıca yapıcı birşey yazın diyen siz misiniz? Hayır, bunu olmaya(cak)n haberleri söyleyip ortalıktalığı karıştıran sizlerden duymak şaşırttı da

Misafir 8e7

7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 21:21

Batı 300 otobüsleri arasında aktarma geçiyor mu?
Örneğin B/25'den inip 9/D ye binince aktarma indirimi oluyor mu yoksa sadece Bursaray'dan mı aktarma alınıyor?
Teşekkürler.

Cüneyt5316

7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 22:41

Gerek şahsıma gerek sitenin diğer kullanıcışarına lakap takıp çocukça eğlenenlere de buradan beyni olmayan, ezik, ne olduğu belli olmayan mahluklar diyorum. Siz açında kendinize gülün, kendinizle alay edin. İyice çığrınızdan çıktınız siz.
Alıntı:

Batı 300 otobüsleri arasında aktarma geçiyor mu?
Örneğin B/25'den inip 9/D ye binince aktarma indirimi oluyor mu yoksa sadece Bursaray'dan mı aktarma alınıyor?
Teşekkürler.

Başlığın asıl amacı bu ve bunun gibi sorular olurken kendini bilmez bir kaç şehir eşkiyaları kendini ÖHO sahibi diye tanıtıp sayfayı karıştırmaktadır. Sizler Bursa halkına mahkumsunuz. Size BİNEN olmasa nasıl geçineceksiniz. Hala kalkmış terbiyesizlik peşindesiniz.

En son Cüneyt5316 tarafından Prş 07 Arl 2017, 22:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Mustafa150

7 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 22:33

Sağır duymaz uydurur hesabı Cüneyt’cim bunların minibüs dönüşümü. O yüzden takmamak lazım. Kendi kendileriyle alay edip kendilerini kandıraınlar bakalım bu beyin yoksunları

Cüneyt5316

7 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 01:20

Artık öyle yapıyoruz ama malesef saldırıyorlar tabiri caizse. Anlamıyorum yalan attıkları ortada hala yalanlarına inandırmaya çalışıyorlar. Kendi yalanlarına inandılar.

Misafir e3d

7 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 13:13

Bursa çözüm bekliyor siz ne diyorsunuz. Başkan boşunamı değişti.
Otobüs minibüs ne olursa olsun gerçek şu ki ulaşım çözüm bekliyor.
Millet ulaşımda istikrar bekliyor.

Cüneyt5316

7 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 22:49

Milletin ulaşımda beklediği istikrar değil, Sadece ulaşımda indirim. Başkan ulaşım için değişmedi ayrıca. Lakin bu benim görüşüm. Size göre farklı olabilirim

sayfa 297
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara