Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
kaan0703
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 16:57

80 m2 ev 150 bın..alt yapı yok...bız zaten fazlaılıkların gitmesınden yanayız nufus ıle adam olunsa hındıstan dunyanın en güzel ulkesı olurdu veya çin...

ceyhanlı umut
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 17:03

yerli . çevre illerden gelen ve batı anadolu kentlerinden gelenler gitmesinde diğerleri gidebilir

COGRAFYACI
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 18:21

Gidene kafayı takmakla Adanaya fayda sağlayamayiz. Havaalanı gitmeseydi Adananın durumu dört dörtlük mü olacaktı? Kaldıki ben havaalanınin gittiğini de düşünmüyorum. Topu topu 25 dakika ilerde.
Adanalı, onu bunu devleti suçlamayı bırakıp ben yeniden nasıl lider şehir olurum hesabı yapmalı. Antep, Kayseri sadece devletin eline bakarak kalkınmadı. Arka planda ne büyük çabalar, girişimciler var. Adanada eksik olan şeye odaklanalim.

Misafir 06f

4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 22:27

BENCE ŞAKİRPASA HAVAALANI KAPANMAYACAK. 2.HAVAALANI OLARAK KALACAK.ÇUKUROVA BÖLGESEL HAVAALANINI 2 ŞEHRİNDE ORTAK HAVAALANI GİBİ DÜŞÜNÜN.BİRAZ BÜYÜK DÜŞÜNÜN.O ZAMAN ADININ NEDEN ÇUKUROVA BÖLGESEL HAVAALANI OLDUĞUNU ANLARSINIZ.SAKİRPASA 2.HAVAALANI OLARAK KALACAK BENCE MERAK ETMEYİN.RAHAT OLUN.BENCE ŞU AN FİİLEN BİRLEŞMİŞ OLAN ADANA VE MERSİN ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE BİRLEŞEREK YENİ BİR İL OLARAK (MEGAKENT) KARŞIMIZA ÇIKACAKTIR. 2.İSTANBUL DESEK DAHA DOĞRU OLUR.ŞU AN ZATEN FİİLEN ÖYLE DEĞİLMİ SANKİ.SADECE ADI KONMADI HENÜZ. BEN BÜYÜK DÜŞÜNÜYORUM.DOLAYISIYLA ALLAH ÇUKUROVANIN YOLUNU VE BAHTINI AÇIK ETSİN DİYORUM.DAHA DA ÇUKUROVAYI KİMSE TUTAMAZ İNŞALLAH DİYORUM.ADANA VE MERSİN 2 KARDES SEHİR DİYORUM.BİRLİKTE GÜÇ VARDIR DİYORUM. DOLAYISIYLA BİR MEGAKENTİN 2 HAVAALANI OLMUŞ ÇOK MU? SAYGILARIMLA.

Misafir 373

4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 22:34

Çukurova havaalanı açılırsa şakirpaşa kapanır uçaklar antep için kalkmayacak herhalde

Resul GUL
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 22:38

Allah aşkına Yazılarınızı büyük harflerle yazmayın
Artı dümdüz ne paragraf ne de başka bir şey İnanın okuyasım gelmiyor..

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET