Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana'da çekilen diziler, filmler, klipler, reklamlar
« önceki   123 ... 91011

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 11
Misafir 3c5

2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 22:05

Konu nasıl berbat oluyor? Yoksa filmi önceden izlediniz mi? Gülse Birsel filmde kendi oynadığı rolün ne kadar huysuz ve sevimsiz bir karakter olduğunu röportajında söyledi. Bir sahneye bakarak tüm filmi karalamayın. Gidip izleyeceğiz eğer filmin bir falsosu varsa o zaman ne gerekiyorsa hem burada yazarız hem de gereken mecralarda ne gerekiyorsa yaparız!

Cem2601
2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 08:59

Hemen eksi vermeden önce şu dediğime kulak verin arkadaşlar.Kaçma birader diye bir film vardı Yozgat’ta çekildi bayağı bir absürt komediydi.Burada Gürse Birselin yaptığı da tam da bu işte yoksa Türkiye’nin heryerin Adana’nın benzeri bir durum görülebilir,sadece Adana kadar göz önünde değiller.Hem bu insanlar bunları yapıyorsa bizimde biraz suçumuz var.Adananın marka değeri yeteneksiz yöneticiler yüzünden İzmir’le yarışır derecedeyken şimdi Bursa,Antalya,Konya gibi şehirler bizden önde görünüyor.Lütfen geçen gün çıkıp Black Friday günü kavga çıkaran insanlar gibi olmayalım.Meseleye biraz daha derin bakmak gerekiyor.Asıl amacı komedi yapmakmı karalamak mı ona bakalım filmin.Bence Sıfır Bir kadar kötü sahneler yoktur en azından fragmandan izlediğim kadarıyla.

Misafir 3f8

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 15:12

[ALINTI]
Aile Arasında filminin M1'de galası var, tarih 30 Kasım.
Fragmanlar ve konu berbat, hep birlikte gidip protesto etmek gerekir, kimse
Adana ile bu şekilde oynayamaz, Adana kimsenin oyuncağı değil.
***********************************************************************************
[*] Aile Arasında adlı filmi dün akşam gösteriminde izledim; gülmekten karnımıza ağrı girdi!... Filmde Adana'yı kötüleyen hiçbir unsur yok. Zaten Adana'da geçen sahneler de filmin dörtte biri. Ben bu filmi özellikle Recep İvedik'i güldürü filmi sananlara öneriyorum; gitsinler de öğürmeden, böğürmeden güldürü filmi nasıl yapılıyormuş görsünler.

yuceladana
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 22:37

Eli silahlı geleneksel insanlar olarak gösteriyorlar, daha ne olsun.
Bundan daha kötüsü ne olabilir.

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET